Göğüs Kıllarından Kurtulma

Buz lazer, en etkili lazer epilasyon yöntemlerinden biridir. Acısız ve ağrısız epilasyonun yeni adresi olan buz lazer, soğutucu özelliği sayesinde diğer cihazlardan ayrılmaktadır. Gelişmiş teknolojisi sayesinde en küçük ve ince tüyleri de görerek tüylerden kurtulmanızı sağlamaktadır.

Erkeklerin en çok şikayetçi olduğu göğüs kıllarından kurtulmaları artık çok kolay. Buz lazerdeki uygulama,  yapılan cihaz başlıkları geniş ve büyük olduğundan, en geniş alanlarda bile kısa sürede seans uygulanabilmektedir. Göğüs bölgesinin hassas olması sebebiyle, -3 dereceye kadar soğuyabilen buz lazer ile acısız ve ağrısız istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.

Buz lazer ile erkeklerde artık kolaylıkla istenmeyen tüylerinden kurtulabilmektedirler. Erkekler göğüs kılları ve sırt bölgesindeki kıllar için epilasyon yöntemlerinden yararlanmaktadırlar. Erkeklerin kıl yapısı kadınlara oranla daha sert ve köklü olduğundan her epilasyon yönteminde kesin sonuç alınamayabilir. Ancak buz lazer ağrı ve acı hissettirmediği için doğru ve yeterli atışlarla kesin sonuç alınmaktadır. Erkekleri sert kıl yapıları sebebiyle ve geniş alanlara yapılan epilasyon saatler sürebilmektedir, ancak buz lazer ile yapılan epilasyon en uzun 30 dakika sürmektedir, böylelikle zamandan da kazanılaktadır.

Buz lazer’in bilinen diğer yöntemlerin aksine hiçbir yan etkisi yoktur, özellikle epilasyon uygulamaları sonrası yanma, kızarıklık, deride döküntü ve soyulma yaşanırken buz lazer bu etkilerin hepsini ortadan kaldırmaktadır. Buz lazer epilasyon en çok şikayet edilen acı ve yanma hissine karışılık özel başlığı ile daha konforlu ve acısız epilasyon yapılmasını sağlamaktadır. Uygulama kolaylığı etkili çözümü sayesinde en fazla 6 seans kadar süreyle istenmeyen tüylerinizden tamamen kurtulabilirsiniz.

Buz lazer vücudun tüm bölgelerine ve her cilt yapısına göre uygulanabilmektedir. Bu sebeple size kolaylık sağlayacak, geçici yöntemlerle zaman harcamanıza gerek kalmadan en kısa zamanda istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

Göğüs kıllarından kurtulmak için en uygun zaman yaz aylarına girmeden öncedir, epilasyon sonrası güneş ışıklarına maruz kalınmaması gerektiği için yaz ayları başlamadan buz lazer yaptırarak yaza istediğiniz gibi girebilirsiniz.

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
Erkek Genital Bölge Lazer Epilasyon

Erkeklerin genital bölgede lazer epilasyonu yaptırma sebeplerinin başında bölgenin temizliği ve hijyeni gelir.

Detayli Bilgi Al
Modern Erkeğin Tercihi: Buz Lazer™ Epilasyon

Eskiden lazer epilasyon dendiğinde akla sadece kadınlar gelirdi.

Detayli Bilgi Al
Erkek Sporcular ve Lazer Epilasyon

Ekran başında spor müsabakalarını izlerken erkek sporcuların çoğunun bacağında kıl olmadığı dikkatinizi çekmiştir. Ekran başında spor müsabakalarını izlerken er...

Detayli Bilgi Al
Erkekler Hangi Nedenlerle Epilasyon Yaptırıyorlar?

Erkek bakımı, son zamanlarda cilt bakım uygulamalarından lazer epilasyona kadar birçok alanda popüler hale geldi.

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım