Buz Lazer
Buz Lazer

Ense Bölgesi Lazer Epilasyon

Erkeklerin ense kıllarının yapısı kadınlara göre çok daha kalındır. Ense bölgesindeki kıllar erkeklerde çok sert ve tamamen saç köklüdür. Bu nedenle erkekler ense kıllarını düzelttirmek için sık sık berbere gitmek zorunda kalırlar. Son yıllarda ense kılları için lazer epilasyonu keşfeden erkekler, bu bölgedeki kıllardan kalıcı olarak kurtulmaya başladılar.  Ense bölgesindeki batık kıllar için de çözüm sunan lazer epilasyon erkekler arasında hızla yayılmakta ve ense için lazer epilasyon yaptıran erkeklerin sayısı her geçen gün artmaktadır.

Ense Bölgesi Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter?

Eğer kişide hormonal bir problem yoksa, ortalama lazer epilasyon seans sayısı 8'dir. Kıl yapısı, kıl  rengi, kıl yoğunluğu ve cilt rengine bağlı olarak seans sayısı artabilir. Bazen ek 1-2 seans daha gerekebilir. 

Ense lazer epilasyonun ağrılı olmasından yakınan erkekler için Buz lazer ideal bir çözümdür. Gelişmiş soğutma sistemi ve patentli uygulama tekniği ile ağrısız bir lazer epilasyon sunan Buz Lazer, erkekler tarafından en çok ilgi gören lazer epilasyon yöntemidir. Yaklaşık 3 dakika gibi kısa bir sürede Buz Lazer ile ense kıllarından ağrısız, acısız ve yan etki riski olmadan kurtulmak mümkün. 

Yaz aylarında da uygulanabilen  Buz Lazer günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemidir. FDA onayına sahip Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir.

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
Erkeklerde İlk Tüyler Nasıl Alınmalı? Erkeklerde İlk Tüyler Nasıl Alınmalı?

Kıl yapısı gereği belirli bir sürede uzamaktadır. Fakat vücudun çeşitli yerlerinde uzayan kıllar kişiyi rahatsız ettiğinden sürekli alınması gerekmektedir. ...

Detayli Bilgi Al
Erkek Genital Bölge Lazer Epilasyon Erkek Genital Bölge Lazer Epilasyon

Erkeklerin genital bölgede lazer epilasyonu yaptırma sebeplerinin başında bölgenin temizliği ve hijyeni gelir.

Detayli Bilgi Al
Modern Erkeğin Tercihi: Buz Lazer™ Epilasyon Modern Erkeğin Tercihi: Buz Lazer™ Epilasyon

Eskiden lazer epilasyon dendiğinde akla sadece kadınlar gelirdi.

Detayli Bilgi Al
Erkek Sporcular ve Lazer Epilasyon Erkek Sporcular ve Lazer Epilasyon

Ekran başında spor müsabakalarını izlerken erkek sporcuların çoğunun bacağında kıl olmadığı dikkatinizi çekmiştir. Ekran başında spor müsabakalarını izlerken er...

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabilirim