Hijyenik Başlık ile Güvenli Lazer Epilasyon

hijyenik lazer epilasyon

Buz Lazer günümüzün en kapsamlı ve en güvenli epilasyon uygulaması kabul edilmektedir. Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenle lazer epilasyon yapılmasını sağlayan teknolojilerle donatılmıştır. Ütüleme epilasyon tekniğinin mimarı firma tarafından geliştirilen Buz Lazer masaj konforunda bir lazer epilasyon sunar. Buz Lazer epilasyonda kıl foliküllerine kademeli olarak kontrollü ısı verilerek çevre dokular korunur. Gelişmiş bir soğutma sistemi olan Ice Teknolojisi ise hasta konforunu daha da arttırmak için cildi -3 dereceye kadar soğutur ve serinletir. 

Buz Lazer Kişiye Özel Başlıklara Sahiptir

Buz Lazer kusursuz bir lazer epilasyon için tüm detayların düşünüldüğü bir sistemdir. Kişiye özel hijyenik başlıklara sahip olan Buz Lazer uygulamanın çok daha güvenli olmasını sağlar. İstendiğinde tedavi başlığına takılabilen bu hijyenik başlıklar kişiye özeldir. Kişisel hijyene daha fazla dikkat edilmesi gereken bu salgın döneminde hijyenik başlıklar önemli bir avantaj sunar. Salgından yıllar önce üretilen bu başlıklar Buz Lazer sistemini geliştiren firmanın ‘’eksiksiz bir lazer epilasyon’’ sunma çabasının ve ön görüsünün sonucudur. 

Hijyenik başlıklar genital bölge epilasyonunda mantar, bakteri enfeksiyonlarına karşı koruma sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Önceleri sadece genital bölge epilasyonunda kullanılan bu başlıklar, günümüzde istendiğinde tüm diğer vücut alanlarında da kullanılmaktadır. Lazer epilasyondan önce kişinin kendi özel başlığı tedavi başlığına takılır. Böylece cihazın başlığı cilde direkt temas etmemiş olur ve son derece hijyenik bir uygulama gerçekleşir. 

Ağrısız, Yan Etkisiz Lazer Epilasyon

Buz Lazer tüm cilt tiplerinde neredeyse tamamen ağrısızdır. Cildi tüm uygulama boyunca -3 dereceye kadar soğutan Ice Teknolojisi uygulamanın ağrısız olmasında önemli bir rol oynar. Bu etkili soğutma ciltte adeta soğuk anestezi etkisi yaratarak uygulamanın konforunu arttırır. Buna ek olarak Buz Lazer kıl foliküllerini kademeli olarak ısıtır ve uygulanan ısının hassas kontrolünü sağlar. Böylece cilt yüzeyi ve çevre dokular korunur, cilt yanığı riski ortadan kalkar. Kanıtlanmış güvenlik kaydına sahip Buz Lazer’den sonra komplikasyon riski son derece nadirdir. 

Buz Lazer bronz ten dahil tüm cilt tiplerinin epilasyonunda FDA onayına sahiptir. Hakkındaki klinik çalışmalarla etkili ve kalıcı epilasyon yaptığını kanıtlamıştır. İnce kıllarda da etkili sonuçlara sahip olan Buz Lazer, yaz ayları dahil tüm mevsimlerde güvenli lazer epilasyon yapılabilmesini sağlar.

Günümüzde kadınlar kadar erkekler de lazer epilasyondan yararlanmaktadır. Ağrısız, yan etkisiz bir lazer epilasyon sunması ve etkili, kalıcı sonuçları ile Buz Lazer erkek lazer epilasyonu için de ideal bir çözümdür. 

Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir. Gerçek Buz Lazer yaptırdığınızdan emin olmak için sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini ziyaret edebilirsiniz. 

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
Gerçek Buz Lazer Yaptırdığınızdan Emin Misiniz?

Buz Lazer yaptığını iddia eden merdiven altı yerlerde yapılan uygulamalardan sonra hastaların sonuç alamadığı ve ne yazık ki mağduriyet yaşadığı bilgileri taraf...

Detayli Bilgi Al
Göbek Lazer Epilasyon

Göbek tüylerin giderilmesinde en etkili ve en kalıcı yöntem lazer epilasyondur. Günümüzde lazer epilasyondan yararlanan kişi sayısı her geçen gün artmaktadır. ...

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon Seansları

Lazer epilasyon istenmeyen tüyleri kalıcı olarak gidermenin en etkili ve güvenli yöntemidir.

Detayli Bilgi Al
Dudak Üstü Lazer Epilasyon

Kadınların büyük bölümü için dudak üstündeki tüyler, ergenlik döneminden itibaren kabus gibidir.

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım