Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Kaç Günde Bir Yapılmalı?

E***
Ben bundan 1 yıl önce lazer epilasyon yaptırmıştık koltuk altıma 7 seans sürdü ve etkili de oldu fakat tamamen bir bitme olmamıştı. Ben de şimdilerde bir lazer epilasyon merkezine başvuru yaptım ve dün ilk seansım gerçekleşti 1 hafta sonra tekrar kontrol seansına gelmem gerektiği söylendi ama bu kadar kısa zamanda kontrol seansı olması normal mi yani 1 hafta az değil mi ?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon uygulamaları sırasında yeterince hasar gören kıl kökleri ortalama 15-20 gün içerisinde kendiliğinden dökülecektir. Bu süre içerisinde dökülmeyen kıl ve tüyler  lazer epilasyon sırasında yeterince hasar görmemiş veya atlanmış yani lazer ile taranmamış kıllardır. Kontrol seansında ise bu kıl ve tüylere tekrar lazer epilasyon işlemi uygulamaktır. Kontrol seansları kılların dökülme durumuna, kişinin kıl ve cilt yapısına göre değişiklik göstermek ile birlikte lazer epilasyon seanslarından ortalama 15- 20 gün sonra yapılmalıdır.
F***
Merhaba lazer epilasyon yaptırıyorum hatta daha yeni başladım ilk seansım 12 gün önce yapıldı kontrol seansıma gelmem gerektiği söylendi. kontrol seansları ne sıklıkla yapılıyor bilgi verebilir misiniz ? Teşekkürler...
Buz Lazer
Merhabalar, Kontrol seansları kılların dökülme durumuna, kişinin kıl ve cilt yapısına göre değişiklik göstermek ile birlikte lazer epilasyon seanslarından ortalama 15- 20 gün sonra yapılmalıdır. Detaylı bilgi alabilmek için işlem yaptırdığınız klinik veya merkez ile iletişime geçmenizi öneririm.
F***
Merhaba kontrol seansı kaç günde bir yapılmalıdır? Bilgi verir misiniz ? Teşekkürler...
Buz Lazer
Merhabalar, Kontrol seansları kılların dökülme durumu, kişinin kıl ve cilt yapısına göre değişiklik göstermek ile birlikte lazer epilasyon seanslarından ortalama 15- 20 gün sonra yapılmalıdır.
K***
Merhaba beim kontrol seansına gitmem gerekiyormuş normal lazer epilasyon seansım 11 gün önce gerçekleşti aslında tüylerimde baya döküldü ne kadar zaman sonra gitmem lazım?
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seansları seans sonrasında dökülmeyen kıl ve tüylere tekrar lazer epilasyon işlemi uygulamak için gerçekleşmektedir. Kontrol seansları kılların dökülme durumuna, kişinin kıl ve cilt yapısına göre değişiklik göstermek ile birlikte lazer epilasyon seanslarından ortalama 15- 20 gün sonra yapılmalıdır. Net bir bilgi için uygulama yaptırdığınız merkez ile iletişime geçmenizi öneririm.
Y***
İlk olarak iyi günler diliyorum. kontrol seansı yapılacakmış seanslardan sonra görüştüğüm klinikte öyle söylendi ne sıklıkla yapılacak?
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seansında yeterince hasar görmemiş veya atlanmış yani lazer ile taranmamış kıl ve tüylere tekrar lazer epilasyon işlemi uygulamaktır. Kontrol seanslarının sıklık süresi kılların dökülme durumuna, kişinin kıl ve cilt yapısına göre değişiklik göstermektedir. Fakat oralama bir süre vermek gerekir ise lazer epilasyon seanslarından 15- 20 gün sonra yapılması uygundur.
İ***
Merhaba gitmiş olduğum buz lazer merkezinde kontrol seanslarıma düzenli katılım sağlanmam söylendi. Kontrol seansları ne sıklıkla olmalı ?
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seans sıklıkları kılların dökülme durumuna, kişinin kıl ve cilt yapısına göre değişiklik göstermek ile birlikte lazer epilasyon seanslarından ortalama 15- 20 gün sonra yapılmalıdır.Yani lazer epilasyon seanslarınızın tarihlerine göre belirlenecektir. Detaylı bilgi için işlem yaptırdığınız klinik veya merkez ile iletişime geçmenizi öneririm.
E***
İyi günler kontrol seanslarına katılımı kaç günde bir ne sıklıkla yapılması gerekir?
Buz Lazer
Merhabalar, kılların dökülme durumu, kişinin kıl ve cilt yapısı gibi faktörlere göre değişiklik göstermek ile birlikte kontrol seansları, lazer epilasyon seanslarından ortalama 15- 20 gün sonra yapılması önerilir. Düzenli katılımda bulunmanız ve gittiğiniz merkez ile iletişime geçerek kontrol seans tarihlerinizi öğrenmelisiniz.
L***
Merhaba kontrol seansları normal lazer epilasyon seanslarından kaç gün sonra yapılmalıdır?Şimdiden teşekkür ederim...
Buz Lazer
Merhabalar, Kontrol seansları kılların dökülme durumu, kişinin kıl ve cilt yapısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Lazer epilasyon seanslarından ortalama 15- 20 gün sonra kontrol seansları gerçekleştirilmektedir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım