Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Göğüs Kıllarından Kurtulma

Buz lazer, en etkili lazer epilasyon yöntemlerinden biridir. Acısız ve ağrısız epilasyonun yeni adresi olan buz lazer, soğutucu özelliği sayesinde diğer cihazlardan ayrılmaktadır. Gelişmiş teknolojisi sayesinde en küçük ve ince tüyleri de görerek tüylerden kurtulmanızı sağlamaktadır.

Erkeklerin en çok şikayetçi olduğu göğüs kıllarından kurtulmaları artık çok kolay. Buz lazerdeki uygulama,  yapılan cihaz başlıkları geniş ve büyük olduğundan, en geniş alanlarda bile kısa sürede seans uygulanabilmektedir. Göğüs bölgesinin hassas olması sebebiyle, -3 dereceye kadar soğuyabilen buz lazer ile acısız ve ağrısız istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.

Buz lazer ile erkeklerde artık kolaylıkla istenmeyen tüylerinden kurtulabilmektedirler. Erkekler göğüs kılları ve sırt bölgesindeki kıllar için epilasyon yöntemlerinden yararlanmaktadırlar. Erkeklerin kıl yapısı kadınlara oranla daha sert ve köklü olduğundan her epilasyon yönteminde kesin sonuç alınamayabilir. Ancak buz lazer ağrı ve acı hissettirmediği için doğru ve yeterli atışlarla kesin sonuç alınmaktadır. Erkekleri sert kıl yapıları sebebiyle ve geniş alanlara yapılan epilasyon saatler sürebilmektedir, ancak buz lazer ile yapılan epilasyon en uzun 30 dakika sürmektedir, böylelikle zamandan da kazanılaktadır.

Buz lazer’in bilinen diğer yöntemlerin aksine hiçbir yan etkisi yoktur, özellikle epilasyon uygulamaları sonrası yanma, kızarıklık, deride döküntü ve soyulma yaşanırken buz lazer bu etkilerin hepsini ortadan kaldırmaktadır. Buz lazer epilasyon en çok şikayet edilen acı ve yanma hissine karışılık özel başlığı ile daha konforlu ve acısız epilasyon yapılmasını sağlamaktadır. Uygulama kolaylığı etkili çözümü sayesinde en fazla 6 seans kadar süreyle istenmeyen tüylerinizden tamamen kurtulabilirsiniz.

Buz lazer vücudun tüm bölgelerine ve her cilt yapısına göre uygulanabilmektedir. Bu sebeple size kolaylık sağlayacak, geçici yöntemlerle zaman harcamanıza gerek kalmadan en kısa zamanda istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

Göğüs kıllarından kurtulmak için en uygun zaman yaz aylarına girmeden öncedir, epilasyon sonrası güneş ışıklarına maruz kalınmaması gerektiği için yaz ayları başlamadan buz lazer yaptırarak yaza istediğiniz gibi girebilirsiniz.

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
Erkeklerde Bacak Bölgesi Lazer Epilasyon

Son zamanlarda kendine bakan erkekler lazer teknolojisinden faydalanmaktadırlar. Lazer epilasyonda en etkili yöntemlerin başında Buz Lazer Epilasyon - Soprano I...

Detayli Bilgi Al
Erkek Yüz Lazer Epilasyon

Yüz bölgesinde bulunan tüy ve kıllar genetik yatkınlık, hormon sorunları ve cilt yapısı gereği oluşmaktadır. Özellikle erkekler yapısal nedenlerden dolayı kıllı...

Detayli Bilgi Al
Erkeklere Cilt Bakım Tüyoları

Erkeklerin kadınlardan yapısı daha kalın olan cildi, testosteron hormonu yüzünden daha yağlı ve daha geniş gözeneklere sahiptir. Etkileyici bir görüntüye sahip ...

Detayli Bilgi Al
Erkeklerde Epilasyon Nasıl Yapılır?

Erkeklerde epilasyon yapılma yöntemi ile kadınlarda epilasyon yapılma yöntemi arasında aslına bakarsanız bir fark yoktur, yalnız erkeklerde epilasyon yaptırmanı...

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım