Göğüs Kıllarından Kurtulma

Erkekler en çok göğüs bölgesindeki istenmeyen kıllardan şikayetçidir.  Göğüs kıllarından  kurtulmak için en etkili yöntem lazer epilasyondur. Lazer epilasyona başvuran erkelerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Birçok lazer epilasyon yöntemi arasında öne çıkan Buz Lazer günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemidir. Acısız ve ağrısız epilasyon sunan Buz Lazer, gelişmiş soğutma sistemi ile geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinden ayrılmaktadır. Patentli uygulama tekniği ile ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir.

Buz Lazer FDA onayına sahip bir sistemdir ve bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenle uygulanmaktadır. Geniş tedavi başlığı sayesinde lazer epilasyon seans süreleri de kısalmıştır. Göğüs bölgesindeki kıllar derin yerleşimli olduğu için geleneksel lazer epilasyon yöntemleri bu bölgede oıldukça ağrılıdır. Buz Lazer ise gelişmiş soğutma sistemi ile cildi -3 dereceye soğutur. Tüm seans boyunca cildi soğutan, serinleten bu ssitem ile lazer epilasyon neredeyse tamamen ağrısızdır. Göğüs kıllarından ağrısız, acısız ve adeta masaj konforunda kurtulmak için Buz Lazer ideal bir çözümdür.

Buz Lazer, patentli uygulama tekniği ile kılları akdemeli olaark ısıtır. Bu yöntem bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde yan etki riski olmadan uygulama yapılabilmesini sağlar. Üstelik yaz aylarında da lazer epilasyon seanslarına devam edilebilmesi de büyük avantaj sunar.  Bazı lazer epilasyon uygulamalarından sonra yanık, kızarıklık, deride döküntü ve soyulma yaşanabilirken Buz Lazer ile bu komplikasyonaların görülme riski yok denecek kadar azdır. 

Göğüs Kıllarından Kurtulma Kaç Seans Sürer?

Lazer epilasyon göğüs bölgesindeki kıllar için ortalama 8 seans önerilir. Elbette kesin seans sayısı kıl yapısını gördükten sonra belirlenir. Çünkü kıl yapısı, kılın kalınlığı ve cilt rengine bağlı olarak lazer epilasyon seans sayısı değişebilir. Göğüs kıllarından ağrısız, acısız ve etkili bir şekilde kurtulmak isteyen erkeklerin tercihi Buz Lazer olmaktadır.

 

BUZ LAZER BENZER YAZILAR
Erkeklerde İlk Tüyler Nasıl Alınmalı?

Kıl yapısı gereği belirli bir sürede uzamaktadır. Fakat vücudun çeşitli yerlerinde uzayan kıllar kişiyi rahatsız ettiğinden sürekli alınması gerekmektedir. ...

Detayli Bilgi Al
Erkek Genital Bölge Lazer Epilasyon

Erkeklerin genital bölgede lazer epilasyonu yaptırma sebeplerinin başında bölgenin temizliği ve hijyeni gelir.

Detayli Bilgi Al
Modern Erkeğin Tercihi: Buz Lazer™ Epilasyon

Eskiden lazer epilasyon dendiğinde akla sadece kadınlar gelirdi.

Detayli Bilgi Al
Erkek Sporcular ve Lazer Epilasyon

Ekran başında spor müsabakalarını izlerken erkek sporcuların çoğunun bacağında kıl olmadığı dikkatinizi çekmiştir. Ekran başında spor müsabakalarını izlerken er...

Detayli Bilgi Al
Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım