Erkeklerde Bacak Bölgesi Lazer Epilasyon

Son zamanlarda kendine bakan erkekler lazer teknolojisinden faydalanmaktadırlar. Lazer epilasyonda en etkili yöntemlerin başında Buz Lazer Epilasyon - Soprano ICE lazer epilasyon cihazları gelmektedir. Bu yöntem ile erkekler istenilen bölgeye lazer epilasyon uygulayarak istenmeyen tüylerden kurtulmaktadır.

En çok tercih edilen epilasyon bölgelerinin başında bacak bölgesi gelmektedir. Özellikle yaz aylarında sıcaklığı etkilediği bilinen bacak kılları erkeklerde çok fazla yoğun olduğundan bu tüylerden kurtularak kesin çözüme ulaşmak artık çok kolay! Buz lazer tüm bacak bölgesine uygulanabilmektedir, seans süreleri ve seans sayıları kişiye göre değişiklik göstermektedir. Seans sayıları kişinin cilt ve kıl yapısına bağlı değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple yaz aylarına girmeden epilasyona başlanması tavsiye edilmektedir.

Lazer epilasyon uygulama öncesinde bölgeye jilet uygulanarak kılların temizlenmesi sağlanmalıdır, sonrasında lazer epilasyon uygulaması yapılarak seanslara başlanmaktadır. Uygulama sonrasında ise hemen güneş ile temastan kaçınılmalı ve birkaç saat duş alınmamalıdır. Buz lazer acısız epilasyon yöntemi olduğundan bölge ne kadar geniş olursa olsun acı ve ağrı hissetmeden istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
Erkek Genital Bölge Lazer Epilasyon

Erkeklerin genital bölgede lazer epilasyonu yaptırma sebeplerinin başında bölgenin temizliği ve hijyeni gelir.

Detayli Bilgi Al
Modern Erkeğin Tercihi: Buz Lazer™ Epilasyon

Eskiden lazer epilasyon dendiğinde akla sadece kadınlar gelirdi.

Detayli Bilgi Al
Erkek Sporcular ve Lazer Epilasyon

Ekran başında spor müsabakalarını izlerken erkek sporcuların çoğunun bacağında kıl olmadığı dikkatinizi çekmiştir. Ekran başında spor müsabakalarını izlerken er...

Detayli Bilgi Al
Erkekler Hangi Nedenlerle Epilasyon Yaptırıyorlar?

Erkek bakımı, son zamanlarda cilt bakım uygulamalarından lazer epilasyona kadar birçok alanda popüler hale geldi.

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım