Buz Lazer
Buz Lazer

Kuyruk Sokumundaki Kıllar Nasıl Temizlenir?

avatar
S***
Merhaba benim kuyruk sokumumda kıl dönmesi oluşmuştu ameliyat oldum fakat burada çıkan kıllar tekrar kıl dönmesine neden olur diye biraz korkuyorum ne yapabilirim ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Kıl dönmesi, daha çok kuyruk sokumu bölgesinde gözlemlenen bir cilt rahatsızlığıdır. Vücutta sırt, ense, saç derisi gibi çeşitli bölgelerden dökülen tüy ve kılların gözenek ya da boşluklardan derinin içine gömülmesi ve burada birikerek kistik bir yapı oluşturması sonucu oluşmaktadır. Kıl dönmesi kadınlara nazaran erkeklerde daha sık rastlanan bir rahatsızlıktır. Kıl dönmesi problemiyle gelen hastalara önerilen ilk tedavi ameliyattır fakat ameliyattan sonra başka bölgelerde tekrar kıl dönmesi oluşabilir. Eğer kıl dönmesi sorunundan kalıcı olarak kurtulmak isterseniz bunun tek yolu lazer epilasyondur. Lazer epilasyon uygulamaları sırasında lazer ışınları kıla rengini veren melanin pigmenti tarafından emilir ve kıl kökünde kalıcı hasara neden olur. Böylece işlem yapılan bölgelerde bir daha kıl uzamaz. Dolayısıyla kıl dönmesi problemine kalıcı çözüm sunulmuş olur. Kıl dönmesi ameliyatından sonra tekrar kıl dönmesi oluşmaması için lazer epilasyon tedavisini öneririz.
avatar
E***
merhaba bana bu kuyruk sokumu kıllanmalarından kalıcı nasıl kurtulucam, kıl dönmesi falan olur diye tedirginim anlatır mısınız?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, istenmeyen kıl ve tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en acısız ve etkili yolu Buz Lazer epilasyondur. Göz cevresi hariç istenmeyen kıl ve tüylerin bulunduğu tüm vücut bölgelerine Buz Lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Buz Lazer epilasyon uygulamlarında lazer ışını kıl köklerini hedef alarak kıl köklerini kalıcı olarak tahrip eder ve tedavi süreci sonunda uygulama yapılan bölgede kıl uzamaz. Dolayısıyla uygulama yapılan bölgelerde kıl uzamayacağından kıl dönmesi problemi oluşmaz.
avatar
H***
Merhaba kuyruk sokumu bölgesini nasıl temizlemek daha doğru olur ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, eğer kıllarınızdan kalıcı ve acısız olarak kurtulmak istiyorsanız başvurmanız gereken yöntem Buz Lazer epilasyondur. Buz Lazer epilasyon kuyruk sokumu da dahil olmak üzere istenmeyen kıl ve tüylerin bulunduğu tüm vücut bölgelerine güvenle uygulanmaktadır. Ortalama 6-8 seans içerisinde kuyruk sokumu bölgesi istenmeyen kıl ve tüylerden %80-90 oranında kalıcı azalma sağlamanız mümkündür.
avatar
U***
Merhaba bana bir konuda yardım eder misin ? Popo arası ve kuyruk sokumu bölgeme buz lazer düşünüyorum bilgi alabilir miyim ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer göz cevresi hariç tüm vücut bölgelerine güvenle uygulanabilmektedir. Kuyruk sokumu ve popo bölgesinde bile acısız uygulama deneyimi sunar. Buz Lazer ile istenmeyen kıl ve tüylerde ortalama olarak 6-8 seans içerisinde, kalıcı azalmalar sağlanamak mümkündür. Sayfamızında bulunan 'Nerede Yaptırabilirim?' bölümünden size en yakın gerçek Buz Lazer merkezlerine ulaşabilirsiniz.
avatar
Z***
Kolay gelsin benim sormam gereken bir sorum var sırtımdan çok kıl dökülüyor ve kuyruk sokumumda kıl dönmesi olur diye endişelendim ne yapayım ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, istenmeyen kıl ve tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmak istiyorsanız lazer epilasyon yaptırmanızı öneririz. Lazer epilasyon uygulamaları esnasında lazer ışınları kıla rengini veren melanin pigmenti tarafından emilir ve kıl kökünde kalıcı hasar oluşturur. Bu durumda işlem yapılan bölgelerde bir daha kıl uzamaz. Dolayısıyla kıl dönmesi problemine kalıcı çözüm sunulmuş olur.
avatar
N***
Kuyruk sokumu kıl dönmesi problemi yaşadım ameliyat oldum geçti ve iyileştim yara izi bile kalmadı fakat bu bölgede tekrar kıl dönmesi olacak diye endişeliyim bu konu ile alakalı ne yapılır ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer istenmeyen kıl ve tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en acısız ve etkili yoludur. Buz Lazer epilasyon uygulamalarının hedefi kıl kökleridir. Dolayısıyla buz lazer ile kuyruk sokumu bölgesinde oluşan kıl dönmesi problemi tamamen çözülür. Gerçek Buz Lazer epilasyon cihazları ile hizmet veren merkezlere sayfamızın 'Nerde Yaptırabilirim' kısmından ulaşabilirsiniz.
avatar
F***
Merhaba kuyruk sokum bölgesi uygulamanız var mı bilgi almak istiyorum ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz lazer uygulaması göz çevresi hariç istenmeyen kıl ve tüylerin bulunduğu tüm alanlara yapılabilir. Buz Lazer ile kuyruk sokumu bölgesi istenmeyen kıl ve tüylerinizden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.
avatar
O***
Ben kıl dönmesi ameliyatı oldum ve 1 yıldan fazla zaman geçti. Yara kapandı cildimde sorun yok. Buz lazer epilasyon yaptırabilir miyim ve lazer epilasyon sürecinin hepsi kaç hafta sürüyor. Kıl dönmesi sonrası kuyruk sokumu için soruyorum ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon ile kuyruk sokumundaki istenmeyen kıl ve tüylerinizden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Buz Lazer epilasyon ortalama olarak 6-8 seans önerilmektedir. Seanslar 4-6 haftada bir gerçekleştirilir. Kuyruk sokumundaki istenmeyen kıllarda %80-90 oranında kalıcı azalma sağlamanız için tüm seansların düzenli olarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Buz Lazer epilasyon sürecinin tümü, ortalama 1 yıl sürmektedir. Bazı durumlarda seans sayısı azalabilir veya artabilir. Seans süresi ve tedavi süreci her kişi için değişebilmektedir.
avatar
T***
Kuyruk sokumu kıllarıma kaç seans da kalıcı çözüm olucak ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kuyruk sokumu istenmeyen kıllarınızdan 6-8 seans içerisinde kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Bazı durumlarda ekstra 1-2 seans gerekebilir. Sizin için en doğru seans sayısını ve tedavi süreci ancak muayeneden sonra belirlenebilir. Sayfamızın 'Nerede Yaptırabilirim' kısmından size en yakın merkeze başvurmanızı öneririz. Sizin için en doğru seans sayısını ve tedavi süreci Buz Lazer merkezleri tarafından belirlenecektir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabilirim