Buz Lazer Cihazları

Buz Lazer ™ 2015 yılında firmamız tarafından yaratılan tescilli bir markadır ve sadece Soprano cihazlarını tanımlamak için kullanılır. Piyasada tescilli markamızı kullanan birçok taklit cihaz bulunmaktadır. Sağlığınız için bunlardan uzak durmanızı ve FDA onayı olan Orijinal Buz Lazer cihazlarıyla uygulama yaptırmanızı öneririz.

Orijinal Buz lazer cihazlarımızı aşağıda tüm detaylarıyla anlattık, inceleyebilirsiniz.

Kullandığı yenilikçi teknolojiler ile lazer epilasyon ağrısına son veren, seans sürelerini yarı yarıya kısaltan Buz Lazer™, epilasyon konforunu bir üst seviyeye çıkartmıştır. Dünyanın dört bir yanından her yaştan milyonlarca kadın ve erkek tarafından tercih edilen Buz Lazer™ ülkemizde de sadece seçkin klinikler tarafından kullanılmaktadır. Buz Lazer™ cihazlarının kullandığı patentli teknolojiler ve uygulama teknikleri tüm Buz Lazer™ epilasyon cihazlarında bulunmaktadır;

Buz Lazer Cihazları

 Buz Lazer™ serisi cihazlar ülkemizin ileri gelen dermatolog, plastik cerrah ve medikal estetik hekimleri tarafından tercih edilmektedir.

2015 yılında üretilen Buz Lazer™ (Soprano ICE) iki yıl içerisinde ülkemizde 250 kullanıcıya ulaşmıştır. Bu merkezlerde halen güvenle kullanılmaktadır.

Buz Lazer gelişimine Soprano Platinum ile devam etmiştir. Soprano Platinum dünyanın ilk ve tek 3 dalga boylu lazer epilasyon cihazıdır. Bu özelliği ile günümüz lazer epilasyon teknolojilerinde gelinen en son noktadır. 100’den fazla klinikte kullanılmaktadır.

Buz Lazer™ serisinin en son üyesi Soprano Titanium daha güçlü, daha hızlı ve daha akıllı bir yeni nesil lazer platformudur. Soprano Platinum™ gibi 3 dalga boyludur, daha hızlı tedavi için tedavi başlığı 4 cm² olarak tasarlanmıştır. Patentli ICE teknolojisi ICE Plus olarak daha da geliştirilmiştir.

Buz Lazer™ serisi tüm lazer epilasyon cihazları patentli teknolojilere sahip, FDA onaylı son derece güvenli sistemlerdir. Haklarındaki klinik çalışmalar ile etkinlikleri kanıtlanmıştır. Buz Lazer™ epilasyon cihazlarının başarısı ile birlikte ne yazık ki taklitleri de üretilmiştir. Buz Lazer™ adını kullanan etkinlikleri olmayan, yan etki riski yüksek bu cihazlar insan sağlığını tehdit etmektedir.

Orijinal Buz Lazer™ yaptırdığınızdan emin olmak için Nerede Yaptırabilirim linkini tıklayabilirsiniz.

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım