Buz Lazer Epilasyon Kocaeli

Klinikler Klinikler Teknoloji Telefon Şehir Cihaz
Özel NK Med Lazer ve Estetik Polikliniği
Tel: 0262 644 66 06
Şehir: Kocaeli / Gebze
Teknoloji: Soprano ICE
Özel NK Med Lazer ve Estetik Polikliniği Soprano ICE 0262 644 66 06 Kocaeli / Gebze
Dr. Songül Bulca
Tel: 0262 311 21 31
Şehir: Kocaeli / İzmit
Teknoloji: Soprano ICE
Dr. Songül Bulca Soprano ICE 0262 311 21 31 Kocaeli / İzmit
Vera Polikliniği
Tel: 0262 323 86 58
Şehir: Kocaeli / İzmit
Teknoloji: Soprano ICE
Vera Polikliniği Soprano ICE 0262 323 86 58 Kocaeli / İzmit
Konak Hastanesi
Tel: 444 95 95
Şehir: Kocaeli / İzmit
Teknoloji: Soprano ICE
Konak Hastanesi Soprano ICE 444 95 95 Kocaeli / İzmit

Ağda, tıraş gibi yöntemlerden sıkılmış ve etkili bir çözüm arayanlar için lazer epilasyon en iyi çözümdür. İstenmeyen tüylerin ortalama %80-90’ının bitmesini sağlayan lazer epilasyon hem kadın hem de erkekler tarafından tercih edilmektedir. Sakal üzerini düzeltmek isteyen veya sırt, omuz bölgesindeki aşırı kıllanmadan rahatsız olan erkeklerin de tercihi lazer epilasyondur. Lazer epilasyona talep arttıkça, lazer epilasyon teknolojileri de gelişmiştir. Günümüzde ağrısız, yan etkisiz, etkili ve kalıcı lazer epilasyon arayanların en çok tercih ettikleri yöntem Buz Lazer epilasyondur. Buz Lazer FDA onayına sahip güvenli bir sistemdir. Patentli teknolojiler kullanarak tüm cilt ve kıl tiplerinde güvenle uygulama yapılabilmesini sağlar.

Ülkemizin en kalabalık onuncu ili olan Kocaeli’nde birçok lazer epilasyon merkezi mevcuttur. Bu merkezler arasında seçim yaparken güvenli, etkili ve konforlu uygulama sunan merkezler tercih ediliyor. Buz Lazer epilasyonun tüm bu aranan kriterlere sahip olması nedeniyle Kocaeli Lazer Epilasyon merkezleri arasında birçok Buz Lazer kliniği bulunmaktadır. Buz Lazer, patentli ütüleme tekniği ile kılları kademeli olarak ısıtır ve neredeyse ağrısız bir uygulamaya olanak tanır. Bronz ve koyu renkli ciltlerde oluşabilecek yan etkiler bu teknik ile minimuma düşer. Cildi uygulama esnasında -3 dereceye kadar soğutan ICE teknolojisi ise epilasyonun konforunu üst seviyeye çıkarır. Tedavi başlığı cilde değdiğinde buz gibi soğuktur. Buz başlık tüm uygulama boyunca cildi serin tutar, ferahlatır. Neredeyse tamamen ağrısız uygulama hasta konforunu arttırır. Buz Lazer, yaz ayları dahil tüm mevsimlerde uygulanabilmektedir. Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenlidir, ince kıllar dahil tüm kıl kıllarında etkilidir. Üst seviyede hasta konforu, yan etkisiz, etkili ve kalıcı sonuçlar Buz Lazer epilasyonun tercih edilme nedenleridir.

Tüm cilt tiplerine ve kıl tiplerine çözüm sunan Buz Lazer, Kocaeli’nde en çok tercih edilen epilasyon yöntemlerinin başında gelmektedir. Kocaeli Epilasyon merkezleri arasında Buz Lazer kliniklerinin sayısı hızla artmaktadır.

Son Cevaplanan Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım