Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Bıyık Bölgesine Lazer Epilasyon

Bayanlarda Bıyık bölgesi hormonal etkilere duyarlı kıl köklerinin bulunduğu bir alandır. Bıyık bölgesinde tüylenme olabilmesi için erkeklik hormonlarının etkisi gerekir. Erkeklik hormonları ergenlik döneminde bıyık bölgesinde erkek tipi bıyık oluşumunu sağlar. Bu sebeple kadında ergenlik döneminde bıyık oluşmaz. Ama çeşitli sebeplerle özellikle hormonal bozukluklarda kadında bu bölgede tüylenme oluşur. Bu nedenle kadınlar bu bölgede tüy istemezler. Bıyık erkekligi çağrıştıran maskülen bir objedir. Bu yüzden kadınların tüylenme açısından en titiz davrandıkları bölgedir bıyık bölgesi. Lazer epilasyon uygulaması bu bölgede başarılıdır ancak tüyler in yapısı  sebebiyle fazla seans gerektirebilir. Bıyık lazer epilasyon seansı 2-3 dakika kadar kısadır.

Bıyık bölgesi lazer epilasyonu için Buzlazer Soprano ICE diode lazerler kullanıldığı takdirde acı ve ağrı hissi yasamassınız. Buz Lazer merkezlerini arayarak ön görüşme ve ücretsiz demo yaptırabilirsiniz.

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
Lazer Epilasyonun 10 Önemli Avantajı

1- Güvenli: Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerin giderilmesinde son derece etkili bir yöntemdir.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

Bronz tene lazer epilasyon yapılabilir. Ancak belli dalga boylarına sahip cihazlar ve düşük dozlu parametreler kullanılmalıdır.

Detayli Bilgi Al
İnce Tüylere Lazer Epilasyon

Medikal estetik alanında kullanılan lazer cihazları cilt, saç ve tırnaklardaki birçok problemin tedavisinde önemli rol oynarlar.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon ve Güneş

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en etkili ve en gelişmiş yöntemidir.

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım