Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Buz Lazer Cihazları

Buz Lazer ™ 2015 yılında tarafımızdan bulunan, yaratılan tescilli bir markadır ve sadece Soprano cihazlarıyla uygulanır, piyasada tescilli markamızı kullanan çok taklit cihaz bulunmaktadır, sağlığınız için bunlardan uzak durunuz ve FDA onayı olan Orjinal Buz Lazer cihazlarıyla uygulama yaptırınız. Orjinal cihazlarımızı tüm detaylarıyla anlattık inceleyebilirsiniz.

Kullandığı yenilikçi teknolojiler ile lazer epilasyon ağrısına son veren, seans sürelerini yarı yarıya kısaltan Buz Lazer™, epilasyon konforunu bir üst seviyeye çıkartmıştır. Dünyanın dört bir yanından her yaştan milyonlarca kadın ve erkek tarafından tercih edilen Buz Lazer™ ülkemizde de sadece seçkin klinikler tarafından kullanılmaktadır. Buz Lazer™ cihazlarının kullandığı patentli teknolojiler ve uygulama teknikleri tüm Buz Lazer™ epilasyon cihazlarında bulunmaktadır;

 

 

Buz Lazer™ serisi cihazlar ülkemizin ileri gelen dermatolog, plastik cerrah ve medikal estetik hekimleri tarafından tercih edilmektedir.

2015 yılında üretilen Buz Lazer™ iki yıl içerisinde ülkemizde 250 kullanıcıya ulaşmıştır. Bu merkezlerde halen güvenle kullanılmaktadır.

Buz Lazer cihazının yeni modeli Buz Lazer™ Platinum dünyanın ilk ve tek 3 dalga boylu lazer epilasyon cihazıdır. Bu özelliği ile günümüz lazer epilasyon teknolojilerinde gelinen en son noktadır. 100’den fazla klinikte kullanılmaktadır.

Tüm Buz Lazer™ serisi lazer epilasyon cihazları patentli teknolojilere sahip, FDA onaylı son derece güvenli sistemlerdir. Haklarındaki klinik çalışmalar ile etkinlikleri kanıtlanmıştır. Buz Lazer™ epilasyon cihazlarının başarısı ile birlikte ne yazık ki taklitleri de üretilmiştir. Buz Lazer™ adını kullanan etkinlikleri olmayan, yan etki riski yüksek bu cihazlar insan sağlığını tehdit etmektedir.

Orijinal Buz Lazer™ yaptırdığınızdan emin olmak için Nerede Yaptırabilirim linkini tıklayabilirsiniz.

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım