Yüz Bölgesi Lazer Epilasyon

Yüz bölgesi lazer epilasyon yaptırmak isteyenler bir hayli fazla çünkü yüz bölgesinde hormonsal hassaslık yüksektir ve en çabuk uzayan kıllar yüz bölgesindekilerdir. Kıl kökleri daha derindedir ve kalındırlar, bu kalın kılların yanında ince zor dediğimiz tüylerde vardır. Özellikle bu tanımını yaptığımız yüz bölgesinde uygun dalga boyunda ve yeterli dozda lazer epilasyon yapılmazsa sonuç alınamayacağı gibi, tetikleme de yapabileceğini ve kurtulmak isterken daha fazlasıyla başa çıkmak zorunda kalınabilineceğini unutmamak gerekir. 

Yüz Bölgesi İçin En Etkin Lazer Hangisi? 

Yüze lazer epilasyon uygulamalarında en güvenilir lazer çeşidi 810nm dalga boyundaki diode lazer cihazlarıdır. Bunun etkinliği bilimsel yollarla yıllar önce kanıtlanmış, tartışmaya açık olmayan bir gerçektir. Tetikleme yapmaz ve kesin kalıcı çözüm sağlar. 

Buz Lazer ile Yüz Lazer Epilasyon  

Buzlazer™ ile yüze epilasyon yaptırmak herşeyden önce konforludur, acı ve ağrı duymadan FDA onaylı bir diode lazer epilasyon cihazı olan Soprano Lazer kalitesi ve güvencesiyle gönül rahatlığıyla yüzünüze lazer yaptırabilirsiniz. 

Yüz Lazer Epilasyonu Kesin Çözüm mü? 

Doğru lazer cihazıyla, doğru klinikte ve doğru kişilere uygulama yaptırırsanız kesinlikle kalıcı ve kesin çözüm alırsınız. Unutmayın yüz lazer epilasyon için diod lazer cihazları (FDA onaylılar) en başarılı cihazlardır. 

Buz Lazer Uygulama Videosunda Yüz Başlığını Görebilirsiniz

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
Dudak Üstü Lazer Epilasyon

Dudak üstündeki kalın kılların lazer epilasyonu daha kolaydır. Ancak ilerleyen seanslarla birlikte kıllar incelmeye başladığında, birçok lazer epilasyon yöntemi...

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyonda Yenilikler

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerle mücadelede en kalıcı ve en sağlıklı metottur. Kadın/Erkek milyonlarca kişi lazer epilasyondan yararlanmaktadır.

Detayli Bilgi Al
Yeni Nesil Lazer Epilasyon

1997 yılında FDA onayı alan lazer epilasyon istenmeyen tüylerle mücadelenin en kalıcı yöntemi olarak yıllardır uygulanmaktadır.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon: Bilmeniz Gereken Her Şey

Hayallerinizdeki gibi pürüzsüz ve yumuşak bir cilde sahip olmak için tıraş, ağda gibi yöntemler yaptırmanız gerekmez.

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım