Buz Lazer
Buz Lazer

Erkek Göğüs Bölgesi Lazer Epilasyon

Erkeklerde lazer epilasyon artık çok rağbet görmeye başladı, özellikle acısız ve konforlu Buzlazer™ Soprano lazer cihazlarıyla erkekler artık kendilerine lazer epilasyon merkezi/kliniği arar oldular, işte bu yazı da göğüs bölgesindeki istenmeyen kılları aldırmak isteyen erkeklere rehberlik etmesi için yazılmıştır. 

Erkekler de en çok tercih edilen bölgelerin başında göğüs bölge kılları gelmektedir, ancak bu bölgede ki kıllar siyah ve sert olduğundan eski teknolojili lazer cihazlarıyla oldukça ağrılı ve acılıdır, bu yüzden Buzlazer ile yakmıyoruz, donduruyoruz! 

Göğüs bölgesindeki istenmeyen kılları seyreltmek yada yok etmek için ortalama 6-8 seans yeterli olmaktadır. Ancak unutulmamalıdır ki erkeklerde ki hormonların baskısı nedeni ile cilt altında uyuyan yeni kılları üretme /uyandırma eğilimi gözlemlenebilir. Tedavi sırasında bir yandan aktif büyüme evresinde ki kıllar kalıcı olarak yok edilirken diğer yandan aynı bölge de yeni kıllar çıkabilmektedir. Bu her erkek hastada olacak diye bir şey yok ancak olma ihtimali az da olsa var. Bu yüzden 18 yaşını doldurmadan lazer epilasyon yaptırmamak gerekir, çünkü hormonların hareketi bu dönemde oldukça hızlıdır. 

Kaç Seans Gerekli? 

Ortalama 6-8 seans da göğüs bölgesinde ki istenmeyen kılların çok büyük bir bölümünden kurtulacağınızı ve geriye kalan kısımlarından çok incelerek çıkacağını zaman içinde gözlemlersiniz. 

Acı ve Ağrı Hissedilir mi? 

Bu bölgedeki kıllar çok sert ve kalındır dolayısı ile sadece Buzlazer™ teknolojimizin eksi 3 dereceye kadar cildi soğutan teknolojisiyle acı ve ağrı hissetmeden masaj konforunda ortalama 15 dakikalık seanslarla göğüs bölgesindeki istenmeyen kıllardan kurtulursunuz. 

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
Erkeklerde İlk Tüyler Nasıl Alınmalı? Erkeklerde İlk Tüyler Nasıl Alınmalı?

Kıl yapısı gereği belirli bir sürede uzamaktadır. Fakat vücudun çeşitli yerlerinde uzayan kıllar kişiyi rahatsız ettiğinden sürekli alınması gerekmektedir. ...

Detayli Bilgi Al
Erkek Genital Bölge Lazer Epilasyon Erkek Genital Bölge Lazer Epilasyon

Erkeklerin genital bölgede lazer epilasyonu yaptırma sebeplerinin başında bölgenin temizliği ve hijyeni gelir.

Detayli Bilgi Al
Modern Erkeğin Tercihi: Buz Lazer™ Epilasyon Modern Erkeğin Tercihi: Buz Lazer™ Epilasyon

Eskiden lazer epilasyon dendiğinde akla sadece kadınlar gelirdi.

Detayli Bilgi Al
Erkek Sporcular ve Lazer Epilasyon Erkek Sporcular ve Lazer Epilasyon

Ekran başında spor müsabakalarını izlerken erkek sporcuların çoğunun bacağında kıl olmadığı dikkatinizi çekmiştir. Ekran başında spor müsabakalarını izlerken er...

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabilirim