Buz Lazer Epilasyon Eskişehir

Klinikler Klinikler Teknoloji Telefon Şehir Cihaz
Maya Clinic Dr. Oğuz Uçar
Tel: 0222 230 85 55
Tel: 0532 773 73 76
Şehir: Eskişehir
Teknoloji: Soprano Platinum
Whatsapp ile fiyat al
Maya Clinic Dr. Oğuz Uçar Soprano Platinum 0222 230 85 55 - 0532 773 73 76 Eskişehir

Lazer epilasyon vücut tüylerinden kalıcı olarak kurtulmak için başvuran yöntemlerin başında gelmektedir. Günümüzde kadınların yanı sıra erkelere tarafından da tercih edilen lazer epilasyon mutlaka FDA onayına sahip cihazlarla yaptırılmalıdır. FDA onayına sahip cihazlar etkinlikleri klinik çalışmalarla kanıtlanmış, uluslararası standartlarda üretilmiş güvenli cihazlardır. Bu nedenle lazer epilasyon yaptırmaya karar verdikten sonra iyi bir araştırma yapmak gerekir. 

Buz Lazer, günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemlerinin başında gelmektedir. FDA onayına sahiptir ve tüm dünyada 80’den fazla ülkede kullanılmaktadır. Ülkemizin neredeyse tüm illerinde Buz Lazer kliniklerine rastlamak mümkün. Buz Lazer epilasyon sahip olduğu patentli teknolojiler ile yüksek hasta konforuna sahip bir uygulama. 

Selçuklu, Osmanlı ve Cumhuriyet dönemimin izlerini taşıyan Eskişehir son yıllarda en hızlı gelişen şehirlerimizden biridir. Anadolu Üniversitesi ve Osmangazi Üniversitesi Eskişehir’dedir ve yoğun öğrenci nüfusundan dolayı öğrenci şehri diye anılmaktadır. Eskişehir Lazer Epilasyon merkezleri açısından da oldukça yoğun bir il. Farklı yöntemlerle uygulama yapan birçok merkez mevcut. Bu merkezlerin arasında Buz Lazer klinikleri bir hayli popüler ve bir hayli yoğun. Yukarıda kısaca değindiğimiz Buz Lazer, etkili ve kalıcı sonuçlarının yanında ağrısız olması nedeni ile de yoğun ilgi görüyor. Uygulama esnasında cildi -3 dereceye kadar ICE teknoloji ile epilasyon ağrısı neredeyse tamamen ortadan kalkmış durumda. Kılların kademeli olarak yavaş yavaş ısıtıldığı uygulama tekniği de patentli bir teknoloji. Bu sayede koyu tenli kişilere ve hatta bronz tende dahi güvenle epilasyon yapılabiliyor. İnce kıllarda da etkili sonuçlara sahip olması ve ayrıca yaz/kış tüm mevsimlerde uygulanabilmesi de diğer avantajları arasında. Masaj konforunda, ağrısız, acısız, yan etkisiz lazer epilasyon Buz Lazer ile mümkün olabilmekte. Bu nedenle Eskişehir Epilasyon denilince akla ilk Buz Lazer epilasyon geliyor ve haliyle Eskişehir Buz Lazer Kliniklerine olan ilgi sürekli artıyor.

Son Cevaplanan Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım