Göbek Lazer Epilasyon

Göbek tüylerin giderilmesinde en etkili ve en kalıcı yöntem lazer epilasyondur. Günümüzde lazer epilasyondan yararlanan kişi sayısı her geçen gün artmaktadır. Kadın lazer epilasyonunda ilk önce akla bacak, koltuk altı ve genital bölge gelse de kadınlar artık daha farklı vücut bölgelerinde lazer epilasyondan yararlanmaktadır. Göbek çevresi de bu alanlardan biridir. Pürüzsüz ve daha estetik bir göbek çevresi için lazer epilasyon yaptıran kişilerin sayısı oldukça fazladır. 

Buz Lazer ile Göbek Çevresindeki Tüylere Kalıcı Çözüm

Birçok kişide göbek çevresindeki kıllar çoğunlukla açık renklidir ve ince tüy halindedir.  Geleneksel lazer epilasyon yöntemleri ile ince kılların lazer epilasyonunda yanık gibi yan etki riski bir hayli fazladır. Bu risk özellikle koyu tenli kişilerde daha fazladır. 

Buz Lazer günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi kabul edilmektedir. Patentli teknolojilere sahip Buz Lazer ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenlidir, yanık ve benzeri yan etki riski yok denecek kadar azdır.  Buz Lazer, gelişmiş bir soğutma sistemi olan ICE Teknolojisi ile cildi -3 dereceye kadar soğutur. Tüm lazer epilasyon uygulaması boyunca bu etkin soğutma devam eder, ağrısız ve son derece konforlu bir şekilde uygulama tamamlanır. 

Göbek Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Kıl rengi, kıl yoğunluğu, kıl kalınlığı ve cilt rengi gibi faktörler lazer epilasyon seans sayısında rol oynarlar. Göbek çevresinde Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir. Kıl yapısına bağlı olarak bazen ek 1-2 seans daha gerekebilir. Kadınların yanı sıra erkekler de son yıllarda yoğun olarak lazer epilasyondan yararlanmaktadır. Erkek kıl yapısı kadınlara göre daha yoğundur ve derin yerleşimlidir. Bu nedenle erkek lazer epilasyonu genelde daha ağrılı olur. Buz Lazer, neredeyse tamamen ağrısız olduğu için erkek göbek lazer epilasyonu için de ideal bir çözümdür. Patentli uygulama tekniği ile kılları kademeli olarak ısıtır. Bu kademeli ısıtma, koyu renkli kişilerde ve yoğun kıl yapısında da ağrısız ve masaj konforunda uygulama imkanı sunar. Yanık ve benzeri yan etki riski minimum düzeyde olduğu için ince kıllarda da etkili sonuçlar alınmasını sağlar.

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
Hijyenik Başlık ile Güvenli Lazer Epilasyon

Kişisel hijyene daha fazla dikkat edilmesi gereken bu salgın döneminde hijyenik başlıklar önemli bir avantaj sunar.

Detayli Bilgi Al
Gerçek Buz Lazer Yaptırdığınızdan Emin Misiniz?

Buz Lazer yaptığını iddia eden merdiven altı yerlerde yapılan uygulamalardan sonra hastaların sonuç alamadığı ve ne yazık ki mağduriyet yaşadığı bilgileri taraf...

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon Seansları

Lazer epilasyon istenmeyen tüyleri kalıcı olarak gidermenin en etkili ve güvenli yöntemidir.

Detayli Bilgi Al
Dudak Üstü Lazer Epilasyon

Kadınların büyük bölümü için dudak üstündeki tüyler, ergenlik döneminden itibaren kabus gibidir.

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım