Buz Lazer
Buz Lazer

Buz Lazer Cihazları

Buz Lazer ™ Soprano Ice, Soprano Ice Platinum ve Soprano Titanium cihazlarını tanımlayan marka tescili alınmış patentli bir markadır. Her üç cihaz da Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemine kayıtlı tıbbi cihazlardır ve FDA onayına sahiptir. Uzmanlar, lazer epilasyonun mutlaka FDA onayına sahip cihazlarla yapılmasını gerektiğinin altını çizmektedir. Sağlık Bakanlığı ÜTS sisteminde kaydı bulunmayan, hiçbir güvenlik kaydı olmayan ve hatta lazer bile olmayan bazı cihazların zaman zaman Buz Lazer adı altında pazarlandığına tanık oluyoruz. Ve hatta Buz Lazer ailesini oluşturan Soprano Ice, Soprano Ice Platinum ve Soprano Titanium cihazlarının görsel ve logoları taklit edilerek sahtelerinin üretildiğine tanık oluyoruz.  Bu nedenle sağlığınız için lazer epilasyon yaptırmadan önce mutlaka iyice araştırmanızı ve özellikle ÜTS sistemine kayıtlı olmayan taklit ve sahte cihazlardan uzak durmanızı öneririz. 

Orijinal Buz Lazer Epilasyon Cihazları

Kullandığı yenilikçi teknolojiler ile neredeyse tamamen ağrısız bir lazer epilasyon sunan ve seans sürelerini yarı yarıya kısaltan Buz Lazer™ etkili, güvenli ve konforlu bir lazer epilasyon sunar. 70’in üzerinde ülkede kullanılan Buz Lazer™ cihazları, 

ülkemizin seçkin doktorları ve klinikleri tarafından kullanılmaktadır.

Buz Lazer Cihazları

Buz Lazer™ serisi cihazlar ülkemizin ileri gelen dermatolog, plastik cerrah ve medikal estetik hekimleri tarafından tercih edilmektedir.

2015 yılında üretilen serinin ilk üyesi Soprano Ice sadece 810 nm diyot dalga boyuna sahiptir. Soprano Ice cihazı 2015 yılından günümüze halen güvenle kullanılmaktadır. 

Buz Lazer gelişimine Soprano Platinum ile devam etmiştir. Soprano Platinum dünyanın ilk ve tek 3 dalga boylu lazer epilasyon cihazıdır. Alexandrite, Diyot ve Nd:YAG dalga boylarını aynı sistemde sunar. 3 dalga boyunun avantajı ile tüm cilt tiplerinde güvenlidir. FDA onayı bronz ten dahil tüm cilt tiplerinin lazer epilasyonu kapsar. 3 dalga boyu sayesinde kılın tüm anatomik yapılarını hedefler ve tüm kıl tiplerinde etkili sonuçlar alınmasını sağlar. 

Buz Lazer™ serisinin en son üyesi Soprano Titanium ise daha güçlü, daha hızlı ve daha akıllı bir yeni nesil lazer platformudur. Soprano Platinum gibi 3 dalga boyuna sahiptir. Lazer epilasyon seans süresini kısaltmak için uygulama başlığı daha büyük (4 cm²) olarak tasarlanmıştır. Patentli bir soğutma sistemi olan ICE teknolojisi ise ICE Plus olarak daha da geliştirilmiştir.

Buz Lazer™ serisi tüm lazer epilasyon cihazları patentli teknolojilere sahip, FDA onaylı son derece güvenli sistemlerdir. Haklarındaki klinik çalışmalar ile etkinlikleri kanıtlanmıştır.

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabilirim