Tüy Sorununa Kesin Çözüm

Kadın ve erkekler istenmeyen tüy sorunları ile karşı karşıya, peki nedir bu sorunun kaynağı? Tüy sorununa kesin çözüm varmıdır?  

 

Son yıllarda kadınlar kadar erkeklerin de başlıca sorunlarından biri haline gelen istenmeyen tüy sorunu yüzlerce yıldır zaten var yeni bir sorun değil.  İnsanlar hep bu istenmeyen tüylerden nasıl kurtuluruz diye çözğm arıyorlar. Her kıl folikülünün yanında yeni ve canlı kıl hücreleri yer alıyor ve bunlar kan dolaşımı sayesinde besleniyor. 

 
Tercih edilen yöntemlerin birçoğu geçici çözüm sunuyor. Ancak aralarında Buz Laze rile bu sorundan sonsuza kadar kurtulmanız mümkün. 
 
Tercih edilen yöntemlerin birçoğu geçici çözüm sunuyor. Mesela ağda. Tüyleri her ay almak zorunda kalmayacağımız bir yöntem var mıdır?  
 
BuzLazer™ var! İstenmeyen tüy sorunlarında kalıcı sonuçlara imza atan hasta memnuniyeti çok yüksek olan ve uygulama esnasında acı ve ağrı hissi yaşatmayan bir diode lazer epilasyon teknolojisi. Soprano ICE – Buz Lazer epilasyon.  

 

 

Buz Lazer sadece Soprano ICE markalı cihaz ile mi uygulanmakta? Kaç seans gerekli tamamen kurtulmak için? 

  
Özellikle kadınlar istenmeyen kıllar için  birçok yönteme başvurdu bugüne kadar. Ağda, cımbız, jilet, elektrikli epilasyon makineleri, krem gibi yöntemlere para, emek ve zaman harcadılar. Ancak bu yöntemlerin hiç biri kalıcı olmadı ve sadece günü kurtardı. Gerek harcanan para gerekse çekilen ızdıraba artık son veren yöntem olan, Buz Lazer sadece Soprano ICE markalı diode lazer epilasyon cihazlarıyla yapılmakta. Eksi 3 dereceye kadar soğuyan ve uygulama anında da bu ısıyı koruyan tedavi başlığı sayesinde en zor ve kalın kıllarda da konforu en üst düzeyde yaşayabilirsiniz. Ortalama 6 seans yapılmaktadır.

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
25 Soruda Soprano Titanium Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Soprano Titanium hakkında merak edilen tüm soruların yanıtlarını aşağıdaki yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyonda Yapılan 7 Yaygın Hata

Vücuttaki istenmeyen tüyler hem kadınlar hem de erkekler için sinir bozucu olabiliyor.

Detayli Bilgi Al
Gerçek Buz Lazer Yaptırdığınızdan Emin Misiniz?

Buz Lazer yaptığını iddia eden merdiven altı yerlerde yapılan uygulamalardan sonra hastaların sonuç alamadığı ve ne yazık ki mağduriyet yaşadığı bilgileri taraf...

Detayli Bilgi Al
Göbek Lazer Epilasyon

Göbek tüylerin giderilmesinde en etkili ve en kalıcı yöntem lazer epilasyondur. Günümüzde lazer epilasyondan yararlanan kişi sayısı her geçen gün artmaktadır. ...

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım