Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Buz lazer epilasyonda kıllar ne zaman dökülür?

Buzlazer Soprano Ice ile yapılan bilinçli uygulamalardan 3-4 gün sonra lazerlenmiş olan tüyler/kıllar yavaş yavaş yüzeye çıkar ve dökülmeye başlarlar. Dökülme işleminin tamamlanması onbeş gün sürmektedir. Tüylerin yüzeye çıkması yeniden büyüme olmayıp, köklerin içindeki tüylerin dökülmeleri için gereken bir süreçtir. Dökülme tamamlandıktan sonra o bölgede 4-6 hafta süreyle yeni tüy/kıl çıkmaz. Yeni tüyler çıktığı zaman ise yeni seans zamanı gelmiş demektir.

Bu sure Buzlazer cihazıyla yapılan uygulamalar için 7-9 hafta aralığındadır. Ortalama bir bölgenin tamamiyle istenmeyen kıllardan kurtulma seans sayısı ise ortalama 6 dır. Buzlazer uygulaması yaz aylarında da yapılmakta olduğundan seanslarınıza ara vermek durumunda da kalmazsınız.

Lazer epilasyon uygulamalarının geldiği en son teknolojisi Buzlazer – Soprano ICE teknolojisidir. Tüm dünya da en esmer ciltteki kişilere bile dört mevsim uygulanmaktadır.

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
Lazer Epilasyonun 10 Önemli Avantajı

1- Güvenli: Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerin giderilmesinde son derece etkili bir yöntemdir.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

Bronz tene lazer epilasyon yapılabilir. Ancak belli dalga boylarına sahip cihazlar ve düşük dozlu parametreler kullanılmalıdır.

Detayli Bilgi Al
İnce Tüylere Lazer Epilasyon

Medikal estetik alanında kullanılan lazer cihazları cilt, saç ve tırnaklardaki birçok problemin tedavisinde önemli rol oynarlar.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon ve Güneş

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en etkili ve en gelişmiş yöntemidir.

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım