Erkek Yüz Lazer Epilasyon

Yüz bölgesinde bulunan tüy ve kıllar genetik yatkınlık, hormon sorunları ve cilt yapısı gereği oluşmaktadır. Özellikle erkekler yapısal nedenlerden dolayı kıllı bir vücuda ve hatta yüze sahiplerdir. Erkeklerde doğal olarak bulunan tüyler, testesteron hormonu ile kalınlaşarak kıla dönüşür. Bu doğal süreçte bazı erkeklerde aşırı tüylenme gözlenebilmektedir. Bu durumda sakal üstü, yanak ve boyun bölgesinde oldukça fazla kıl oluşabilmektedir. Yüz bölgesinde oluşan tüy ve kıllar günümüzde Buz Lazer ile kesin olarak çözüme kavuşmaktadır. Kısa sürede istenmeyen tüylerden lazer epilasyonla kurtulabilirsiniz!

Günümüzde en etkili yöntem lazer epilasyondur. Yüz bölgesinde de lazer epilasyon oldukça etkili olup, uygulama özen ve hassasiyet gerektirmektedir. Yüz bölgesi gün ışığına çevre kirliliğine maruz kaldığından ve hassas bir bölge olduğundan dolayı lazer epilasyon uygulaması yapılırken dikkat edilmesi gerekmektedir. Buz lazer acı ve ağrı hissi olmadan ve yüzde kızarıklık, yanma riskleri olmadan uygulanan etkili bir epilasyon yöntemidir.

Buz lazer etkin dozlarda uygulanabilir ve soğutucu başlığı sayesinde ciltte leke ve kızarıklığa yol açmaz, yanak, sakal üstü ve boyun bölgelerine güvenle uygulanabilmektedir.

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
Erkek Genital Bölge Lazer Epilasyon

Erkeklerin genital bölgede lazer epilasyonu yaptırma sebeplerinin başında bölgenin temizliği ve hijyeni gelir.

Detayli Bilgi Al
Modern Erkeğin Tercihi: Buz Lazer™ Epilasyon

Eskiden lazer epilasyon dendiğinde akla sadece kadınlar gelirdi.

Detayli Bilgi Al
Erkek Sporcular ve Lazer Epilasyon

Ekran başında spor müsabakalarını izlerken erkek sporcuların çoğunun bacağında kıl olmadığı dikkatinizi çekmiştir. Ekran başında spor müsabakalarını izlerken er...

Detayli Bilgi Al
Erkekler Hangi Nedenlerle Epilasyon Yaptırıyorlar?

Erkek bakımı, son zamanlarda cilt bakım uygulamalarından lazer epilasyona kadar birçok alanda popüler hale geldi.

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım