Buz Lazer
Buz Lazer

Konforlu Lazer Epilasyon

Günümüzde hem kadınlar hem de erkekler yoğun iş tempolarından dolayı zamanlarının değerini çok iyi bilmektedir. Bu nedenle bir tedavi yöntemi seçerken verimlilik, güvenlik, konfor ve hız açısından titizlikle araştırma yapar ve en uygun yöntemi seçerler. Lazer epilasyon açısından da durum aynıdır. Buz Lazer™ etkili, güvenli, konforlu ve hızlı lazer epilasyon arayanlar kişiler için son birkaç yıldır oldukça popüler bir seçim olmuştur.

Buz Lazer Konforu

Günümüzde Buz Lazer™, lazer epilasyon alanında modern bir yaklaşımdan gelen değişimdir. Kullanıcılarına en yeni teknolojileri sunmak için uzun yıllar süren çalışmalar sonucu geliştirilmiştir. Buz Lazer ™ kullandığı patentli teknolojiler ile neredeyse tamamen ağrısız ve yan etkisiz epilasyona imkan tanımaktadır. Etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmış Buz Lazer™ FDA onayına sahip son derece güvenli bir sistemdir. Bu sistem, yaz aylarında bile tüm kadın/erkek ciltlerinde uygulanmaktadır.

Buz Lazer™ in-Motion adı verilen patentli bir uygulama tekniği kullanır. Başlığın cilt üzerinde ütü yapar gibi hareket ettirildiği bu teknik cildi kademeli olarak ısıtır. Cildin sıcaklığını, kıl folikülüne gerekli ısı enerjisi iletilinceye kadar kademeli olarak arttırır. Ciltte travmaya ve yan etkiye neden olabilecek yüksek enerji kullanılmadığından çevre doku korunur.  Özellikle yan etki riski daha yüksek olan koyu tenli kişilerde çok daha güvenli epilasyon yapılabilmesine olanak tanır. Yüksek tekrarlama oranı ile lazer enerjisi cildin alt katmanlarına iletilir, bu da etkili bir lazer epilasyon için gerekli ısı birikimini sağlar.

Buz Lazer™ patentli ICE™ teknolojisi ile cilt yüzeyini -3°C’ye kadar soğutur. Cilt yüzeyinde yanık ve leke oluşma riskini ortadan kaldırır, cildi serinletir ve uygulama neredeyse tamamen ağrısız bir şekilde gerçekleşir. Bu gelişmiş soğutma sistemi sayesinde kişilere daha fazla konfor sunar. Ağrılı estetik işlemlere yabancı olan erkekler tarafından, ağrısız olması nedeniyle Buz Lazer™ epilasyon özellikle tercih edilmektedir.

Buz Lazer™ büyük kapsama alanına sahip uygulama başlığı ile hızlı epilasyon sunar, epilasyon seanslarının çok daha kısa sürede bitmesini sağlar. Kaş üzeri, elmacık kemiği, kulak ve burun içi gibi küçük ya da ulaşılması güç alanlar için özel tasarımlı farklı başlıklar kullanılır ve bu alanların epilasyonu da konforlu bir şekilde gerçekleştirilir.

Buz Lazer™ epilasyonun sunduğu bir diğer konfor ise, her mevsimde uygulanabilmesi. Ortalama 6-8 hafta ara ile tekrarlanan lazer epilasyon seansları, yaz aylarına denk geldiğinde bazı dalga boylarına sahip cihazlarla yapılamıyor veya kişinin bronzluğunun geçmesi bekleniyor. Buz Lazer™ kullandığı dalga boyu ile her mevsimde epilasyona olanak tanıyor, bronz tenlerde de epilasyon yapılabiliyor.

Buz Lazer™ sunduğu yenilikçi yaklaşımlar ile günümüzde tüm cilt tipleri ve tüm kıl tiplerine güvenle lazer epilasyon yapılabilmesini sağlıyor. Kadın ve erkekler için bronz ten dahil tüm cilt tipleri, ince kıllar dahil tüm kıl tipleri için çözüm sunan Buz Lazer™ günümüzün en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemlerinden biridir. Etkili sonuçları ve sunduğu konfor ile dünya çapında yaygınlaşan Buz Lazer™ ülkemizde de en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemlerinin başında gelmektedir.

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
Sahte Buz Lazer Cihazlarındaki Tehlike Sahte Buz Lazer Cihazlarındaki Tehlike

Her geçen gün artan sahte Buz Lazer cihazları sağlık açısından ciddi tehlikelere yol açabiliyor. Bu tehlikeleri anlatmadan önce gerçek Buz Lazer cihazları hakkı...

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon 1. Seans Sonrası Kıllar Ne Zaman Dökülür? Lazer Epilasyon 1. Seans Sonrası Kıllar Ne Zaman Dökülür?

İstenmeyen kıl ve tüylerinden kalıcı olarak kurtulmak için lazer epilasyon tedavisine başlayan herkesin aklında beliren ilk soru dökülmelerin ne zaman olacağı y...

Detayli Bilgi Al
25 Soruda Soprano Titanium Hakkında Bilmeniz Gerekenler 25 Soruda Soprano Titanium Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Soprano Titanium hakkında merak edilen tüm soruların yanıtlarını aşağıdaki yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyonda Yapılan 7 Yaygın Hata Lazer Epilasyonda Yapılan 7 Yaygın Hata

Vücuttaki istenmeyen tüyler hem kadınlar hem de erkekler için sinir bozucu olabiliyor.

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabilirim