Buz Lazer
Buz Lazer

Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Kaç Günde Bir Yapılmalı?

avatar
E***
Ben bundan 1 yıl önce lazer epilasyon yaptırmıştık koltuk altıma 7 seans sürdü ve etkili de oldu fakat tamamen bir bitme olmamıştı. Ben de şimdilerde bir lazer epilasyon merkezine başvuru yaptım ve dün ilk seansım gerçekleşti kontrol seanslarına gitmem gerekiyormuş kaç günde bir gideceğim ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon uygulamaları sırasında yeterince hasar gören kıl kökleri ortalama 15-20 gün içerisinde kendiliğinden dökülecektir. Fakat geleneksel lazer epilasyon yöntemleri ile yapılan uygulamalarda atlanmış kıl kökleri olabilir. Bu kıl köklerinin tespiti için kontrol seansları gerçekleştirir. Geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde kullanılan ekstra bir uygulamadır. Kontrol seanslarının gerçekleşme aralıkları kişinin seans düzenine bağlıdır. ortalama olarak normal seanslardan 15-20 gün sonra gerçekleşmektedir.
avatar
F***
Merhaba sizin merkeziniz olmayan bir yerde lazer epilasyon yaptırıyorum hatta daha yeni başladım ilk seansım 12 gün önce yapıldı kontrol seansıma gelmem gerektiği söylendi. kontrol seansları ne sıklıkla yapılıyor bilgi verebilir misiniz ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seansları kontrol seansları kılların dökülme durumuna, kişinin kıl ve cilt yapısına göre değişiklik göstermek ile birlikte lazer epilasyon seanslarından ortalama 15- 20 gün sonra yapılmaktadır. Detaylı bilgi alabilmek için işlem yaptırdığınız klinik veya merkez ile iletişime geçmenizi öneririm.
avatar
F***
Merhaba kontrol seansı kaç günde bir yapılmalıdır? Bilgi verir misiniz ? Teşekkürler...
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seansları geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinin kullandığı ekstra bir uygulamadır. Geleneksel lazer epilasyon cihazları ile yapılan işlemlerde oluşan atlanmış kılların oluşmasından kaynaklı bu kılların tesbiti için gerçekleşmektedir. Kontrol seansları kılların dökülme durumu, kişinin kıl ve cilt yapısına göre değişiklik göstermek ile birlikte seanslarınızdan ortalama 15- 20 gün sonra yapılmalıdır.
avatar
K***
Merhaba beim kontrol seansına gitmem gerekiyormuş normal lazer epilasyon seansım 11 gün önce gerçekleşti ne kadar zaman sonra gitmem lazım?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Kontrol seansları kılların dökülme durumuna, normal seansların gerçekleşme aralıklarına, kişinin kıl ve cilt yapısına göre değişiklik göstermek ile birlikte lazer epilasyon seanslarından ortalama 15- 20 gün sonra yapılmalıdır. Net bir bilgi için uygulama yaptırdığınız merkez ile iletişime geçmenizi öneririm.
avatar
Y***
İlk olarak iyi günler diliyorum. kontrol seansı yapılacakmış seanslardan sonra görüştüğüm klinikte öyle söylendi ne sıklıkla yapılacak? Bu arada görüştüğüm klinik buz lazer kliniği değil. Buz Lazerde de durum aynı mı ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seansında atlanmış yani lazer ile taranmamış kıl köklerinin tespit edilmesi için yapılır. Kontrol seanslarının sıklık süresi normal seanslarınızın gerçekleşme aralıklarına göre değişiklik göstermektedir. Fakat oralama bir süre vermek gerekir ise geleneksel lazer epilasyon seanslarınızdan 15- 20 gün sonra yapılmaktadır. Buz Lazer patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı ile ciltte tam kapsama sağlar. Bu yüzden kontrol seansına gerek duyulmaz.
avatar
İ***
Merhaba gitmiş olduğum buz lazer merkezinde kontrol seanslarıma düzenli katılım sağlanmam söylendi. Kontrol seansları ne sıklıkla olmalı ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seansı geleneksel lazer epilasyon uygulamalarında kullanılmaktadır. kontrol seansları kılların dökülme durumuna, normal seansların gerçekleşme aralıklarına göre değişiklik göstermek ile birlikte seanslarından ortalama 15- 20 gün sonra yapılmalıdır. Net bir bilgi için uygulama yaptırdığınız merkez ile iletişime geçmelisiniz.
avatar
E***
İyi günler kontrol seanslarına katılımı kaç günde bir ne sıklıkla yapılması gerekir?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seansları geleneksel lazer epilasyon işlemlerinde kullanılan ekstra bir sistemdir. Kontrol seansları uygulama esnasında lazer ışınlarının hedef almadığı kıl köklerini tespit etmek amacıyla yapılır. Kontrol seansları kılların dökülme durumuna, normal seansların gerçekleşme aralıklarına göre değişiklik göstermek ile birlikte lazer epilasyon seanslarınızdan ortalama 15- 20 gün sonra yapılmaktadır.
avatar
L***
Merhaba kontrol seansları normal lazer epilasyon seanslarından kaç gün sonra yapılmalıdır?Şimdiden teşekkür ederim...
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Kontrol seansları kılların dökülme durumu, kişinin kıl ve cilt yapısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Lazer epilasyon seanslarından ortalama 15- 20 gün sonra kontrol seansları gerçekleştirilmektedir. Tabi ki bu bilgi geleneksel lazer epilasyon işlemleri için geçerlidir. Buz Lazer yönteminde kontrol seansı uygulaması yoktur.
avatar
S***
Lazer epilasyon kontrol seansları ne kadar süre ile gerçekleşiyor her seanstan sonra mı yapılıyor?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Kontrol seansı uygulaması geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde kullanılır. Kontrol seanslarının gerçekleşme aralıkları normal seansların gerçekleşme zamanlarına ve dökülmelere göre değişiklik göstermektedir. Kontrol seansları, lazer epilasyon seanslarından ortalama olarak 15- 20 gün sonra yapılmalıdır.
avatar
R***
Merhaba benim bir sorum olacak buz lazere başlıyacağım fakat kontrol seansları ile alakalı bir bilgi verilmedi acaba sebebi nedir kaç günde bir gideceğim ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seansları uygulama esnasında lazer ışınlarının hedef almadığı kıl köklerini tespit etmek için yapılmaktadır. Genel olarak geleneksel lazer epilasyon yöntemleri ile uygulama yapan merkezlerin kullandığı bir sistemdir. Buz Lazer patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı ile cilt yüzeyini tam olarak kapsamaktadır. Dolayısıyla Buz Lazer epilasyon için kontrol seansına gerek duyulmamaktadır.
avatar
Y***
kontrol seanslarının gerçekleşme aralığı nedir buz lazer için ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seansları uygulama esnasında lazer ışınlarının hedef almadığı kıl köklerini tespit etmek için yapılmaktadır. Buz Lazer patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı ile cilt yüzeyini tam olarak kapsamaktadır. Buz Lazer epilasyon uygulamalarında atlanmış kılların olma olasılığı yok denecek kadar azdır. Dolayısıyla Buz Lazer epilasyon için kontrol seansına gerek duyulmamaktadır.
avatar
H***
İyi günler kontrol seansları nasıl gerçekleşiyor ne aralıkla yani ben 2 hafta sonra başlıyacağım buz lazere sizden bir bilgi almak istedim öncesinde ? Teşekkürler
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seansları lazer ışınlarının hedef almadığı kıl köklerini tespit etmek için yapılır. Kontrol seansları geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde başvurulan bir uygulamadır. Buz Lazer ise patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı ile cilt yüzeyini tam olarak kapsar. Dolayısıyla Buz Lazer epilasyon için kontrol seansına gerek duyulmamaktadır.
avatar
V***
merhaba benim kontrol seanslarım 15 günde bir gerçekleşiyor işlem yaptırdığım merkez benim tedavi sürecimde bu sürenin doğru olduğunu söyledi size danışmak istedim doğru mu ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seanslarının gerçekleşme aralıkları normal seanslarınız aralıklarına göre belirlenmektedir. Geleneksel lazer epilasyon yöntemleri ile yapılan uygulamalarda atlanmış kıl kökleri olabilir. Bu kıl köklerinin tespiti için kontrol seansları gerçekleştirilmektedir. Ortalama olarak normal seanslardan 15-20 gün sonra gerçekleşmektedir.
avatar
S***
Ben daha hiç başlamadım lazer epilasyona kontrol seansından bahsetti arkadaşım 3 hafta sonra gidiyormuş arkadaşım dökülmelere bakılıyormuş ben buz lazere başlamayı düşünüyorum buz lazer içinde kontrol seansı zaman aralığı bu şekilde mi oluyor? kontrol seanslarının belli bir zaman aralığı var mı ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seansları, normal lazer epilasyon seansları sırasında lazer ışınlarının hedef almadığı kıl köklerini tespit etmek amacıyla yapılır. Buz Lazer patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı ile ciltte tam kapsama sağlamaktadır. Bu yüzden Buz Lazer epilasyon için kontrol seansına ihtiyaç yoktur. Geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinin ihtiyaç duyduğu bir işlemdir. Geleneksel lazer epilasyon cihazları ile uygulanan seanslar sırasında atlanmış kıl kökleri olabilir bu kıl köklerinin tesbiti için kontrol seansları gerçekleşmektedir. Fakat Buz Lazer kontrol seansı gibi ekstra bir işleme ihtiyaç duymamaktadır.
avatar
ö***
Tüm vücudumu lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. acaba kaç seans yaptırmam gerekir ? ve seans aralıkları nelerdir kontrol seansı falan nasıl ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon seans sayısı kişinin yaşına, cilt ve kıl yapısına bağlı olarak kişiden kişiye göre farklılık göstermektedir. Seans aralıklarıda dökülmelerin durumuna göre değişmektedir. Kontrol seansı uygulaması lazer epilasyon işlemlerinin bir parçası değildir. Genellikle geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde ihtiyac duyulan bir uygulamadır. Lazer epilasyon seansından 15-20 gün sonra yapılır. Fakat Buz Lazer epilasyon için böyle bir uygulamaya ihtiyac yoktur. Buz Lazer ile ortalama 6-8 seans içerisinde istenmeyen kıl ve tüylerinizden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.
avatar
K***
Lazer epilasyon kontrol seansını Buz Lazer merkezleri yapıyor mu ? Kontrol yapan lazer epilasyon merkezleri bu işlemi ne aralıkla yapıyor ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer sahip olduğu patentli SHR uygulama teknolojisi ve geniş tedavi başlığı sayesinde ciltte tam kapsama sağlamaktadır. Bu nedenle gerçek Buz Lazer merkezlerinde kontrol seansı uygulamasına ihtiyaç duymamaktadır. Kontrol seansları, geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde kullanılan ve ihtiyaç duyulan ekstra bir uygulamadır. Kontrol seansları ortalama olarak normal seanslardan 15-20 gün sonra gerçekleşmektedir.
avatar
D***
Lazer epilasyon seans aralıklarım 30 ile 35 gün şeklinde kararlaştırıldı ikinci seansım için fakat bana kontrol seanslarım hakkında bir şey söylenmedi. Kontrol seansım var biliyorum ama hangi aralıklarla olacak ? Buz Lazer yaptırsaydım gerek olmaz mıydı ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon işlemlerinden ortlama olarak 15-20 gün içerisinde uygulama yapılan kıllar dökülür. Fakat tüm kıllar dökülmez. Dökülmeyen kılların oranı olması gerekenden daha fazla ise; bu durumda dökülmeyen kılların tespiti için kontrol seansları uygulanır. Kontrol seansı, geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinin kullandığı ekstra bir uygulamadır. Kontrol seansları, lazer epilasyon seanslarından 15-20 gün sonra gerçekleştirilir.
avatar
O***
Merhaba normal seanslardan hemen sonra kontrol seansları mı yapılıyor, yapılmıyorsa arasında ne kadar bir süre oluyor ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon seanslarında yeterince hasar gören kıl köklerinin ortalama 15-20 gün içerisinde kendiliğinden dökülmesi beklenir. Dökülmelerin durumuna göre kontrol seanslarının gerçekleşme aralıkları değişebilir. Kontrol seansları, normal seanslardan ortalama olarak 2-3 hafta sonra gerçekleştirilmektedir.
avatar
E***
Merhaba kontrol seanslarını lazer epilasyon seanslarından kaç gün sonra yada kaç gün önce yapmalı ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seanslarının gerçekleşme aralıkları kişilerin lazer epilasyon tedavi süreçine bağlı olarak gerçekleşir. Genellikle kontrol seansları, normal seanslardan 2-3 hafta sonra gerçekleştirilmektedir.
avatar
Ç***
Lazer epilasyon tedavimin için buz lazere gitmiyorum. Gittiğim merkezde kontrol seansı yapılıyor ilk seansım dün oldu şimdi kontrol seansı ne zaman kadın kıllar dökülsün geri çıkınca gel dedi. Lazer epilasyonda kontrol seansı ne zaman yapılıyor ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seanslarının gerçekleşme aralıklarını etkilen birçok faktör bulunmaktadır. Kılların dökülme durumu, normal seansların gerçekleşme aralıkları, kişinin kıl ve cilt yapısı kontrol seanslarının gerçekleşme zamanlarını belirlemektedir. Kontrol seansları, lazer epilasyon seanslarından ortalama 15- 20 gün sonra yapılmaktadır. Fakat kontrol seansının ve tedavi süreci hakkında doğru bilgi için uygulama yaptırdığınız merkez ile iletişime geçmenizi öneririm.
avatar
D***
Kontrol seansına kendi kafama göre mi gideyim buz lazer epilasyona gideceğim merkez mi belirleyecek kaç haftada bir yapılacak ?
buzlazer mini logo
Buz Lazer
Merhabalar, kontrol seansı, kılların dökülme durumuna, kişinin kıl ve cilt yapısına göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak kontrol seansları lazer epilasyon seanslarından ortalama 15- 20 gün sonra yapılmaktadır. Kontrol seansı, lazer epilasyon tedavisinin yetersiz kalması halinde başvurulan bir uygulamadır. Kontrol seansı geleneksel lazer epilasyon yöntemlerini kullanan merkezlerin tercih ettikleri ekstra bir yöntemdir. Buz Lazer tedavisinde kontrol seansı uygulaması yoktur. Buz Lazer epilasyon merkezlerinde kontrol seansı yapılmaz. Buz Lazer epilasyon seansları istenmeyen kıl ve tüylerin tedavisinde tek başına yeterlidir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabilirim