Kol Lazer Epilasyon

Kol bölgesindeki  kıllar diğer vücut bölgelerine göre daha cılız bir yapıdadır. Kadın kol kılları oldukça ince ve çoğunlukla tüy şeklinde olmasına rağmen yine de kol kıllarından kurtulmak isteyen kişilerin sayısı bir hayli fazladır. Bu amaçla ağda, jilet, tüy dökücü kremlerden yararlana ve artık kalıcı bir çözüm isteyen kişiler için en ideal yöntem lazer epilasyondur. Lazer epilasyon, kol kılları ile mücadelenin en etkili ve kalıcı yöntemidir. 

Kol Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Lazer epilasyon tüm vücut bölgeleri gibi kol bölgesinde de ortalama 8 seanstır. Seans sayısı, kişinin cilt rengi ve kıl rengi/kıl yoğunluğu/kıl kalınlığına bağlı olarak değişebilir. Bazı durumlarda ek seanslar gerekebilir.

Kol bölgesindeki kıllar ince ve hatta bazen tüy formunda olduğu için her lazer epilasyon yöntemi ile sonuç almak mümkün olmamaktadır. Özellikle koyu renkli cilt tiplerindeki ince kıllarda etkili sonuçlar almak geleneksel lazer epilasyon yöntemleri ile çok zor ve hatta imkansızdır. Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenli ve etkili bir lazer epilasyon için geliştirilmiş Buz Lazer, kol bölgesi epilasyonunda etkili ve kalıcı sonuçlara sahip bir sistem. Buz Lazer ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkili sonuçlara sahip  ve bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenle uygulanabiliyor. Koyu cilt tiplerinde yanık ve benzeri yan etki riski olmaması ile günümüzde en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi. Patentli teknolojiler kullanan Buz Lazer, gelişmiş bir soğutma sistemine sahip ve sistem cildi -3 dereceye kadar soğutuyor. Tüm lazer epilasyon seansı boyunca cilt soğutma devam ediyor ve neredeyse tamamen ağrısız bir lazer epilasyon gerçekleşiyor.

FDA onayına sahip Buz Lazer hızı ile de dikkatti çeken bir sistem. Geniş bir tedavi başlığı sayesinde lazer epilasyon seansları kısa sürede bitiyor. Kol lazer epilasyonu Buz Lazer ile sadece 5 dakika sürüyor. Uygulamadan sonra günlük yaşama hemen dönülebiliyor. Buz Lazer epilasyonun bir diğer avantajı da yaz ,kış tüm mevsimlerde uygulanabilmesi. Böylece yaz aylarına denk gelen seanslar sorun olmaktan çıkıyor. Ağrısız, acısız, konforlu bir lazer epilasyon arayanlar için Buz Lazer ideal bir yöntemdir.

 

 

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
Sahte Buz Lazer Cihazlarındaki Tehlike

Her geçen gün artan sahte Buz Lazer cihazları sağlık açısından ciddi tehlikelere yol açabiliyor. Bu tehlikeleri anlatmadan önce gerçek Buz Lazer cihazları hakkı...

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon 1. Seans Sonrası Kıllar Ne Zaman Dökülür?

İstenmeyen kıl ve tüylerinden kalıcı olarak kurtulmak için lazer epilasyon tedavisine başlayan herkesin aklında beliren ilk soru dökülmelerin ne zaman olacağı y...

Detayli Bilgi Al
25 Soruda Soprano Titanium Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Soprano Titanium hakkında merak edilen tüm soruların yanıtlarını aşağıdaki yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyonda Yapılan 7 Yaygın Hata

Vücuttaki istenmeyen tüyler hem kadınlar hem de erkekler için sinir bozucu olabiliyor.

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım