Erkek Sırt Bölgesi Lazer Epilasyon

Günümüz modern insanının istenmeyen kıllarla mücadelede en çok tercih ettiği yöntem lazer epilasyondur. Ağda, tüy dökücü kremler, jilet gibi yöntemler artık çok eskilerde kalmış durumdadır. Geçici çözümler sunan bu işlemler artık hızla terk edilmekte ve lazer epilasyon ön plana çıkmaktadır.

Lazer epilasyona olan aşırı talep, bu alandaki teknolojilerin de sürekli gelişmesine neden olmaktadır. Buz Lazer, bu teknolojik gelişimler ışığında ortaya çıkan yenilikçi bir lazer epilasyon yöntemidir. Patentli teknolojiler ile lazer epilasyonu adeta yeniden tanımlayan Buz Lazer, FDA onayına sahip güvenli bir sistem. Tedavi başlığının cilt üzerinde sürekli hareket ettirildiği patentli uygulama tekniği ile ağrısız ve masaj konforunda bir lazer epilasyon sunuyor. Bir diğer patentli teknoloji ise ICE Teknolojisi. Gelişmiş bir soğutma sistemi olan bu teknoloji, tüm seans boyunca cildi -3 dereceye kadar soğutuyor. Cildi sürekli serinleten bu soğutma sistemi ile koyu renkli ciltlerde ve kalın kıllarda da lazer epilasyon ağrısız bir şekilde gereçekleşiyor.

Erkeklerin en çok lazer epilasyon yaptırdığı bölgelerin başında sırt geliyor. Sırttaki kıllar derin yerleşimli olduğu için sırt bölgesinin lazer epilasyonu oldukça ağrılıdır. Geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde duyulan ağrıyı ortadan kaldıran Buz Lazer, günümüzde erkek lazer epilasyonunda en çok tercih edillen yöntem olarak öne çıkıyor.

Sırt kıllarından ağrısız, acısız ve masaj konforunda kalıcı olarak kurtulmak işsteyenleri tercihi Buz Lazer oluyor. Buz Lazer geniş bir tedavi başlığına sahip olduğu için seans süreleri de oldukça kısa. Sırt gibi geniş bir bölgede lazer epilasyonun hızlı olması büyük avantaj sağlıyor, sırt bölgesi Buz Lazer ile 10-12 dakikada tamamlanıyor. Yoğun iş temposunda lazer epilasyona ayrılacak zamanın kısalması  zamandan tasarruf sağlıyor.

Erkek Sırt Bölgesi Kaç Seansta Biter?

Erkeklerde sırt bölgesindeki kıllar derin yerleşimlidir ve bu nedenle geleneksel yöntemlerle sırt bölgesi lazer epilasyonu uzun sürer. Buz Lazer ile sırt bölgesi ortalama 8 seanstır. Kıl rengi, kıl yoğunluğu ve kıl kalınlığına bağlı olarak 1-2 ek seans daha gerekebilir.

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
Erkeklerde İlk Tüyler Nasıl Alınmalı?

Kıl yapısı gereği belirli bir sürede uzamaktadır. Fakat vücudun çeşitli yerlerinde uzayan kıllar kişiyi rahatsız ettiğinden sürekli alınması gerekmektedir. ...

Detayli Bilgi Al
Erkek Genital Bölge Lazer Epilasyon

Erkeklerin genital bölgede lazer epilasyonu yaptırma sebeplerinin başında bölgenin temizliği ve hijyeni gelir.

Detayli Bilgi Al
Modern Erkeğin Tercihi: Buz Lazer™ Epilasyon

Eskiden lazer epilasyon dendiğinde akla sadece kadınlar gelirdi.

Detayli Bilgi Al
Erkek Sporcular ve Lazer Epilasyon

Ekran başında spor müsabakalarını izlerken erkek sporcuların çoğunun bacağında kıl olmadığı dikkatinizi çekmiştir. Ekran başında spor müsabakalarını izlerken er...

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım