Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Bıyık Bölgesine Lazer Epilasyon

Bayanlarda Bıyık bölgesi hormonal etkilere duyarlı kıl köklerinin bulunduğu bir alandır. Bıyık bölgesinde tüylenme olabilmesi için erkeklik hormonlarının etkisi gerekir. Erkeklik hormonları ergenlik döneminde bıyık bölgesinde erkek tipi bıyık oluşumunu sağlar. Bu sebeple kadında ergenlik döneminde bıyık oluşmaz. Ama çeşitli sebeplerle özellikle hormonal bozukluklarda kadında bu bölgede tüylenme oluşur. Bu nedenle kadınlar bu bölgede tüy istemezler. Bıyık erkekligi çağrıştıran maskülen bir objedir. Bu yüzden kadınların tüylenme açısından en titiz davrandıkları bölgedir bıyık bölgesi. Lazer epilasyon uygulaması bu bölgede başarılıdır ancak tüyler in yapısı  sebebiyle fazla seans gerektirebilir. Bıyık lazer epilasyon seansı 2-3 dakika kadar kısadır.

Bıyık bölgesi lazer epilasyonu için Buzlazer Soprano ICE diode lazerler kullanıldığı takdirde acı ve ağrı hissi yasamassınız. Buz Lazer merkezlerini arayarak ön görüşme ve ücretsiz demo yaptırabilirsiniz.

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
Yeni Nesil Lazer Epilasyon

1997 yılında FDA onayı alan lazer epilasyon istenmeyen tüylerle mücadelenin en kalıcı yöntemi olarak yıllardır uygulanmaktadır.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon: Bilmeniz Gereken Her Şey

Hayallerinizdeki gibi pürüzsüz ve yumuşak bir cilde sahip olmak için tıraş, ağda gibi yöntemler yaptırmanız gerekmez.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon ile Pürüzsüz Ciltler

İstenmeyen tüylerin giderilmesinde kullanılan tıraş, krem, ağda gibi yöntemler geçici çözümdür.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon Rehberi

Ağda, jilet ve benzeri yöntemlerle yapılan tüy giderme işlemlerinde kılların yeniden uzaması, istenmeyen tüylerle mücadeleyi sinir bozucu bir hale getiriyor. ...

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım