Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Beyaz Kıl ve Tüylere Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon, vücutta oluşan istenmeyen tüylerin önlenmesinde ve giderilmesindeki en etkili yöntemdir. FDA tarafından güvenilirliği ve sonuçlarından başarısı tescilli lazer epilasyon cihazları tercih edilmelidir. Buz Lazer cihazlarıyla yaz aylarında ve bronz tene de uygulama  yaptırabilirsiniz.  En ince tüyler de bile etkili olan buzlazer sadece beyaz tüyleri göremez. Unutmayın ki dünya da hiçbir lazer epilasyon cihazı beyaz kıllarda etkili değildir. Lazer başlıca 3 rengi göremez. Bunlar beyaz, gri, ve kızıl renkteki çok ince tüylerdir.

 

Tüyün rengi, inceliği, kalınlığı, ten rengi nasıl olmalıdır?

Lazer epilasyonda en iyi sonuçlar koyu renkli tüylere sahip ve açık tenli kişilerde alınıyor. Bunun sebebi lazer enerjisinin kıla rengini veren koyu renkli pigment tarafından tamamen emilebilmesidir. Çok ince ve çok açık renkli tüyler (beyaz, gri ve kızıl) prensip olarak lazer epilasyon tedavisine iyi cevap vermiyor. Ancak günümüzde Buz Lazer teknolojisinin gelişmesi ve yayılması ile birlikte farklı ten ve tüy rengi kombinasyonlarına sahip kişilere de güvenle 4 mevsim lazer epilasyon uygulanabilirken, başarılı sonuçlar da alınabiliyor. 

Soprano ICE  Buz Lazer ile sizde en zorlu bölgelerde ki istenmeyen tüylerinizden acısız ve ağrısız kısa sürede kurtulun.

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
Lazer Epilasyonun 10 Önemli Avantajı

1- Güvenli: Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerin giderilmesinde son derece etkili bir yöntemdir.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

Bronz tene lazer epilasyon yapılabilir. Ancak belli dalga boylarına sahip cihazlar ve düşük dozlu parametreler kullanılmalıdır.

Detayli Bilgi Al
İnce Tüylere Lazer Epilasyon

Medikal estetik alanında kullanılan lazer cihazları cilt, saç ve tırnaklardaki birçok problemin tedavisinde önemli rol oynarlar.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon ve Güneş

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en etkili ve en gelişmiş yöntemidir.

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım