Buz Lazer
Buz Lazer

Memedeki Kıllar Alınır mı?

avatar
F***
Meme ucum etrafında ve meme genelinde çıkan tüylenmelerden rahatsızım bir kaç kez jilet ile aldım bu seferde kıllar ekstra siyahlar sürekli almam gerekiyor artık ne yapmalıyım ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, meme bölgesi de dahil olmak üzere birçok vücut bölgesinde istenmeyen kıl ve tüyler oluşabilir. İstenmeyen kıl ve tüylerinden kurtulmanın ağda, jilet, tüy dökücüler, cımbız gibi birçok yolu vardır. Fakat bu yöntemler istenmeyen kıl ve tüylerden kalıcı olarak kurtulmanızı sağlamaz. Sadece belirli bir süre için çözüm oluşturan bu yöntemler sürekli olarak tekrar edilmelidir. Lazer epilasyon uygulamalar ise istenmeyen kıl ve tüylerin tedavisinde kalıcı sonuçlar sunar. Lazer epilasyon işlemleri sırasında lazer ışınları kıla rengini veren melanin pigmenti tarafından emilir ve kıl kökünde kalıcı hasara neden olur. Böylece işlem yapılan bölgelerde bir daha kıl uzamaz. Lazer epilasyon 1997 yılında aldığı FDA onayı ile vaat ettiği tedaviyi çevre dokulara zarar vermeden gerçekleştirdiğini kanıtlamış güvenilir bir uygulamadır. Lazer epilasyon ile meme bölgesinde bulunan istenmeyen kıl ve tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmanız mümkündür.
avatar
N***
Merhaba meme bölgesi tüylenmeleri için ne önerirsiniz ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, istenmeyen kıl ve tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en etkili yolu lazer epilasyondur. Buz Lazer ise lazer epilasyon yöntemleri arasında en acısız olanıdır. Buz Lazer ile olabilecek en acısız şekilde kalıcı sonuçlar alabilmeniz mümkündür. Buz Lazer göz cevresi hariç istenmeyen kıl ve tüylerin bulunduğu tüm vücut bölgelerine güvenle yapılabilmektedir. Dolayısıyla meme bölgesi tüylenmeleriniz için en gelişmiş teknolojilere sahip lazer epilasyon yöntemi olan Buz Lazer epilasyon yaptırmanızı öneririz.
avatar
İ***
İyi çalışmalar ilk önce, benim meme ucumun etrafında tüylenmeler var tabi uca yakın bölgelerde daha siyah kıl gibi, buz lazer acısızmış sanırım meme etrafıma yapılabilir mi ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer sahip olduğu patentli ICE Teknolojisi ile son zamanların en acısız lazer epilasyon yöntemi olma özelliğine sahip, son derece gelişmiş bir sistemdir. Acısız olmasının yanı sıra etkili ve kalıcı bir uygulamadır.Kullandığı FDA onaylı cihazlar ile vaat ettiği tedaviyi cevre dokulara zarar vermeden gerçekleştirmektedir. Buz Lazer göz cevresi hariç istenmeyen kıl ve tüylerin bulunduğu tüm vücut bölgelerine güvenle uygulanabilmektedir. Dolayısıyla meme bölgesi istenmeyen kıl ve tüylerinizden Buz Lazer ile kalıcı ve acısız olarak kurtulabilirsiniz.
avatar
B***
Göğüsümden başlayarak çenemin altına kadar gözle görülen yoğun tüyler var özellikle meme bölgemde daha da fazla buz lazer yapılsa kaç seans sürer ve etkisi nasıl olur?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer istenmeyen kıl ve tüylerin tedavisinde kullanılan en etkili ve en acısız lazer epilasyon yöntemidir. Buz Lazer istenmeyen kıl ve tüylerin bulunduğu ( göz cevresi hariç ) tüm vücut bölgelerine güvenle uygulanabilmektedir. Buz Lazer ortalama olarak 6-8 seans önerilmektedir. Buz lazer tedavi sürecinin sonunda istenmeyen kıl ve tüylerde %80-90 oranında kalıcı azalma gözlenmektedir.
avatar
C***
Merhaba meme etrafı göğüs ucu erkek buz lazer uygulanır mı ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer erkek, kadın tüm kullanıcılara ve istenmeyen tüylerin bulunduğu (Göz cevresi hariç) tüm vücut bölgelerine uygulanabilmektedir. Buz Lazer epilasyon sahip olduğu patentli teknolojileri sayesinde cilt yüzeyinde oluşabilecek tüm yan etkileri minimuma indirerek kullanıcılarına, son derece konforlu lazer epilasyon deneyimi sunmaktadır. Buz Lazer ile ortalama 6-8 seans içerisinde göğüs ucu ve etrafında bulunan kıllardan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Fakat erkek kullanıcıların kıl yoğunluğu kadın kullanıcılara göre daha fazla olabileceğinden, normal seanslara ek 1-2 seans daha gerekebilmektedir.
avatar
M***
Selam. Erkeklerde tüm vücut buz lazer epilasyon fiyatını öğrenebilir miyim? Ve erkek için meme bölgesine buz lazer yapılır mı ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon göz cevresi hariç istenmeyen kıl ve tüylerin bulunduğu tüm vücut bölgelerine uygulanabilmektedir. Ayrıca Buz Lazer hem kadınlara hemde erkeklere yapılabilir. Fiyatlar konusunda detaylı ve doğru bilgiye sayfamızda 'Nerede Yaptırabilirim' kısmında yer alan gerçek Buz Lazer merkezleri ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.
avatar
Ü***
Meme etrafımda siyah kılar sakal görünümü veriyor yani bir iki defa elimle çektim diye iyice siyah ve kalın oldu özellikle meme üstünde olmaları özgüvenimi ve vücuduma olan beğenimi azalttı bu tür kıllara ve meme bölgesine buz lazer yapabilirmisiniz?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon istenmeyen kıl ve tüylerin bulunduğu tüm bölgelere (Göz çevresi hariç) güvenle uygulanabilir. Buz Lazer tüm kıl tipleri için etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Buz Lazer epilasyon ile meme bölgesi istenmeyen kıl ve tüylerinizden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Buz Lazer epilasyon uygulanan meme bölgesi istenmeyen kıllarınız, her lazer Buz Lazer epilasyon seansı ile incelir ve tüm seansların sonunda %80-90 oranında kalıcı olarak azalır.
avatar
F***
Meme kıllarının epilasyonu buz lazer ile yapılır mı ve kaç paraya yapılır ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer göz çevresi hariç istenmeyen kıl ve tüylerin bulunduğu tüm vücut bölgelerine uygulanabilir. Meme bölgesi istenmeyen kıl ve tüylerinizden Buz Lazer ile %80-90 oranında kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Gerçek Buz Lazer merkezlerinin listesine sayfamızda yer alan 'Nerede Yaptırabilirim' kısmından ulaşabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.
avatar
P***
Ankara bir merkeze gidiyorum lazer epilasyon yapan bir yer. Memedeki kıllarım siyahtı bende lazere gittim bir seans ama yarım kaldı çok acıttı buz lazer meme kıllarımı acısız olarak alır tedavi eder mi ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer, gelişmiş soğutma sistemi ve patentli teknolojileri sayesinde kullanıcılarına neredeyse acIsız ve ağrısız uygulama deneyimi sunmaktadır. Meme bölgesi özellikle meme ucu oldukça hassas bir bölgedir. Lazer epilasyon esnasında meme gibi hassas bölgelerde daha fazla acı hissedilebilir. Buz Lazer, Ice Teknolojisi ile cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutur. Böylece meme bölgesinin epilasyonu bile olabilecek en acısız şekilde gerçekleşir.
avatar
G***
Memenin kıllanması hormonal sıkıntılardan dolayı olduğu söyleniyorum doktorum hormonal rahatsızlığımın olmadığını söyledi. Ben meme kıllarımı buz lazerle azaltabilir miyim ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, meme bölgesinde tüylenme ve kıllanma sorununun oluşması normaldir. Buz Lazer, meme bölgesi istenmeyen kıl ve tüylerin epilasyonunda kalıcı sonuçlara sahip etkili bir sistemdir. Buz Lazer ile meme bölgesi istenemeyen kıllarınızda ortalama olarak, %80-90 oranında kalıcı azalma sağlamanız mümkündür. Kalıcı ve etkili azalma için tüm buz lazer seanslarınıza düzenli olarak katılım sağlamızı öneririz.
avatar
O***
Meme bölgemdeki kılları buz lazer epilasyonuyla aldırmak yani lazer epilasyon yaptırmaz, memenin iç yapısına zarar verirmi güvenlik açısından bir sorun yaratır mı?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon kıl köklerini hedef alır. Buz Lazer esnasında kullanılan enerji kıl köklerinden daha derine ulaşamaz. Buz Lazer kıl köklerinin dışında herhangi bir doku veya organa zarar vermez. Buz Lazer vaat ettiği tedaviyi çevre doku ve organlara zarar vermeden gerçekleştirdiğini almış olduğu FDA onayı ile kanıtlamıştır. Buz Lazer FDA onaylı güvenilir bir sistemdir. Buz Lazer ile meme bölgesi istenmeyen kıl ve tüylerden Buz Lazer ile kalıcı olarak kurtulabilmeniz mümkündür.
avatar
L***
Meme bölgesindeki tüyleri buz lazerle almanın hormonel değişikliklere etkisi var mıdır?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer FDA onaylı güvenilir bir sistemdir. Buz Lazer almış olduğu FDA onayı ile vaat ettiği tedaviyi çevre doku ve organlara zarar vermeden gerçekleştirdiğini kanıtlamıştır. Buz Lazer epilasyon hormonal değişikliklere neden olmaz. Buz Lazer ile meme bölgesi istenmeyen kıl ve tüylerden herhangi bir yan etki oluşmadan, kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.
avatar
D***
Buz lazer epilasyonu ile memedeki kılları almak, göğüs estetiğini nasıl etkiler?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer FDA onaylı güvenilir bir uygulamadır. Buz Lazer, vaat ettiği tedaviyi çevre doku ve organlara zarar vermeden gerçekleştirmektedir. Buz Lazer, meme kıllarının epilasyonu esnasında kıl köklerini hedef alır ve kıl köklerinden daha derine etki edemez. Buz lazer epilasyonu ile memedeki kılları almak, göğüs estetiğini olumsuz bir şekilde etkilemez.
avatar
S***
Merhabalar tüm vücut buz lazere gideceğim ancak bazı bölgelerde çok fazla tüyler var mesela meme çevremde sizin tedaviniz meme kıllarını alıyor mu ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, tüylerin çok veya az olması Buz Lazer tedavisinin etkinliğinde herhangi bir değişime yol açmaz. Buz Lazer göz çevresi hariç tüm bölgeler için etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Buz Lazer epilasyonla meme kıllarınızda kalıcı azalma sağlayabilmeniz mümkündür.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabilirim