Erkek Kaş Lazer Epilasyon

Kaşın şeklinde yapılması istenen değişiklikler için ve kaşın ortasındaki çatık suratlı ifade yaratan kıllardan kurtulmak için uygulanan cımbızla kaş alma işlemi artık yerini lazer epilasyona bırakmıştır.

Yüz ifadesi olarak kadınlara göre daha sert bir mizaca sahip olan erkekler bir de bitişik bir kaş yapısına sahip ve gereğinden fazla bir kaş yapısına sahip olunca bazen itici bir görünüm ortaya çıkabiliyor.

Bu ser mizaçtan rahatsız olan ve yüzüne daha duru ve temiz bir görünüm kazandırmak isteyen erkeklerin günümüzde başvurduğu en yaygın yöntem lazer epilasyon yöntemidir. Lazer epilasyon ile hem kaş aralarındaki kıllardan kurtulup hem de kaşlarda şekil bozukluğuna neden olan fazlalıklardan kurtulabilmektedirler.

İşlemin kalıcı olması ayrı bir avantaj sağlarken herhangi bir komplikasyona da sebep olmamaktadır.

Erkeklerde Kaş Lazer Epilasyon Süresi Ve Seans Sayısı

Erkelerin kaş lazer epilasyon uygulaması genelde 6 seans yeterli olmaktadır ama bazı kıl yapılarına bağlı nedenlerden dolayı ek olarak 1-2 seans gerekebilmektedir. Seans süresi tahmin edilende de kısa süren erkek kaş lazer epilasyon ortalama 6-8 dakikalık bir sürede tamamlanmaktadır.

Erkeklerde Kaş Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon uygulamaları yapıldığı merkeze göre fiyat farklılıkları gösterebilir ama genelde çok uygun fiyatlarla yapılmaktadır. 50 ile 100 TL arasında bir fiyat aralığı olan kaş lazer epilasyonun kalıcılı olması zaten her hafta kuaföre verdiğiniz ücretten daha uygun olmasını sağlayacaktır.

Erkek Kaş Lazer Epilasyon Riskleri Var Mıdır?

Erkek kaş lazer epilasyon her ne kadar göze yakın bir bölge olsa da şimdiye kadar rastlanmış herhangi riskli durum söz konusu değildir. Lazer epilasyonun güvenilirliğini artıran buz lazer epilasyon sayesinde epilasyon yapılan bölgenin neresi olduğu fark etmeksizin güvenli bir şekilde lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Buz lazer epilasyon yönteminde kıl köklerine gönderilen ışınların sadece kıl köklerinde etkili olması cildin diğer bölgelerinde oluşabilecek herhangi bir problemin meydana gelme ihtimalini ortadan kaldırmaktadır. Yalnız her bölgeye uygulanan lazer epilasyon için geçerli olan bazı hassa noktalar vardır bu da lazer epilasyon sonrasında güneşe kremi kullanmak, masaj, peeling, kese gibi cildi tahriş edici işlemlerin bir müddet yapılmamasıdır.

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
Erkek Genital Bölge Lazer Epilasyon

Erkeklerin genital bölgede lazer epilasyonu yaptırma sebeplerinin başında bölgenin temizliği ve hijyeni gelir.

Detayli Bilgi Al
Modern Erkeğin Tercihi: Buz Lazer™ Epilasyon

Eskiden lazer epilasyon dendiğinde akla sadece kadınlar gelirdi.

Detayli Bilgi Al
Erkek Sporcular ve Lazer Epilasyon

Ekran başında spor müsabakalarını izlerken erkek sporcuların çoğunun bacağında kıl olmadığı dikkatinizi çekmiştir. Ekran başında spor müsabakalarını izlerken er...

Detayli Bilgi Al
Erkekler Hangi Nedenlerle Epilasyon Yaptırıyorlar?

Erkek bakımı, son zamanlarda cilt bakım uygulamalarından lazer epilasyona kadar birçok alanda popüler hale geldi.

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım