Soprano ICE Platinum

Soprano ICE Platinum
Ağrısız, Hızlı, Etkili ve Daha Güçlü

Buz Lazer™ kullandığı yenilikçi teknolojiler ile lazer epilasyon alanında adeta devrim yaratmıştır. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip olması, ağrısız, yan etkisiz ve son derece hızlı uygulama imkanı sunması ile Buz Lazer™ en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi olmuştur. Buz Lazer™ şimdi 3 dalga boyuna sahip yeni modeli Buz Lazer™ Platinum ile gücünü de etkinliğini de arttırmıştır. Buz Lazer™ Platinum, Buz Lazer™ epilasyonun sunduğu tüm avantajların yanı sıra 3 farklı dalga boyuna sahip olması ile lazer epilasyonun etkinliğini bir üst seviyeye taşımıştır.

- 3 Dalga Boyunun Gücü
- Ağrısız
- Yan Etkisiz
- Hızlı
- Konforlu
- Etkili

Buz Lazer™ Platinum dünyanın ilk ve tek 3 dalga boyuna sahip lazer epilasyon cihazıdır.
Buz Lazer™ Platinum Başlığı

3 farklı lazer dalga boyunu tek bir yenilikçi tedavi başlığında birleştiren Buz Lazer™ Platinum, günümüzün en gelişmiş ve en kapsamlı lazer epilasyon uygulamasıdır. 3 farklı lazer dalga boyunun her biri kılın yapısındaki farklı bir anatomik yapıyı ve farklı doku derinliklerini hedefler;

755 nm Alexandrite kıla rengini veren melanin tarafından en çok emilen dalga boyudur. Açık renkli ciltlerde ve koyu renkli kıllarda oldukça etkilidir.

810 nm Diode dalga boyu orta seviyede melanin emilimine sahiptir. Bu nedenle koyu renkli ciltlerde güvenle epilasyon yapılabilmesini sağlar.

1064 nm Nd:YAG dalga boyu düşük melanin emilimi ile çok koyu renkli ciltler ve bronz tenler için idealdir. 1064 nm kıl folikülüne en derin nüfus edebilen dalga boyudur. Bu da sırt ve kasık bölgesi gibi derin yerleşimli kılların epilasyonunda başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Buz Lazer Platinum™, Buz Lazer™ epilasyondaki gibi yüksek tekrarlama hızı, 2X1 cm’lik geniş uygulama başlığı ile hızlı uygulamaya olanak tanır, tedavi süresini yarı yarıya kısaltır. Cildi -3°C’ye kadar soğutan Buz Başlık ile ağrısız ve son derece konforlu bir epilasyon sunar.
Buz Lazer Uygulaması Nasıl Yapılır?
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım