Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Tüy Sorununa Kesin Çözüm

Kadın ve erkekler istenmeyen tüy sorunları ile karşı karşıya, peki nedir bu sorunun kaynağı? Tüy sorununa kesin çözüm varmıdır?  

 

Son yıllarda kadınlar kadar erkeklerin de başlıca sorunlarından biri haline gelen istenmeyen tüy sorunu yüzlerce yıldır zaten var yeni bir sorun değil.  İnsanlar hep bu istenmeyen tüylerden nasıl kurtuluruz diye çözğm arıyorlar. Her kıl folikülünün yanında yeni ve canlı kıl hücreleri yer alıyor ve bunlar kan dolaşımı sayesinde besleniyor. 

 
Tercih edilen yöntemlerin birçoğu geçici çözüm sunuyor. Ancak aralarında Buz Laze rile bu sorundan sonsuza kadar kurtulmanız mümkün. 
 
Tercih edilen yöntemlerin birçoğu geçici çözüm sunuyor. Mesela ağda. Tüyleri her ay almak zorunda kalmayacağımız bir yöntem var mıdır?  
 
BuzLazer™ var! İstenmeyen tüy sorunlarında kalıcı sonuçlara imza atan hasta memnuniyeti çok yüksek olan ve uygulama esnasında acı ve ağrı hissi yaşatmayan bir diode lazer epilasyon teknolojisi. Soprano ICE – Buz Lazer epilasyon.  

 

 

Buz Lazer sadece Soprano ICE markalı cihaz ile mi uygulanmakta? Kaç seans gerekli tamamen kurtulmak için? 

  
Özellikle kadınlar istenmeyen kıllar için  birçok yönteme başvurdu bugüne kadar. Ağda, cımbız, jilet, elektrikli epilasyon makineleri, krem gibi yöntemlere para, emek ve zaman harcadılar. Ancak bu yöntemlerin hiç biri kalıcı olmadı ve sadece günü kurtardı. Gerek harcanan para gerekse çekilen ızdıraba artık son veren yöntem olan, Buz Lazer sadece Soprano ICE markalı diode lazer epilasyon cihazlarıyla yapılmakta. Eksi 3 dereceye kadar soğuyan ve uygulama anında da bu ısıyı koruyan tedavi başlığı sayesinde en zor ve kalın kıllarda da konforu en üst düzeyde yaşayabilirsiniz. Ortalama 6 seans yapılmaktadır.

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
Yeni Nesil Lazer Epilasyon

1997 yılında FDA onayı alan lazer epilasyon istenmeyen tüylerle mücadelenin en kalıcı yöntemi olarak yıllardır uygulanmaktadır.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon: Bilmeniz Gereken Her Şey

Hayallerinizdeki gibi pürüzsüz ve yumuşak bir cilde sahip olmak için tıraş, ağda gibi yöntemler yaptırmanız gerekmez.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon ile Pürüzsüz Ciltler

İstenmeyen tüylerin giderilmesinde kullanılan tıraş, krem, ağda gibi yöntemler geçici çözümdür.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon Rehberi

Ağda, jilet ve benzeri yöntemlerle yapılan tüy giderme işlemlerinde kılların yeniden uzaması, istenmeyen tüylerle mücadeleyi sinir bozucu bir hale getiriyor. ...

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım