Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Yüz Bölgesi Lazer Epilasyon

Yüz bölgesi lazer epilasyon yaptırmak isteyenler bir hayli fazla çünkü yüz bölgesinde hormonsal hassaslık yüksektir ve en çabuk uzayan kıllar yüz bölgesindekilerdir. Kıl kökleri daha derindedir ve kalındırlar, bu kalın kılların yanında ince zor dediğimiz tüylerde vardır. Özellikle bu tanımını yaptığımız yüz bölgesinde uygun dalga boyunda ve yeterli dozda lazer epilasyon yapılmazsa sonuç alınamayacağı gibi, tetikleme de yapabileceğini ve kurtulmak isterken daha fazlasıyla başa çıkmak zorunda kalınabilineceğini unutmamak gerekir. 

Yüz Bölgesi İçin En Etkin Lazer Hangisi? 

Yüze lazer epilasyon uygulamalarında en güvenilir lazer çeşidi 810nm dalga boyundaki diode lazer cihazlarıdır. Bunun etkinliği bilimsel yollarla yıllar önce kanıtlanmış, tartışmaya açık olmayan bir gerçektir. Tetikleme yapmaz ve kesin kalıcı çözüm sağlar. 

Buz Lazer ile Yüz Lazer Epilasyon  

Buzlazer™ ile yüze epilasyon yaptırmak herşeyden önce konforludur, acı ve ağrı duymadan FDA onaylı bir diode lazer epilasyon cihazı olan Soprano Lazer kalitesi ve güvencesiyle gönül rahatlığıyla yüzünüze lazer yaptırabilirsiniz. 

Yüz Lazer Epilasyonu Kesin Çözüm mü? 

Doğru lazer cihazıyla, doğru klinikte ve doğru kişilere uygulama yaptırırsanız kesinlikle kalıcı ve kesin çözüm alırsınız. Unutmayın yüz lazer epilasyon için diod lazer cihazları (FDA onaylılar) en başarılı cihazlardır. 

Buz Lazer Uygulama Videosunda Yüz Başlığını Görebilirsiniz

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
Lazer Epilasyonun 10 Önemli Avantajı

1- Güvenli: Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerin giderilmesinde son derece etkili bir yöntemdir.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

Bronz tene lazer epilasyon yapılabilir. Ancak belli dalga boylarına sahip cihazlar ve düşük dozlu parametreler kullanılmalıdır.

Detayli Bilgi Al
İnce Tüylere Lazer Epilasyon

Medikal estetik alanında kullanılan lazer cihazları cilt, saç ve tırnaklardaki birçok problemin tedavisinde önemli rol oynarlar.

Detayli Bilgi Al
Lazer Epilasyon ve Güneş

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en etkili ve en gelişmiş yöntemidir.

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım