Lazer Epilasyon ile Pürüzsüz Ciltler

İstenmeyen tüylerin giderilmesinde kullanılan tıraş, krem, ağda gibi yöntemler geçici çözümdür. Özellikle yaz aylarında sürekli uzayan tüylerle mücadele zorlayıcı olabiliyor. Ayrıca bu tarz yöntemler ciltte kesik, tahriş gibi istenmeyen etkilere neden olabiliyor. Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmanın en kalıcı ve güvenli yoludur, cildin pürüzsüz ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Lazer epilasyon, 1997 yılında FDA onayı aldığı günden bugüne kadar tüm dünyada yaygın olarak uygulanmaktadır. Geçen yıllar içerisinde lazer epilasyon teknolojileri de gelişmiş, yan etki riski neredeyse ortadan kalkmıştır. Sadece kadınlar değil günümüzde artık erkekler de yoğun olarak lazer epilasyon yaptırmaktadır. Aşırı kıllanma hem kadın hem de erkek için her zaman sorun olmuştur. Estetik kaygılar, sağlık sorunları gibi birçok nedenle lazer epilasyona ilgi her geçen gün artmaktadır. Pürüzsüz görünen bacaklar, muntazam bikini çizgisi ve tertemiz koltuk altına sahip olmak isteyen kadınlar, sakal üzerini şekillendirmek veya sırtındaki aşırı kıllanmadan kurtulmak isteyen erkeler için lazer epilasyon en iyi çözümdür. Lazer epilasyona her geçen gün artan ilgi, uygulamada konfor arayışını da beraberinde getirmiştir. Günümüzde artık neredeyse tamamen ağrısız lazer epilasyon yapılabilmektedir.

Lazer Epilasyonda Buz Lazer Konforu

Lazer epilasyona her geçen gün artan ilgi, uygulamada konfor arayışını da beraberinde getirmiştir. Günümüzde Buz Lazer ile artık neredeyse tamamen ağrısız lazer epilasyon yapılabilmektedir. Buz Lazer sahip olduğu yenilikçi teknolojilerle lazer epilasyonda adeta bir devrim yaratmıştır. Hasta konforunda, uygulama hızında çığır açan Buz Lazer, 10 yıllık çalışma sonucu geliştirilmiştir global bir markadır. Buz Lazer epilasyonun patentli ütüleme tekniğinde kıllar kademeli olarak ısıtılıyor. Kademeli ısıtma özellikle koyu cilt tipleri için mükemmel bir çözümdür. Patentli ICE teknolojisi ile tüm tedavi boyunca cildi -3° C’ye kadar soğutur. Buz gibi soğuk başlıkla cilt sürekli serin tutulduğundan, uygulama neredeyse tamamen ağrısızdır. Bu gelişmiş soğutma sistemi yanık, leke oluşması gibi yan etki riskini de minimuma indirir. Cilt üzerinde sürekli hareket halinde olan başlıkla masaj konforunda lazer epilasyon yapılır. Tedavi başlığı sürekli hareket halinde tutularak, lazer enerjisinin bir noktada birikmesi önlenir. Yanık riskini neredeyse tamamen ortadan kaldıran bir diğer etken de bu uygulama tekniğidir. Kıl kökü, çevredeki cilde zarar vermeden tahrip edilir.

Masaj konforunda ağrısız bir uygulamaya olanak tanıyan Buz Lazer yaz, kış tüm mevsimlerde uygulanabiliyor. Kademeli ısıtma tekniği, ağrıyı azaltmanın yanı sıra ince kıllara ve bronz tene de epilasyon yapılabilmesini sağlıyor. Buz Lazer, son yılların en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemlerinin başında yer almaktadır. Tüylerden arınmış, pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen kişiler için Buz Lazer iyi bir seçimdir.

Neredeyse tamamen ağrısız ve yan etkisiz bir yöntemle yüksek güven duygusu elde etmek için siz de Buz Lazer epilasyonu tercih edebilirsiniz.

 

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
Hijyenik Başlık ile Güvenli Lazer Epilasyon

Kişisel hijyene daha fazla dikkat edilmesi gereken bu salgın döneminde hijyenik başlıklar önemli bir avantaj sunar.

Detayli Bilgi Al
Gerçek Buz Lazer Yaptırdığınızdan Emin Misiniz?

Buz Lazer yaptığını iddia eden merdiven altı yerlerde yapılan uygulamalardan sonra hastaların sonuç alamadığı ve ne yazık ki mağduriyet yaşadığı bilgileri taraf...

Detayli Bilgi Al
Göbek Lazer Epilasyon

Göbek tüylerin giderilmesinde en etkili ve en kalıcı yöntem lazer epilasyondur. Günümüzde lazer epilasyondan yararlanan kişi sayısı her geçen gün artmaktadır. ...

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon Seansları

Lazer epilasyon istenmeyen tüyleri kalıcı olarak gidermenin en etkili ve güvenli yöntemidir.

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım