Erkeklerde Bacak Bölgesi Lazer Epilasyon

Günümüzde kendine bakan erkeklerin arasında lazer epilasyondan yararlananların sayısı her geçen gün artmakta. Erkeklerin lazer epilasyon yaptırdıkları bölgelerinin başında bacak bölgesi gelmektedir. Özellikle yaz aylarında sıcaklığı etkilediği bilinen bacak kılları, erkeklerde çok yoğun olduğu için bacak bölgesine lazer epilasyon yaptıran erkeklerin sayısı bir hayli fazla. Sporcuların arasında da bacak kıllarına lazer epilasyon yaptıranlar bulunmakta. Spor yaparken düşme sonucu oluşan yaraların bakımı için bölgenin kıldan arındırılmış olması ilk müdahaleyi kolaylaştıran bir önlemdir. Tenis, bisiklet, yüzme sporlarıyla uğraşan erkekler arasında da bu ve benzeri nedenlerden dolayı bacak bölgesine lazer epilasyon yaptıranlar mevcuttur.

İstenmeyen kıllardan lazer epilasyon ile kalıcı bir şekilde kurtulmak isteyen erkekeler arasında Buz Lazer oldukça popüler. Buz lazer, uygulama esnasında cildi -3 dereceye kadar soğutan gelişmiş bir soğutma sistemine sahip. ICE Teknolojisi olarak bilinen bu soğutma sistemi tüm lazer epilasyon seansı boyunca cildi serinletiyor. Buz Lazer epilasyonunun ağrısız olmasını sağlyan bu soğutma sistemi patentli bir teknoloji ve aynı zamanda ciltte yanık gibi komplikasyonların olma riskini de ortadan kaldırıyor. Yaz, kış tüm mevsimlerde uygulanabilen Buz Lazer, Amerikan gıda ve İlaç Dairesi FDA onayına sahip güvenli bi uygulama. Brozn tenlerde de güvenle uyguglanabiliyor.

Erkeklerde Bacak Bölgesi Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter?

 

Erkeklerde bacak bölgesi lazer epilasyon ortalama 8 seansta biter. Lazer epilasyon seans sayısı kişinin cilt ve kıl yapısına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle bazı kişilerde ilave 1-2 seans daha gerekebilir. 

 

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
Erkeklerde İlk Tüyler Nasıl Alınmalı?

Kıl yapısı gereği belirli bir sürede uzamaktadır. Fakat vücudun çeşitli yerlerinde uzayan kıllar kişiyi rahatsız ettiğinden sürekli alınması gerekmektedir. ...

Detayli Bilgi Al
Erkek Genital Bölge Lazer Epilasyon

Erkeklerin genital bölgede lazer epilasyonu yaptırma sebeplerinin başında bölgenin temizliği ve hijyeni gelir.

Detayli Bilgi Al
Modern Erkeğin Tercihi: Buz Lazer™ Epilasyon

Eskiden lazer epilasyon dendiğinde akla sadece kadınlar gelirdi.

Detayli Bilgi Al
Erkek Sporcular ve Lazer Epilasyon

Ekran başında spor müsabakalarını izlerken erkek sporcuların çoğunun bacağında kıl olmadığı dikkatinizi çekmiştir. Ekran başında spor müsabakalarını izlerken er...

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım