Buz Lazer
Buz Lazer

Lazer Epilasyon Fiyatları 2023: Tüm Vücut Buz Lazer Fiyatları

Unutulmamalıdır ki; lazer epilasyon fiyatları kişinin kıl yoğunluğu ve beden yapısına göre farklılık gösterebilir. Ayrıca lazer epilasyon fiyatları, ilden ile ve hatta ilçeden ilçeye bile farklılık göstermektedir. 

Liste sadece siz ziyaretçilerimize bir fikir oluşturması bakımından hazırlanmıştır.

Erkek ve Kadın İçin Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

 

Size en yakın orijinal Buz Lazer epilasyon kliniği için 'Nerede yaptırabilirim' sekmesini tıklayın.

Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemine kaydı olmayan taklit Buz Lazer cihazları her geçen gün artmaktadır. Orijinal Buz Lazer cihazları Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemine kayıtlıdır ve FDA onayına sahiptir. Nerede Yaptırabilirim sekmesindeı orijinal Buz Lazer kullanan merkezler listelenmiştir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi lazer epilasyon fiyatlarının belirlenmesinde kıl yoğunluğu en büyük etkendir. Bu nedenle en sağlıklı fiyat bilgisine size en yakın Buz Lazer merkezinden ulaşabilirsiniz. Buz Lazer yaptırmaya karar verdiğinizde öncelikle sayfamızın Klinikler bölümünden seçeceğiniz Buz Lazer merkezine gidip, bir ön görüşme yapmanızı öneririz. Buz Lazer merkezinde kıl yoğunluğunuza göre size fiyat bilgisi verilecektir. Lazer epilasyon fiayatları her bölge için ayrı ayrı verilebildiği gibi ortalama 6 seanslık bir paket halinde de verilebilmektedir. 

Tüm Vücut Lazer Epilasyon Fiyatları 2023

2023 yılında tüm vücut lazer epilasyon fiyatları 2000TL - 3000 TL arasında değişmektedir. Kıl yapısı çok seyrek olan ve beden yapısı minyon olan kişiler için elbette bu fiyatların daha altında bir rakam söz konusudur. Bu nedenle hep belirttiğimiz gibi, en sağlıklı fiyat bilgisini, uygulama yapacak merkez verecektir. 

Lazer Epilasyon Fiyatları 2023

Yukarıda verdiğimiz Buz Lazer fiyatları sadece sizlere fikir vermek amaçlı oluşturulmuştur. Listede de görüldüğü gibi kadın ve erkek lazer epilasyon fiyatları arasında az da olsa farklılık vardır. Bunda en büyük etken, erkek kıl yapısının kadınlara kıyasla daha yoğun olmasıdır. 2023 yılı için tavsiye edilen fiyat listesinin, il ve ilçelere göre farklılık gösterdiğini bir kez daha belirtmek isteriz.

Lazer Epilasyon Seans Sayısı

Lazer epilasyon seans sayısının belirlenmesinde bazı faktörler söz konusudur. Bu faktörler arasında kıl kalınlığı, kıl rengi, kıl yoğunluğu, cilt rengi, uygulama yapılacak bölge, kişinin yaşı ve hatta cinsiyetini sayabiliriz. Tüm bu bilgiler ışığında lazer epilasyon ortalama 6-8 seans önerilir. 

Lazer epilasyon seansları arasında vücut için 6 hafta, yüz için 4 hafta olmalıdır. İlerleyen seanslarla birlikte vücut için lazer epilasyon 8 haftada bir, yüz içinse 6 haftada bir uygulanır. Lazer epilasyonun kalıcı ve etkili olabilmesi için, seanslar aksatılmadan tamamlanmalıdır. Lazer epilasyon seansları tamamlanmadan ara verilmesi halinde kıl kökleri yeniden güçlenebilir. 

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabilirim