Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Bayanlar En Çok Hangi Bölgelerine Epilasyon Yaptırıyorlar?

Bayanlar, dış görünüşlerini her daim önemsediğinden dolayı vücutlarının herhangi bir bölgesinde olan kıllanma olayı onları fazlasıyla rahatsız etmektedir. Bayanların, bu kıllanmaya çözüm olarak eskiden yapmış oldukları şey sürekli olarak o bölgeyi temizlemek olmuştur. Ancak günümüzde bayanların, istenmeyen tüylere karşı kalıcı çözüm üretmeleri, lazer epilasyon merkezleri sayesinde mümkündür. Bayanların normal bir epilasyon merkezine gitmeleri halinde çok fazla canlarının yanacaklarını ve burada geçirmiş oldukları sürenin kendilerini fazlasıyla yıpratabilecek düzeyde olduğunu söyleyebiliriz. Bayanların bu denli canlarının yanmasının önüne geçmek için lazer epilasyon merkezlerini ziyaret ederek, orada tedavi olmaya başlamaları daha doğru bir karar olacaktır.

Lazer epilasyon merkezleri sayesinde, bayanlar diledikleri bölgelerdeki tüylerinden kalıcı olarak kurtulabileceklerdir. Ancak bunun için seanslarını düzenli olarak yaptırmaları gerekir. Bayanların beyaz tüylerine karşı yaptıracak oldukları lazer epilasyonlarda başarısız olabileceğini söylemek gerekir. Çünkü şuan günümüzde kullanmış olduğumuz teknoloji devrinde, beyaz tüyleri algılayabilen hiçbir lazer cihaz bulunmamaktadır. Bu nedenle, bayanların beyaz tüylerini aldırma ve kalıcı çözüm üretme konusunda sıkıntı yaşayabileceğini söyleyebiliriz. Bayanların artık bıyık bölgelerine de lazer epilasyon yaptırmaları mümkün olacaktır. Yaptıracak oldukları bu tedavi sonrasında, bıyık bölgelerinde bir daha tüylenme meydana gelmeyecek ve bayanlar ömürlerinin sonuna kadar rahat edebileceklerdir.

Bayanların vücudunda en hızlı şekilde tüy uzamasını gösteren yer, yüzleridir. Bu nedenle, yüz bölgesine lazer epilasyon yöntemini uygulamak isteyen bayanların bir hayli fazla olduğunu söylemek gerekir. Hamile olan bayanların, radyoaktif enerji yayan lazer epilasyonunu yaptırmamaları, hem kendi sağlıkları açısından hem de karınlarındaki bebeklerin sağlıkları açısında oldukça önemlidir. Bu konuda hassas olunmalı ve iki canlının yaşamı da riske atılmamalıdır. Bayanların çoğunlukla sormuş oldukları sorulardan bir tanesi de genital bölgeye yapılan lazer epilasyonun zararlı olup olmadığı noktasındadır. Bayanlara bu bölgede yapılacak olan lazer epilasyonun vücuda yayılmadan yalnızca o bölgeye uygulanması halinde bir zararı olmayacağını söyleyebiliriz. Özellikle yaz aylarında bayanların başına dert olan bu kısımların önüne ancak bu şekilde geçirebilecektir.

Uygulanan seansların, %80 ile %90 oranları arasında etkili sonuçlar verdiğini söyleyebiliriz. Yani yaptırmış olduğunuz lazer epilasyon sonucunda, büyük bir oranda tüyleriniz tekrar çıkmayacak ve ömrünüzün sonuna kadar rahat edebileceksiniz. Buz lazer epilasyon çıktığından beri, epilasyon yapmak isteyen bayanlar artık seve seve bu merkezlere gitmektedirler. Çünkü eskiden eski usullerin kullanılarak bayanların epilasyon olması sonucunda canları çok fena bir şekilde yanmakta ve acıdan gözlerinden yaş gelmiştir. Ancak bu buzlu lazer epilasyon sayesinde, bayanların tenleri uyuştuktan sonra işlem yapılmaya başladığından dolayı, bayanlar bu acıyı hissetmeyecek ve rahat bir şekilde seanslarını tamamlayabileceklerdir. Bayanların ağırlıklı olarak bu seansları almış oldukları bölgenin; Bacaklar, kollar, göbek ve koltuk altı olduğunu söyleyebiliriz. Ancak genital bölgeye bu işlemi yaptıran bayanların sayısı da oldukça fazladır.

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
Lazer Epilasyonun Etki Mekanizması

Lazer epilasyon, istenmeyen tüyleri gidermek için konsantre ışık demeti (lazer) kullanan tıbbi bir işlemdir.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyonun Etkinliğini Belirleyen Faktörler

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili ve sağlıklı yöntemi lazer epilasyondur.

Detayli Bilgi Al
Gelişmiş Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüylerden kurtulmak ömür boyu sürecek bir mücadele gibi görünüyor.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon Cihazlarında FDA Onayının Önemi

Son zamanlarda hemen her yerde karşımıza ‘’lazer epilasyonda bitiş garantili’’ ilanlar çıkıyor.

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım