Buz Lazer
Buz Lazer

Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için en etkili yöntem lazer epilasyondur. Lazer epilasyon, 1997 yılında Amerikan İlaç ve Gıda Dairesi FDA tarafından onaylanmış güvenli bir uygulamadır. Lazer epilasyon FDA onayı aldıktan sonra medikal estetik alanında yoğun olarak kullanılmaya başlandı. Günümüzde istenmeyen tüylerle mücadelede en çok tercih edilen yöntem lazer epilasyondur.

 

Lazer Epilasyon Nasıl Etki Eder?

Lazer epilasyon istenmeyen tüyleri gidermek için konsantre ışık demeti (lazer) kullanan tıbbi bir prosedürdür. Lazer epilasyon selektif fototermoliz prensibiyle etki eder. 

 

Selektif Fototermoliz Prensibi: Lazer epilasyonda hedef klomofor melanin isimli renk pigmentidir. Melanin, selektif yani seçici olarak lazer ışınını absorbe eder. Absorbe edilen lazer ışını kıl folikülünde ısı enerjisine dönüşür. Bu ısı enerjisi sağlıklı dokulara ve hücrelere zarar vermeden hedeflenen kıl folikülünde hasar yaratır. Her seansta kıl folikülü bir miktar hasar görür ve ortalama 6-8 seans sonra bir daha kıl üretemeyecek şekilde hasara uğrar. Bu prensipten yola çıkarak lazer epilasyon, renk pigmenti melanin içermeyen beyaz kıllarda etkili olamaz.

 

Lazer epilasyonun etkisini iyi anlayabilmek için kıl döngüsü hakkında da bilgi sahibi olmak gerekir. 

 

Kıl Döngüsü: Kıl uzama döngüsü üç evredir.

 

 

Kıl evreleri ve kıl döngüsü iyi anlaşıldığında lazer epilasyon seansları arasında neden 6-8 haftalık bir süreye ihtiyaç olduğu daha iyi anlaşılır.

 

Lazer Epilasyon Çeşitleri

 

Lazer epilasyon amacıyla üç lazer dalga boyu kullanılır. Hangi lazer dalga boyunun kullanılacağı cilt rengi ve kıl tipine bağlı olarak seçilir. Her lazer dalga boyu kılın farklı anatomik yapılarını hedefler. Her birinin hem avantajları hem de dezavantajları mevcuttur.

Alexandrite Lazer Epilasyon: Alexandrite Lazer 755 nm lazer dalga boyuna sahiptir. Yüksek melanin absorpsiyonuna sahiptir, cilt tipi I-IV arası lazer epilasyonda kullanılır. En çok açık tenli ve koyu kılları olan kişiler için uygundur. Koyu tenlerde ve bronz tende kullanımı uygun değildir. Bronz tende minimum 1 ay cilt renginin açılmasını beklemek gerekir. Ayva tüylerinde aktivasyon yapabilmesi dezavantajıdır. 

Diode Lazer Epilasyon: Diode Lazer 810 nm dalga boyuna sahiptir. Orta seviyede melanin absorpsiyonu ile koyu ve bronz tenlerde de güvenlidir. Ayva tüylerinde aktivasyon yapmaz, ince kıllarda da etkilidir, tüm mevsimlerde uygulanabilir. Ağrılı olması dezavantajıdır.

Nd:YAG Lazer Epilasyon: 1064 nm dalga boyuna sahip Nd:YAG tüm cilt tipleri için uygundur. Yaz aylarında da uygulanabilir. Derine nüfus etme kabiliyetinden dolayı ağrılı olması dezavantajıdır. 

 

Kısaca özetlediğimiz lazer epilasyon yöntemleri arasında daha geniş bir cilt ve kıl yapısında etkili olan Diode lazer tercih ediliyor.

 

3 Dalga Boylu Buz Lazer Epilasyon

Diode lazerin ağrısını ortadan kaldırmak için geliştirilmiş Buz Lazer, dünyada ve ülkemizde uzun yıllardır kullanılıyor. Tüm cilt tiplerinde güvenli olması, etkili ve kalıcı sonuçları, neredeyse ağrısız olması ile Buz Lazer günümüzde yoğun ilgi gören bir sistemdir. Buz Lazer, sadece Soprano serisi lazer epilasyon cihazlarını kapsayan patentli bir markadır. Buz Lazeri geliştiren Alma Lasers firması dünyanın önde gelen lazer firmalarından biridir  ve AR-GE çalışmalarına oldukça önem veren bir firmadır. 10 yıllık bir araştırma sonucu geliştirilen Soprano Ice Platinum 3 dalga boylu lazer epilasyon cihazıdır. Serinin en son modeli Soprano Titanium ise daha da gelişmiş bir soğutma sistemi olan ICE Plus Teknolojisine ve daha geniş bir uygulama başlığına sahip. Soprano Titanium da3 dalga boyunu aynı sistemde sunuyor.

Buz Lazer: Soprano Titanium

 

Kıl folikülü Bulge, Bulb ve Papilla olmak üzere 3 anatomik yapıdan oluşur. Yukarıda kısaca özetlediğimiz lazer dalga boylarının her biri, kıl folikülünün farklı anatomik yapılarını tahrip eder. Soprano Ice Platinum, farklı emilim ve penetrasyon seviyelerine sahip bu 3 dalga boyunun avantajlarından yararlanabilmek ve dezavantajlarını ortadan kaldırmak için geliştirilmiştir. Ardından tüm bu özellikler daha da gelişmiş olarak Soprano Titanium ile devam etmiştir. Tüm Soprano serisi cihazlar gibi Soprano Titanium da ülkemizde Buz Lazer adı altında satılmaktadır. Buz Lazer, Alexandrite, Diode ve Nd:YAG dalga boylarını eşit oranda karıştırarak cilde verir. Üç dalga boyunu tek bir başlıkta birleştiren Buz Lazer, farklı derinliklerdeki kıl foliküllerini etkili bir şekilde tahrip eder. Üç dalga boyunun gücüyle tüm cilt tiplerinde her mevsimde güvenle uygulanır ve tüm kıl tiplerinde etkili olur. 

Buz Lazer ile Konforlu Lazer Epilasyon

Buz Lazer günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Ice Teknolojisi olarak bilinen gelişmiş bir soğutma sistemi ile cilt tüm uygulama boyunca -3 dereceye kadar soğutulur. Bu gelişmiş soğutma, Soprano Titanium cihazında ICE Plus olarak daha da gelişmiş olarak devam ediyor. Tedavi başlığının ucu cilde temas ettiğinde buz gibi serin bir his verir. Geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde hissedilen ısı yerine bu serin his konforlu bir lazer epilasyon sunar. Etkili soğutma ile uygulama sırasında cilt sürekli serin tutulur ve cilt ferahlar. Neredeyse tamamen ağrısız bir lazer epilasyonu mümkün kılan Buz Lazer, cilt yanığı riskini de minimuma indirir. Zebra deseni gibi cilt yanığı riski Buz Lazer epilasyonda yoktur. 

Buz Lazer ile Masaj Konforunda Lazer Epilasyon

Buz Lazer patentli teknolojilerle donatılmış yenilikçi bir sistemdir. Patentli soğutma sistemi sayesinde neredeyse ağrısızdır. Yine patentli uygulama tekniği de hasta konforunu arttıran bir diğer unsurdur. Cilt yüzeyinde sürekli hareket ettirilen tedavi başlığı ile kıllar kademeli olarak ısıtılır. Böylece cilt yüzeyi korunur, yan etki riski minimuma iner. Esmer ve bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde cilt yanığı riski olmadan uygulama yapılabilir. Buz Lazer gelişmiş soğutma sistemi ve uygulama tekniği ile masaj konforunda bir lazer epilasyon sunar. 

Buz Lazer ile Yaz Aylarında Lazer Epilasyon

Geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinin bazıları bronz tene uygulanmaz, cilt renginin açılmasını beklemek gerekir ki bu süre minimum 1 aydır. Buz Lazer, bronz ten dahil tüm cilt tiplerinin epilasyonunda FDA onayına sahiptir. Buz Lazer epilasyondan 2 hafta önce aktif güneşe çıkmamış olmak yeterlidir. Yaz aylarında lazer epilasyon seanslarına ara vermemek büyük avantaj sağlar. Bu yönüyle de Buz Lazer talep görmektedir. Buz Lazer epilasyondan 1 hafta-10 gün sonra SPF 30 veya üzeri uygun bir güneş koruyucu kullanmak kaydıyla güneşe çıkılabilir. 

Erkekler de Buz Lazer Tercih Ediyor

Günümüzde lazer epilasyondan yararlanan erkek sayısı her geçen gün artıyor. Kadınlara göre daha yoğun kıl yapısına sahip erkek lazer epilasyonu için Buz Lazer ideal bir çözüm sunar. Özellikle sırt kılları gibi derin yerleşimli kılların bulunduğu alanlarda  Buz Lazer tercih eden erkeklerin sayısı bir hayli fazladır. Erkek lazer epilasyonunda güvenli ve konforlu olması ile Buz Lazer oldukça fazla ilgi görmektedir.

Buz Lazer ile Sakal Şekillendirme

Buz Lazer sakal şekillendirme, kaş arası gibi hassasiyet gerektiren alanlar için özel bir uca sahiptir. Bu uç yardımı ile hızlı ve hassas bir lazer epilasyona olanak tanır. Kulak içi ve burun içi gibi zor ulaşılabilen alanlarda da bu uç ile lazer epilasyon yapılabilmektedir. 

Buz Lazer Seans Sayısı

Lazer epilasyon seans sayısını belirleyen faktörler arasında uygulama yapılan bölge, cilt rengi, kıl rengi, kıl kalınlığı, kıl yoğunluğunu sayabiliriz. Bu faktörlere bağlı olarak seans sayısı değişebilir. Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir. Bazı kişilerde 6 seansta lazer epilasyona yanıt alınır, bazen de ek 1-2 seans daha gerekebilir. 

Gerçek Buz Lazer Merkezleri

Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçları, güvenli ve konforlu bir uygulama sunması ile günümüzde oldukça fazla ilgi görmektedir. Bu nedenle günümüzün en çok taklit edilen lazer epilasyon yöntemi de Buz Lazer olmuştur. Buz Lazer epilasyonun başarısından yararlanmak isteyenler, lazer bile olmayan cihazları Buz Lazer diye sunmakta ve hastalar mağdur olmaktadır. Bu cihazlarla sonuç alınamadığı gibi yan etki riskleri de fazladır. Bu nedenle Gerçek Buz Lazer merkezleri için Nerede Yaptırabilirim linkini ziyaret etmenizi öneririz. Buz Lazer Sağlık Bakanlığı ÜTS Sistemine kayıtlıdır ve tüm cilt tipleirnin lazer epilasyonunda FDA onayına sahiptir.

BUZ LAZER YAZILAR
Sahte Buz Lazer Cihazlarındaki Tehlike Sahte Buz Lazer Cihazlarındaki Tehlike

Her geçen gün artan sahte Buz Lazer cihazları sağlık açısından ciddi tehlikelere yol açabiliyor. Bu tehlikeleri anlatmadan önce gerçek Buz Lazer cihazları hakkı...

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon 1. Seans Sonrası Kıllar Ne Zaman Dökülür? Lazer Epilasyon 1. Seans Sonrası Kıllar Ne Zaman Dökülür?

İstenmeyen kıl ve tüylerinden kalıcı olarak kurtulmak için lazer epilasyon tedavisine başlayan herkesin aklında beliren ilk soru dökülmelerin ne zaman olacağı y...

Detayli Bilgi Al
25 Soruda Soprano Titanium Hakkında Bilmeniz Gerekenler 25 Soruda Soprano Titanium Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Soprano Titanium hakkında merak edilen tüm soruların yanıtlarını aşağıdaki yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyonda Yapılan 7 Yaygın Hata Lazer Epilasyonda Yapılan 7 Yaygın Hata

Vücuttaki istenmeyen tüyler hem kadınlar hem de erkekler için sinir bozucu olabiliyor.

Detayli Bilgi Al
Gerçek Buz Lazer Yaptırdığınızdan Emin Misiniz? Gerçek Buz Lazer Yaptırdığınızdan Emin Misiniz?

Buz Lazer yaptığını iddia eden merdiven altı yerlerde yapılan uygulamalardan sonra hastaların sonuç alamadığı ve ne yazık ki mağduriyet yaşadığı bilgileri taraf...

Detayli Bilgi Al
Göbek Lazer Epilasyon Göbek Lazer Epilasyon

Göbek tüylerin giderilmesinde en etkili ve en kalıcı yöntem lazer epilasyondur. Günümüzde lazer epilasyondan yararlanan kişi sayısı her geçen gün artmaktadır. ...

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon Seansları Lazer Epilasyon Seansları

Lazer epilasyon istenmeyen tüyleri kalıcı olarak gidermenin en etkili ve güvenli yöntemidir.

Detayli Bilgi Al
Dudak Üstü Lazer Epilasyon Dudak Üstü Lazer Epilasyon

Kadınların büyük bölümü için dudak üstündeki tüyler, ergenlik döneminden itibaren kabus gibidir.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyonda Yenilikler Lazer Epilasyonda Yenilikler

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerle mücadelede en kalıcı ve en sağlıklı metottur. Kadın/Erkek milyonlarca kişi lazer epilasyondan yararlanmaktadır.

Detayli Bilgi Al
Yeni Nesil Lazer Epilasyon Yeni Nesil Lazer Epilasyon

1997 yılında FDA onayı alan lazer epilasyon istenmeyen tüylerle mücadelenin en kalıcı yöntemi olarak yıllardır uygulanmaktadır.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon: Bilmeniz Gereken Her Şey Lazer Epilasyon: Bilmeniz Gereken Her Şey

Hayallerinizdeki gibi pürüzsüz ve yumuşak bir cilde sahip olmak için tıraş, ağda gibi yöntemler yaptırmanız gerekmez.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon ile Pürüzsüz Ciltler Lazer Epilasyon ile Pürüzsüz Ciltler

İstenmeyen tüylerin giderilmesinde kullanılan tıraş, krem, ağda gibi yöntemler geçici çözümdür.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon Rehberi Lazer Epilasyon Rehberi

Ağda, jilet ve benzeri yöntemlerle yapılan tüy giderme işlemlerinde kılların yeniden uzaması, istenmeyen tüylerle mücadeleyi sinir bozucu bir hale getiriyor. ...

Detayli Bilgi Al
Bronz Ten ve Lazer Epilasyon Bronz Ten ve Lazer Epilasyon

Yapılan araştırmalar, lazer epilasyonun botox uygulamasından sonra en çok uygulanan estetik prosedür olduğunu göstermektedir.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon ile Yaza Hazırlık Lazer Epilasyon ile Yaza Hazırlık

İlkbaharla birlikte daha fit ve daha pürüzsüz bir cilde sahip olmak için hazırlıklar başlar, cilt ve vücut bakımlarına ayrılan süre artar.

Detayli Bilgi Al
Konforlu Lazer Epilasyon Konforlu Lazer Epilasyon

Günümüzde hem kadınlar hem de erkekler yoğun iş tempolarından dolayı zamanlarının değerini çok iyi bilmektedir.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyonun 10 Önemli Avantajı Lazer Epilasyonun 10 Önemli Avantajı

1- Güvenli: Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerin giderilmesinde son derece etkili bir yöntemdir.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar Lazer Epilasyon Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

Bronz tene lazer epilasyon yapılabilir. Ancak belli dalga boylarına sahip cihazlar ve düşük dozlu parametreler kullanılmalıdır.

Detayli Bilgi Al
İnce Tüylere Lazer Epilasyon İnce Tüylere Lazer Epilasyon

Medikal estetik alanında kullanılan lazer cihazları cilt, saç ve tırnaklardaki birçok problemin tedavisinde önemli rol oynarlar.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon ve Güneş Lazer Epilasyon ve Güneş

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en etkili ve en gelişmiş yöntemidir.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyonun Etki Mekanizması Lazer Epilasyonun Etki Mekanizması

Lazer epilasyon, istenmeyen tüyleri gidermek için konsantre ışık demeti (lazer) kullanan tıbbi bir işlemdir.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyonun Etkinliğini Belirleyen Faktörler Lazer Epilasyonun Etkinliğini Belirleyen Faktörler

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili ve sağlıklı yöntemi lazer epilasyondur.

Detayli Bilgi Al
Gelişmiş Lazer Epilasyon Gelişmiş Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüylerden kurtulmak ömür boyu sürecek bir mücadele gibi görünüyor.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon Cihazlarında FDA Onayının Önemi Lazer Epilasyon Cihazlarında FDA Onayının Önemi

Son zamanlarda hemen her yerde karşımıza ‘’lazer epilasyonda bitiş garantili’’ ilanlar çıkıyor.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyondan Önce Nelere Dikkat Edilmelidir? Lazer Epilasyondan Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili ve kalıcı yöntemi lazer epilasyondur.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyonda Kullanılan Dalga Boyları Lazer Epilasyonda Kullanılan Dalga Boyları

Günümüzde Alexandrite, Diode ve Nd:YAG dalga boylarıyla lazer epilasyon yapılmaktadır.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon Ne Zaman Etkisini Gösteriyor ? Lazer Epilasyon Ne Zaman Etkisini Gösteriyor ?

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için en güvenilir ve en etkili yöntem lazer epilasyondur. Günümüzde kadınlar kadar erkekler de lazer epilasyona yoğun ilgi göste...

Detayli Bilgi Al
Hamilelikte Lazer Epilasyon Uygulanabilir Mi? Hamilelikte Lazer Epilasyon Uygulanabilir Mi?

Lazer epilasyon uygulaması 18 yaşını doldurmuş, ciddi bir sağlık problemi olmayan herkese uygulanabilmektedir. Hem kadın hem de erkeklerin güvenle tercih edebil...

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon Zararları Lazer Epilasyon Zararları

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmak için en etkili çözümdür. Lazer epilasyonda kullanılan lazer ışını direkt kıl köklerini hedefler.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon Hangi Koşullarda Daha Etkili? Lazer Epilasyon Hangi Koşullarda Daha Etkili?

Lazer epilasyon 1997 yılında FDA onayı alan güvenli bir uygulamadır. İstenmeyen tüylerinden kurtulmak isteyen milyonlarca kadın ve erkek lazer epilasyondan yara...

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon Sonrası Bakım Lazer Epilasyon Sonrası Bakım

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmak için uygulanan bir yöntemdir. Lazer epilasyondan sonra bazı kişilerde cilt hassasiyeti gelişebilir. Kızarıklık, ...

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon Uygulanan Bölgeler Lazer Epilasyon Uygulanan Bölgeler

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerin bulunduğu tüm bölgelerde uygulanan bir yöntemdir. İstenmeyen tüylerle mücadelede ağda, jilet, tüy dökücü kremler ve cımbız g...

Detayli Bilgi Al
Çene Lazer Epilasyon Çene Lazer Epilasyon

Normal şartlarda kadınların çene bölgesinde fazla kıllanma olmaz. Ancak bazen kullanılan hormon ilaçlarından ya da genetik faktörlerden dolayı kadınların çene b...

Detayli Bilgi Al
Kol Lazer Epilasyon Kol Lazer Epilasyon

Kol bölgesindeki kıllar diğer vücut bölgelerine göre daha cılız bir yapıdadır. Kadın kol kılları oldukça ince ve çoğunlukla tüy şeklinde olmasına rağmen yine d...

Detayli Bilgi Al
Bacak Lazer Epilasyon Bacak Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon istenmeyen kıllarla mücadele en etkili yöntemdir. Günlük yaşamın koşturması arasında lazer epilasyona başlayan kişiler bazen lazer epilasyon sea...

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon Sonrası Tekrar Kıl Çıkar Mı? Lazer Epilasyon Sonrası Tekrar Kıl Çıkar Mı?

Lazer epilasyon FDA onayına sahip güvenli cihazlar ile uygulandığı sonuçlar kalıcıdır. Kişide hormonal bir rahatsızlık yoksa lazer epilasyondan sonra kıllar yen...

Detayli Bilgi Al
Buz Lazer Epilasyonda Kıllar Ne Zaman Dökülür? Buz Lazer Epilasyonda Kıllar Ne Zaman Dökülür?

Buz Lazer epilasyondan sonra diğer lazer epilasyon yöntemlerinde olduğu gibi tüyler 3-4 gün sonra cilt yüzeyine çıkmaya başlar.

Detayli Bilgi Al
Bayanlar En Çok Hangi Bölgelerine Epilasyon  Yaptırıyorlar? Bayanlar En Çok Hangi Bölgelerine Epilasyon Yaptırıyorlar?

Kadınlar dış görünüşlerini her daim önemsediğinden vücutlarının herhangi bir bölgesindeki kıllanma onları rahatsız etmektedir.

Detayli Bilgi Al
Beyaz Kıl ve Tüylere Lazer Epilasyon Beyaz Kıl ve Tüylere Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerin giderilmesindeki kullanılan en etkili yöntemdir. Lazer epilasyon Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi FDA onaylı bir uygulamadır. ...

Detayli Bilgi Al
Bıyık Bölgesine Lazer Epilasyon Bıyık Bölgesine Lazer Epilasyon

Kadınlarda bıyık bölgesi hormonal etkilere duyarlı kıl köklerinin bulunduğu bir alandır. Dudak üzerindeki tüyler hormonal nedenlerle kalınlaşarak kıl haline ge...

Detayli Bilgi Al
Yüz Lazer Epilasyon Yüz Lazer Epilasyon

Yüz bölgesine lazer epilasyon yaptırmak isteyenlerin sayısı oldukça fazladır. Çünkü bazı hormonal sorunlar yüzdeki tüy köklerinin sertleşmesine kıla dönüşmesin...

Detayli Bilgi Al
Gebelikte Lazer Epilasyon Yapılır Mı ? Gebelikte Lazer Epilasyon Yapılır Mı ?

İster BuzLazer teknolojisi ile ister alexandrite lazer teknolojisi ile olsun, hamilelik süresince lazer epilasyon uygulaması yapılmamalıdır.

Detayli Bilgi Al
Koltuk Altı Bölgesi Lazer Epilasyon Koltuk Altı Bölgesi Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon uygulamaları arasında en çok başvurulan ve talep gören bölge kol altı bölgesidir. Koltuk altı lazer epilasyon kadınlar kadar erkekler tarafında...

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon Kalıcı mıdır? Lazer Epilasyon Kalıcı mıdır?

Lazer epilasyon yaptırmak isteyen kişilerin en çok sorduğu sorulardan birisi olan lazer uygulamasının kalıcı olup olmadığıdır. Uzmanlara ve uygulama sonuçlarına...

Detayli Bilgi Al
Tüy Sorununa Kesin Çözüm Tüy Sorununa Kesin Çözüm

Kadın ve erkekler istenmeyen tüy sorunları ile karşı karşıya, peki nedir bu sorunun kaynağı? Tüy sorununa kesin çözüm varmıdır?

Detayli Bilgi Al
Acısız Lazer Epilasyon Acısız Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon yaptırmak isteyen kişilerde en büyük iki kriter den ilki, acısız lazer Epilasyon dur, ikincisi ise etkili ve sonuç veren bir cihazdır.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyonda Buz Devri Lazer Epilasyonda Buz Devri

Lazer epilasyon yıllardır milyonlarca kadının kurtarıcı olmuştur, artık gelişen teknolojiyle erkeklerde acısız ve ağrısız lazer epilasyon hizmeti almak için ca...

Detayli Bilgi Al
Buz Lazer Epilasyon ve Avantajları Buz Lazer Epilasyon ve Avantajları

Konfor ve yaz aylarında yapılabiliyor olması Soprano Diod lazer cihazlarını ülkemizde olduğu gibi dünyada da zirveye oturttu.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon Hızlı ve Acısız olmalı Lazer Epilasyon Hızlı ve Acısız olmalı

Vücutta istenmeyen kılların giderilmesi kuşkusuz en önde gelen kozmetik problemlerden biri, belki de en önemlisidir.

Detayli Bilgi Al
Genital Bölgeye Lazer Epilasyon Zararlı mı? Genital Bölgeye Lazer Epilasyon Zararlı mı?

Genital bölge kıllarının estetik olarak değer kazanması ve güzel gözükmesi için, kasık üçgeninin dışına taşmaması, yoğunluğu, uzunluğu ile alanı tamamen örtmeme...

Detayli Bilgi Al
Yazın Lazer Epilasyon Yapılır mı ? Yazın Lazer Epilasyon Yapılır mı ?

Buz lazer epilasyon – Soprano ICE cihazı ile yaz aylarında lazer epilasyon yapılır mı? sorusunun cevabı artık evettir.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon Acı Verir mi? Lazer Epilasyon Acı Verir mi?

Lazer Epilasyon acılı ve ağrılı bir uygulamadır, 1995 yılından bu yana ülkemizde yavaş yavaş popüler hale gelen lazer epilazyon uygulamaları istenmeyen kılları ...

Detayli Bilgi Al

Son Cevaplanan Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabilirim