Buz Lazer
Buz Lazer

Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Gerekli Midir?

avatar
C***
Merhaba benim gitmiş olduğum buz lazer merkezinde kontrol seansı uygulaması yok. Kontrol seansı nedir? Buz Lazer epilasyon için kontrol seansına gerek var mı ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seansları uygulama esnasında lazer ışınlarının hedef almadığı kıl köklerini tespit etmek amacıyla yapılır. Buz Lazer patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı ile ciltte tam kapsama sağlar. Bu nedenle Buz Lazer epilasyonda kontrol seansına ihtiyaç yoktur. Kontrol seansları geleneksel lazer epilasyon işlemlerinde gerek duyulabilen ekstra bir uygulamadır. Geleneksel lazer epilasyon yöntemleri ile uygulanan seanslar sırasında atlanmış kıl kökleri olabilir bu kıl köklerinin tesbiti için kontrol seansları gerçekleşmektedir. Fakat Buz Lazer için kontrol seansına gerek yoktur.
avatar
E***
Gitmiş olduğum klinik tarafından kontrol seansına katılım sağlamamın çok önemli olduğu söylendi gerçekten gerekli mi ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seansları geleneksel lazer epilasyon işlemleri ile uygulama yapan merkezleri kullanmış olduğu ekstra bir uygulamadır. Geleneksel lazer epilasyon cihazları ile yapılan uygulamalarda atlanmış kıllar olabilir. Seanslar sırasında atlanmış kılların tespiti için kontrol seansı kullanılmaktadır. Fakat Buz Lazer için böyle bir işleme gerek duyulmamaktadır. Buz Lazer merkezlerinde genellikle kontrol seansı uygulanmamaktadır.
avatar
S***
Merhaba ben bir merkezde buz lazere başlıyacağım fakat ben sorduğumda kontrol seansı olmadığını cihazlarının yeterli derecede etki gösterdiğini söylediler doğru mu ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seansları genellikle, geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde uygulamanın etkinliğini arttırmak için yapılan ekstra bir işlemdir. Bunun sebebi geleneksel lazer epilasyon cihazları ile uygulama yapıldığında atlanmış kıllar olabileceğindendir. Fakat gittiğiniz merkezinde söylediği gibi Buz Lazerin etki mekanizmasından kaynaklıdır. Buz Lazer patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı ile ciltte tam kapsama sağlar. Seans sırasında atlanmış kıllar olmayacağından kontrol seanslarına ihtiyaç duyulmamaktadır.
avatar
N***
Ben 5 aydır lazer epilasyona gidiyorum. Gittiğim yer buz lazer merkezi değil. Dökülmelerim oluyor fakat istediğim kadar değil gittiğim merkez kontrol seanslarıma düzenli olarak katılmadığım için yeterince etki alamadığımı söylüyor ne kadar doğru?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Kontrol seansları uygulama esnasında lazer ışınlarının hedef almadığı kıl köklerini tespit etmek için yapılmaktadır. Genellikle geleneksel lazer epilasyon yöntemleri ile uygulama yapan merkezleri kullandığı bir sistemdir. Buz Lazer patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı ile cilt yüzeyini tam olarak kapsamaktadır. Bu nedenle Buz Lazer epilasyonda kontrol seansına ihtiyaç yoktur.
avatar
İ***
kontrol seansları lazer epilasyonun etkinliği ve istenilen sonuçların alınabilmesi için gerekliymiş gitmiş olduğum klinik düzenli olarak katılmam gerektiğini söyledi sebebi nedir?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon işlemleri yapıldıktan 15-20 gün arasında uygulama yapılan tüyler dökülür kendiliğinden dökülür. Fakat her kıl aynı anda aynı büyüme evresinde olmadığından hepsinin aynı anda dökülmesi beklenemez. Kontrol seansları lazer epilasyon işlemlerinin bir parçası değildir. Geleneksel lazer epilasyon cihazlarının düşük etki alanından kaynaklı olarak seanslar sırasında atlanmış olan kılların, tesbiti için kullanılır. Buz Lazer ise, patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı sayesinde ciltte tam kapsama sağlar. Bu yüzden Buz Lazer epilasyonda kontrol seansına ihtiyaç yoktur.
avatar
M***
Merhaba ben lazer epilasyon yaptırmak istiyorum ilk seanstan sonra bana kontrol seansı için randevu verildi kontrol seansı dedikleri nedir acaba neden gerekli?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, geleneksel lazer epilasyon cihazları ile yapılan seanslar sonrası atlanmış kıllarını tespiti ve gerekli işlemlerin yapılabilmesi için kontrol seansları gerçekleştirilir. Kontrol seansları geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde kullanılan bir hizmettir. Buz Lazer ise sahip olduğu patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı ile cilt yüzeyinde tam kapsama sağlar. Böylelikle Buz Lazer kontrol seansı gibi ekstra bir uygulamaya ihtiyaç duymaz.
avatar
O***
Merhaba buz lazer uygulamalarında kontrol seansları neden yapılmıyor? Ben gittiğim merkezden çok memnun kaldım ama yinede neden yapılmadı merak ediyorum? teşekkürler...
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon uygulamalarında kontrol seansına gerek duyulmamaktadır. Kontrol seansları uygulama esnasında lazer ışınlarının hedef almadığı yani atlanmış kıl köklerini tespit etmek amacıyla gerçekleştirilmektedir. Buz Lazer sahip olduğu patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı ile ciltte tam kapsama sağlar. Dolayısıyla Buz Lazer epilasyonda kontrol seansına ihtiyaç yoktur.
avatar
A***
Benim gitmiş olduğum merkezde kontrol seansı yapılmıyor sayfanızda bulunan bir merkez güvenilir bir yer daha 1 seans oldu ama dökülmelerimden çok memnunum. fakat kontrol seansı diye birşey duydum merak edip sormak istedim ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Kontrol seansları uygulama esnasında lazer ışınlarının hedef almadığı kıl köklerini tespit etmek amacıyla yapılmaktadır. Genel olarak geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde tercih edilen bir uygulamadır. Lazer epilasyon işlemlerinin bir parçası değildir. Buz Lazer patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı sayesinde ile ciltte tam kapsama sağlamaktadır. Buz Lazer epilasyon için kontrol seansına ihtiyaç yoktur.
avatar
İ***
Merhaba benim bir sorum olacaktı kontrol seansları buz lazer için gerekli mi benim sayfanızdan bulduğum merkezde uygulanmıyor ve dökülmelerim gayet iyi ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seans uygulaması genellikle geleneksel lazer epilasyon işlemlerini uygulayan merkezlerde kullanılan bir sistemdir. Uygulamaların etkinliğini arttırmak için kullanılmaktadır. Buz Lazer epilasyon patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı ile ciltte tam kapsama sağlar. Seanslar sırasında atlanmış veya taranmamış kılların olabilme ihtimali oldukça düşüktür. Bu yüzden kontrol seansları Buz Lazer epilasyon işlemlerinde ihtiyaç duyulan bir uygulama değildir.
avatar
C***
İyi günler ben sayfanızda bulunan bir yerde buz lazere başlıyacağım merak ettiğim bir konu var. Kontrol seansının gerekliliği nedir? Öğrenebilir miyim ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer için kontrol seansına gerek duyulmamaktadır. Kontrol seansları uygulama esnasında lazer ışınlarının hedef almadığı kıl köklerinin tespiti için kullanılmaktadır. Buz Lazer patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı ile ciltte tam kapsama sağlayan, etkinlik derecesi oldukça yüksek bir sistemdir. Buz Lazer epilasyonda kontrol seansına ihtiyaç yoktur.
avatar
N***
Bazı yerlerde kontrol seansına gerek duyulmadığını söylüyorlar ne kadar doğru ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde seans sonrası, dökülmeyen kıl veya atlanmış kılların tesbiti için kontrol seansları gerçekleştirilmektedir. Fakat eğer görüştüğünüz merkez orijinal Buz Lazer merkezi ise kontrol seansı uygulamasına ihtiyaç duymuyor olması normaldir. Bunun sebebi, Buz Lazer patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı ile ciltte tam kapsama sağlamasıdır. Buz Lazerin seanslardan alınabilecek en iyi sonuçları almakta ve ekstra bir uygulamaya gerek duymamaktadır. Buz Lazer epilasyonda kontrol seansına gerek yoktur.
avatar
Ş***
Merhaba ben buz lazer yaptıracağım buz lazer uygulamalarında kontrol seansları gerçekleşiyor mu ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seansları genellikle, geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde uygulamanın etkinliğini arttırmak için yapılan ekstra bir işlemdir. Geleneksel lazer epilasyon cihazlarının düşük etki alanından dolayı seanslar sırasında atlanmış olan kılların, tesbiti için kullanılır. Fakat Buz Lazer patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı ile ciltte tam kapsama sağlayarak ekstra bir işleme ihtiyaç duymaz.
avatar
B***
İyi günler kontrol seansına gidildiğini duydum ama benim merkezimde böyle bir uygulama yok bu arada ben sayfanızda yer alan bir merkeze gidiyorum cevaplar mısınız?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seansları uygulama esnasında lazer ışınlarının hedef almadığı kıl köklerini tespit etmek amacıyla yapılmaktadır. Buz Lazer patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı ile ciltte tam kapsama sağlayarak atlanmış kılların olma olasılığını neredeyse minimuma indirir. Dolayısıyla Buz Lazer epilasyon işlemlerinde kontrol seansına ihtiyaç duyulmamaktadır.
avatar
A***
Merhaba buz lazer sayfasında ismi bulunan bir klinikte lazere gidiyorum. kontrol seansına gerek yok denildi dökülmelerimde gayet iyi kontrol seansının olmaması bir eksi mi ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz lazer epilasyon uygulamlarında kontrol seansı gerekli değildir. Bunun sebebi buz lazer seanslarının tedavi süreci boyunca yeteri kadar etkili olmasıdır. Kontrol seansları, normal lazer epilasyon seansları esnasında lazer ışınlarının hedef almadığı yani atlamış olabilceği kıl köklerini tespit etmek amacıyla gerçekleştirilmektedir. Buz Lazer sahip olduğu patentli SHR uygulama teknolojisi ve tam kapsama sağlayan geniş tedavi başlığı ile uygulamlarını gerçekleştirdiğinden Buz Lazer epilasyonda kontrol seansına ihtiyaç duyulmamaktadır.
avatar
S***
Merhaba, sakallarımdan tamamen kurtulmak için tüm vücut buz lazer yanında yüzüme de lazer yaptırıyorum, cihaz soprano ice titanium bana kontrol seansı yapılmıyor siz öneriyor musunuz ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon uygulamalarında kontrol seansına gerek duyulmamaktadır. Kontrol seansları uygulama esnasında lazer ışınlarının hedef almadığı yani atlanmış kıl köklerini tespit etmek amacıyla gerçekleştirilmektedir. Soprano Ice Titanium cihazı sahip olduğu patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı ile ciltte tam kapsama sağlar. Dolayısıyla Soprano Ice Titanium ile gerçekleştirilen lazer epilasyon uygulamalarından sonra kontrol seanslarına ihtiyaç duyulmaz.
avatar
A***
Buz Lazer epilasyon uygulama merkezlerinizin kontrol seansı hizmeti bulunuyor mu ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seans uygulaması, lazer epilasyon esnasında lazer ışınlarının hedef almadığı kıl köklerini tespit etmek için uygulama yapan kişilerin belirlediği zamanlarda gerçekleştirilir. Kontrol seansları lazer epilasyon işlemlerinin bir parçası değildir. Sadece geleneksel lazer epilasyon uygulaması yapan merkezlerin kullandığı ekstra bir yöntemdir. Buz Lazer sahip olduğu patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı sayesinde ciltte tam kapsama sağlamaktadır. Bu nedenle gerçek Buz Lazer merkezlerinde kontrol seansı uygulamasına ihtiyaç duymamaktadır.
avatar
A***
Benim lazer epilasyonum için gittiğim merkez alexsandra cihaz kullanıyor kontrol seansı yapılacakmış. Benim merak ettiğim buz lazer cihazı kullananlar kontrol seansı yapıyor mu ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seansı, geleneksel lazer epilasyon yöntemleri ile işlem yapan merkezlerinin lazer epilasyonun etkinliğini arttırmak için kullandığı ekstra bir uygulamadır. Lazer epilasyon işleminin bir parçası veya gereği değilidir. Buz Lazer cihazları, patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı ile ciltte tam kapsama sağlar. Dolayısıyla kontrol seansı, Buz Lazer epilasyon merkezlerinin ihtiyaç duyduğu bir uygulama değildir.
avatar
Ş***
Buz Lazer tedavisinin içinde kontrol seanslarını mecburi olarak veriyor musunuz ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon tedavisi için kontrol seansı gerekli değildir. Buz Lazer epilasyon seansları esnasında tedavi başlığı cilt yüzeyinde tam kapsama sağlar.
avatar
İ***
İstanbulda sizin merkezlerinizden birinde işlem yaptırıyorum memnun kaldım. Fakat arkadaşımın gittiği lazer epilasyon merkezinde kontrol seansı var bizde neden yok ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seansı, lazer epilasyon seansları sırasında lazer ışınlarının hedef almadığı veya atladığı kıl köklerini tespit etmek için yapılan ekstra bir işlemdir.Kontrol seansı lazer epilasyon tedavisinin bir parçası değildir. Buz Lazer patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı sayesinde ciltte tam kapsama sağlamaktadır. Bu sebeple Buz Lazer epilasyon uygulaması için kontrol seansına ihtiyaç yoktur. Kontrol seansları geleneksel lazer epilasyon işlemlerinde gerek duyulabilen ekstra bir uygulamadır.
avatar
Z***
Kontrol seansı tüm lazer epilasyon merkezlerinde yapılıyormu lazer epilasyonun daha iyi olması için kontrol seansı gereklimi ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seansı, lazer epilasyon uygulamasının bir parçası değildir. Kontrol seansı, genellikle geleneksel lazer epilasyon yöntemlerini kullanan merkezlerin başvurduğu ekstra bir uygulamadır. Geleneksel lazer epilasyon uygulamları sırasında atlanmış veya taranmamış kıl köklerinin tespit edilebilmesi için kontrol seansına ihtiyaç duyulabilmektedir. Fakat, Buz Lazer epilasyon için kontrol seansına ihtiyaç yoktur. Buz Lazer, patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı ile ciltte tam kapsama sağlar. Buz Lazer epilasyon seansları istenmeyen kıl ve tüylerin tedavisi için yeterlidir, ekstra bir uygulamaya ihtiyaç yoktur.
avatar
L***
iyi çalışmalar diliyorum bazı sorular sormak istiyorum. Kontrol seansı neden buz lazer merkezinizde yok. Sizin merkezlerinizden birine ankarada gidiyorum bu konuyu merkeze sordum bana gerek yok kontrol seansına denildi nedeni nedir ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seansı geleneksel lazer epilasyon yöntemlerini kullanan merkezlerin tercih ettikleri ekstra bir yöntemdir. Kontrol seansı, lazer epilasyon tedavisinin yetersiz kalması halinde başvurulan bir uygulamadır. Buz Lazer epilasyon sahip olduğu patentli teknolojiler ve tam kapsama sağlayan tedavi başlığı sayesinde kontrol seansına ihtiyaç duymaz. Buz Lazer tedavisinde kontrol seansı uygulaması yoktur. Buz Lazer epilasyon merkezlerinde kontrol seansı yapılmaz. Buz Lazer epilasyon seansları, istenmeyen kıl ve tüylerin tedavisinde tek başına yeterlidir.
avatar
Ş***
Kontrol seansının gerekliliği bölgeye göre mi teknolojiye göre mi değişir ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Kontrol seansının gerekliliği kullanılanan teknolojinin yeterliliğine göre değişmektedir. Buz Lazer epilasyon seanslarının yeterli olması sebebiyle ekstra bir uygulama olan kontrol seansına ihtiyaç duyulmaz. Fakat ,geleneksel lazer epilasyon sistemleri ile gerçekleşen tedaviler için kontrol seansına ihtiyaç duyulmaktadır.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabilirim