Bacak Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon istenmeyen kıllarla mücadele en etkili yöntemdir. Günlük yaşamın koşturması arasında lazer epilasyona başlayan kişiler bazen lazer epilasyon seanslarını yarıda bırakabilmekte veya bazı çalışan kadınlar bir türlü lazer epilasyona başlamak için zaman bulamamaktadır. Ağda, jilet ve tüy dökücü kremlerle ciltte tahrişler oluşabilmekte, kıl batıkları meydana gelebilmekte veya kıllar daha da artmaktadır. Bu nedenle günümüz lazer epilasyon yöntemlerinde hız faktörü önem kazanmış ve çalışan kadınların öğle yemeği molasında yaptırabileceği hızda lazer epilasyon sistemleri geliştirilmiştir.

Günümüzün en hızlı lazer epilasyon yöntemlerinden olan Buz Lazer, ağrısız ve acısız olması ile de öne çıkan bir sistemdir. Buz Lazer, bronz ten dahil tüm cilt tiplerinin lazer epilasyonunda FDA onayına sahip. Kadınların en çok lazer epilasyon yaptırdığı bölge olan bacak bölgesi için de Buz Lazer ideal bir çözüm. Birçok geleneksel lazer epilasyon yöntemi ile bronz tende epilasyon yapılamadığı için cilt renginin açılmasını beklemek gerekiyor. Bu durum, yaz aylarına denk gelen lazer epilasyon seansları için oldukça zorlayıcı bir durum. Buz Lazer ise her mevsimde güvenle uygulandığı için önemli bir avantaj sağlıyor. Sürekli güneşe maruz kalan bacak bölgesinde de Buz Lazer  yanık,leke riski olmadan uygulanabiliyor. Buz Lazer epilasyondan 1 hafta önce ve 1 hafta sonra aktif güneşe çıkmamak yeterli. Bu da bacak lazer epilasyonunda Buz Lazer'in neden bu kadar çok tercih edildiğini açıklıyor. 

Buz Lazer gelişmiş bir soğutma sistemine sahip. ICE Teknolojisi olarak bilinen bu soğutma sistemi, cildi tüm seans boyunca -3 dereceye kadar soğutuyor. Bu etkili soğutma cildi serinletiyor ve ağrısız, acısız bir lazer epilasyon sunuyor. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip Buz Lazer, masaj konforunda bacak lazer epilasyonu yaptırmak isteyenler için ideal bir yöntem.

Bacak Bölgesi Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter?

Bacak bölgesi lazer epilasyona en kolay yanıt veren bölgelerden biridir. Ortalama 8 seans önerilmektedir. Kıl kalınlığı, kıl yoğunluğu ve cilt rengine bağlı olarak 1-2 seans daha önce bitebilir. Bazı durumlarda da ek 1-2 seans daha gerekebilir. 

Bacak bölgesine lazer epilasyon yaptırdıktan sonra cilt daha pürüzsüz ve daha kadifemsi bir görünüm kazanır. Kıl batığı gibi sorunlar ortadan kalkar. 

Buz Lazer ile geniş tedavi başlığı sayesinde oldukça kısa süren seanslarla istenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
Sahte Buz Lazer Cihazlarındaki Tehlike

Her geçen gün artan sahte Buz Lazer cihazları sağlık açısından ciddi tehlikelere yol açabiliyor. Bu tehlikeleri anlatmadan önce gerçek Buz Lazer cihazları hakkı...

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon 1. Seans Sonrası Kıllar Ne Zaman Dökülür?

İstenmeyen kıl ve tüylerinden kalıcı olarak kurtulmak için lazer epilasyon tedavisine başlayan herkesin aklında beliren ilk soru dökülmelerin ne zaman olacağı y...

Detayli Bilgi Al
25 Soruda Soprano Titanium Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Soprano Titanium hakkında merak edilen tüm soruların yanıtlarını aşağıdaki yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyonda Yapılan 7 Yaygın Hata

Vücuttaki istenmeyen tüyler hem kadınlar hem de erkekler için sinir bozucu olabiliyor.

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım