Beyaz Kıl ve Tüylere Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon, vücutta oluşan istenmeyen tüylerin önlenmesinde ve giderilmesindeki en etkili yöntemdir. FDA tarafından güvenilirliği ve sonuçlarından başarısı tescilli lazer epilasyon cihazları tercih edilmelidir. Buz Lazer cihazlarıyla yaz aylarında ve bronz tene de uygulama  yaptırabilirsiniz.  En ince tüyler de bile etkili olan buzlazer sadece beyaz tüyleri göremez. Unutmayın ki dünya da hiçbir lazer epilasyon cihazı beyaz kıllarda etkili değildir. Lazer başlıca 3 rengi göremez. Bunlar beyaz, gri, ve kızıl renkteki çok ince tüylerdir.

 

Tüyün rengi, inceliği, kalınlığı, ten rengi nasıl olmalıdır?

Lazer epilasyonda en iyi sonuçlar koyu renkli tüylere sahip ve açık tenli kişilerde alınıyor. Bunun sebebi lazer enerjisinin kıla rengini veren koyu renkli pigment tarafından tamamen emilebilmesidir. Çok ince ve çok açık renkli tüyler (beyaz, gri ve kızıl) prensip olarak lazer epilasyon tedavisine iyi cevap vermiyor. Ancak günümüzde Buz Lazer teknolojisinin gelişmesi ve yayılması ile birlikte farklı ten ve tüy rengi kombinasyonlarına sahip kişilere de güvenle 4 mevsim lazer epilasyon uygulanabilirken, başarılı sonuçlar da alınabiliyor. 

Soprano ICE  Buz Lazer ile sizde en zorlu bölgelerde ki istenmeyen tüylerinizden acısız ve ağrısız kısa sürede kurtulun.

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
Dudak Üstü Lazer Epilasyon

Dudak üstündeki kalın kılların lazer epilasyonu daha kolaydır. Ancak ilerleyen seanslarla birlikte kıllar incelmeye başladığında, birçok lazer epilasyon yöntemi...

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyonda Yenilikler

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerle mücadelede en kalıcı ve en sağlıklı metottur. Kadın/Erkek milyonlarca kişi lazer epilasyondan yararlanmaktadır.

Detayli Bilgi Al
Yeni Nesil Lazer Epilasyon

1997 yılında FDA onayı alan lazer epilasyon istenmeyen tüylerle mücadelenin en kalıcı yöntemi olarak yıllardır uygulanmaktadır.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon: Bilmeniz Gereken Her Şey

Hayallerinizdeki gibi pürüzsüz ve yumuşak bir cilde sahip olmak için tıraş, ağda gibi yöntemler yaptırmanız gerekmez.

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım