Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Bacak Bölgesi Lazer Epilasyon

Öncelikle buz lazerin ne olduğunu bilmekte fayda vardır. Buz lazer yaşanan teknolojik gelişmeler sonucunda bayanların bacak bölgesindeki rahatsız edici tüylerden kurtulmasının acısız bir yöntemidir. Bu epilasyonun seanslarının kısa sürede bitmesi ve istisnai durumlar hariç hiçbir yan etkisinin bulunmaması çok fazla talep görmesini sağlamıştır. Daha önceki epilasyon yöntemleri ile kıyaslandığı zaman uygulanma açısından bazı farklılıklar gösteren bacak bölgesi buz lazer epilasyon kıl köklerini yok ederken özel başlıklar sayesinde buz tutturma işlemi uygulanarak kişinin ne epilasyon sırasında ne de epilasyon sonrasında hiçbir ağrı ve acıyı hissetmemesi sağlanmaktadır.


Özellikle çalışan bayanların yaşadığı zaman sıkıntısından dolayı bacak bölgesi lazer epilasyon seansları ya yarıda kalmıştır ya da sürekli ertelenmiştir. Buz Lazer epilasyonda çok fazla bir zaman gerekmediği için insanlar artık vücut bakımlarını ertelemek zorunda kalmıyor. Üstelik diğer lazerlerin mevsim koşulu olması da bir sıkıntı yaratırken Buz lazer epilasyonda yaz kış fark etmeksizin işlem uygulanabilmektedir. Bölgeye göre seans sayısı ve süresi değişiklik gösteren bu epilasyon yöntemini tüm vücudunuza bile uygulatmak isterseniz sadece yarım saat bir zamanınızı alacaktır. Üstelik diğer epilasyonlarda geçerli olan güneşe çıkamama ya da kış aylarında yaptırma koşulu buz lazer epilasyon için geçerli değildir.


Daha çok bacak bölgesi için tercih edilen bu epilasyon yöntemi sayesinde bacaklarınıza pürüzsüz ve kadifemsi bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bacaklarınızda bir masaj hissi uyandıran buz lazer epilasyon yöntemi sayesinde dakikalar içinde tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Hormonsal ya da irsi sebeplerden dolayı bacak bölgenizde oluşan kılların rengi, kıl kökü tipi ne olursa olsun bacak bölgesi lazer epilasyon yöntemi sayesine bu tüylerden eser kalmayacaktır. Seans süreleri ortalama 10 15 dk süren bu işlemi tüm sene boyunca değil sadece 2 hafta aralıklarla 3-4 seansta uygulatmanız yeterli olacaktır. Seanslar sonrasında bacaklarınız için uygulamanız gereken hiçbir işlemin olmaması da buz lazer bacak bölgesi epilasyonun bir diğer avantajıdır. Kısacası buz lazer epilasyon seanslarından sonra günlük hayatınıza kaldığınız yerden hiçbir sorun yaşamadan devam edebilirsiniz
.

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
Lazer Epilasyonun 10 Önemli Avantajı

1- Güvenli: Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerin giderilmesinde son derece etkili bir yöntemdir.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

Bronz tene lazer epilasyon yapılabilir. Ancak belli dalga boylarına sahip cihazlar ve düşük dozlu parametreler kullanılmalıdır.

Detayli Bilgi Al
İnce Tüylere Lazer Epilasyon

Medikal estetik alanında kullanılan lazer cihazları cilt, saç ve tırnaklardaki birçok problemin tedavisinde önemli rol oynarlar.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon ve Güneş

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en etkili ve en gelişmiş yöntemidir.

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım