Lazer Epilasyon ile Yaza Hazırlık

İlkbaharla birlikte daha fit ve daha pürüzsüz bir cilde sahip olmak için hazırlıklar başlar, cilt ve vücut bakımlarına ayrılan süre artar. Yazın sahilde güvenle dolaşabilmek için istenmeyen tüylerle mücadele bu bakımların başında gelir. Ağda, jilet gibi geleneksel tüy giderme işlemlerinden bıkmış, kalıcı bir çözüm arayan kişiler için lazer epilasyon en iyi çözümdür. Ancak lazer epilasyon acı verir, leke bırakır veya cildim yanar diye endişe duyan kişiler olabiliyor. Artık bu endişelenmeye gerek kalmadı. Çünkü artık istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın rahat bir yolu var; Buz Lazer™ Epilasyon

Yaza Buz Lazer™ ile Hazırlanın!

Buz Lazer™ etkili ve konforlu uygulama sunan eksiksiz bir lazer epilasyon sistemidir. Bronz tenler dahil tüm cilt tipleri için güvenli lazer epilasyon yaptığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

Buz Lazer™ cihazının başlığı epilasyon esnasında cildi serinletmek ve rahatlatmak için buz gibi soğuktur. Başlık cilde ilk temas ettiğinde çok soğuktur, cildin kademeli olarak ısındığını fark etmek bile çok uzun zaman alır. Patentli ICE™ teknolojisi cildi -3° c’ye kadar soğuttuğu için sadece çok hafif bir ısı hissedilir ve tüm seans boyunca neredeyse tamamen acısız bir epilasyon gerçekleşir. Bu gelişmiş kontak soğutma teknolojisi aynı zamanda ciltte yanık oluşması, leke kalması gibi yan etki riskini de minimuma indirir. Buz Lazer™ epilasyon uygulamasında başlık cilt üzerinde ütü yapar gibi sürekli hareket halindedir. Kıl folikülünü tahrip edecek ısıya kademeli ısıtma yaparak erişilir. Hem ağrıyı hem de yan etki riskini azaltan bir diğer önemli özellik de bu patentli uygulama metodudur. in-Motion™ adı verilen bu kademeli ısıtma tekniği patentlidir. Geleneksel lazer epilasyon uygulamalarındaki tekli atımlardan çok daha yüksek enerji seviyesi bu teknik ile kullanılır ve daha etkili sonuçlar elde edilir. Daha yüksek enerji kullanılmasına rağmen çevre dokuda yan etki oluşturabilecek hasarlar minimuma iner. Erkek sırt ve omuz bölgesi gibi derin yerleşimli kıllarda hem ağrısız hem de etkili olması, günümüzde erkek lazer epilasyonuna da konfor getirmiştir.

Buz Lazer™ bronz tenlere de güvenle uygulanabildiğinden yaz aylarına denk gelen lazer epilasyon seanslarına aksatılmadan devam edilmesine olanak tanıyor. Aktif güneşe maruz kaldıktan sonra 1 hafta beklemek yeterli, uygulamadan sonra da 1 hafta güneşe çıkmamak gerekiyor. Lazer epilasyon seansları devam ettiği sürece SPF 30 veya üzeri bir güneş koruyucu kullanmak şartıyla her mevsimde uygulanabilmesi Buz Lazer™ epilasyonun en büyük avantajı. Buz Lazer™ aynı zamanda çok hızlı bir epilasyon sunuyor. Özelikle yoğun iş temposundan zaman bulamayan kişiler için bu da oldukça önemli.

Tüm bu özellikler Buz Lazer™ ile epilasyonu çok daha konforlu bir hale getirmektedir. Yaz aylarını Buz Lazer™ pürüzsüz bir cilde sahip olarak daha keyifli geçirebilirsiniz.

 

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
Sahte Buz Lazer Cihazlarındaki Tehlike

Her geçen gün artan sahte Buz Lazer cihazları sağlık açısından ciddi tehlikelere yol açabiliyor. Bu tehlikeleri anlatmadan önce gerçek Buz Lazer cihazları hakkı...

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon 1. Seans Sonrası Kıllar Ne Zaman Dökülür?

İstenmeyen kıl ve tüylerinden kalıcı olarak kurtulmak için lazer epilasyon tedavisine başlayan herkesin aklında beliren ilk soru dökülmelerin ne zaman olacağı y...

Detayli Bilgi Al
25 Soruda Soprano Titanium Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Soprano Titanium hakkında merak edilen tüm soruların yanıtlarını aşağıdaki yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyonda Yapılan 7 Yaygın Hata

Vücuttaki istenmeyen tüyler hem kadınlar hem de erkekler için sinir bozucu olabiliyor.

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım