Boyun Lazer Epilasyon

Boyun lazer epilasyon en fazla erkekler tarafından tercih edilmektedir çünkü saçın uzantısı olan boyun bölgesindeki kıllar her ne kadar normal bir oluşum olsa da bu bölgede oluşan kıllar görüntü açısından rahatsızlık verdiği gibi farklı durumlara da neden olabilmektedir. Örneğin erkekler tıraş oldukları zaman yanlış yapılan tıraşlar sonucunda boyun bölgesindeki kıllarda ters yönlü bir uzama oluşur bu da kıl batması ya da farklı cilt rahatsızlıklarına yol açabilir.

Bu gibi sorunların yaşandığı durumlarda lazer epilasyon hem boyun bölgesindeki kıllardan kurtulmak için hem de oluşan kıl batmalarını ortadan kaldırmak için uygulanabilecek en iyi çözüm yöntemidir diyebiliriz. 3-4 dakikalık seanslar ile boyun bölgesi kıllarının yok edilmesi mümkün olmakla beraber bu seansların sayısı 4-5 seans arasında değişiklik gösterebilir. Tabi bu seans sayısındaki değişiklik yine kişinin kıl yapısına bağlı bir durumdur. Ama bayanların kıl yapısına göre erkeklerin kıl yapısı lazer epilasyona daha uygun olduğu için erkeklerde daha hızlı sonuçlar alınmaktadır.

Boyun bölgesi lazer epilasyon yaptırmak isteyen beyler tercihlerini buz lazer teknolojisinden yana kullanırlarsa en doğru tercihi yapmış olacaklardır. Eğer bir uygulamada bir cihazın en gelişmişini en son modelini tercih edersek uygulanan işlem de buna bağlı olarak daha memnun edici sonuçlar verecektir.

Buz lazer hakkında anlatmak istediğimiz işte tam da budur. Lazer epilasyon alanında en son model cihazların kullanıldığı ve bu sayede her işlemin daha kısa sürede daha az seans sayısıyla daha verimli sonuçları veren teknolojik gelişme buz lazerdir. Erkekler boyun bölgesinde lazer epilasyon yaptırırken doğal olarak biraz huylanabilirler bu yüzden epilasyon işlemine karar vermeden önce uzun bir süre yaptırıp yaptırmamak arasında gidip gelirler.

Buz lazer cihazları ile uygulanan lazer epilasyon işlemlerinde cihazın size hissettirdiği tek şey masaj hissi olacağı için böyle tereddütleri olan beylere tavsiyemiz bir an önce kurtulun boyun kıllarınızdan. Boyun lazer epilasyon işleminden sonraki süreçte zannettiğiniz gibi elinize uymanız gereken kuralların yazıldığı uzun bir liste verilmeyecektir. Uzmanınızın size söyleyeceği tek şey buz lazer epilasyondan sonra kısa bir süreliğine güneşe çıkarken boyun bölgeniz için güneş kremi kullanmalısınız olacaktır.

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
Erkek Genital Bölge Lazer Epilasyon

Erkeklerin genital bölgede lazer epilasyonu yaptırma sebeplerinin başında bölgenin temizliği ve hijyeni gelir.

Detayli Bilgi Al
Modern Erkeğin Tercihi: Buz Lazer™ Epilasyon

Eskiden lazer epilasyon dendiğinde akla sadece kadınlar gelirdi.

Detayli Bilgi Al
Erkek Sporcular ve Lazer Epilasyon

Ekran başında spor müsabakalarını izlerken erkek sporcuların çoğunun bacağında kıl olmadığı dikkatinizi çekmiştir. Ekran başında spor müsabakalarını izlerken er...

Detayli Bilgi Al
Erkekler Hangi Nedenlerle Epilasyon Yaptırıyorlar?

Erkek bakımı, son zamanlarda cilt bakım uygulamalarından lazer epilasyona kadar birçok alanda popüler hale geldi.

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım