Buz Lazer
Buz Lazer

Lazer Epilasyon Adana

Klinikler Klinikler Teknoloji Telefon Şehir Cihaz
Estelite Klinik - Dr.Dilek Şire Eren - Dr.Gizem Geylani
Tel: 0322 212 02 02
Tel: 0542 297 12 82
Şehir: Adana / Turgut Özal
Teknoloji: Soprano Titanium Soprano Titanium small
Estelite Klinik - Dr.Dilek Şire Eren - Dr.Gizem Geylani Soprano Titanium 0322 212 02 02 - 0542 297 12 82 Adana / Turgut Özal Soprano Titanium small
Estelite klinik - Dr. Can Mustafa Eren
Tel: 0322 212 02 02
Şehir: Adana / Turgut Özal
Teknoloji: Soprano Platinum Soprano Platinum small
Estelite klinik - Dr. Can Mustafa Eren Soprano Platinum 0322 212 02 02 Adana / Turgut Özal Soprano Platinum small
Der. Dr. Pınar Bozkurt Kliniği
Tel: 0322 458 50 00
Şehir: Adana / Seyhan
Teknoloji: Soprano Platinum Soprano Platinum small
Der. Dr. Pınar Bozkurt Kliniği Soprano Platinum 0322 458 50 00 Adana / Seyhan Soprano Platinum small

Vücuttaki istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için en etkili ve kalıcı yöntem lazer epilasyondur. Lazer epilasyon tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaygın olarak uygulanmaktadır. Ülkemizin tüm illerinde lazer epilasyon merkezleri mevcuttur. Bu merkezler arasında seçim yaparken kullanılan lazer epilasyon cihazı titizlikle araştırılmalıdır. Mutlaka FDA onayına sahip cihazlarla uygulama yapan merkezler tercih edilmelidir. Aksi halde uygulamadan sonuç alınamayabilir ya da ciddi yan etkilerle karşılaşılabilir.

Akdeniz bölgesinde bulunan Adana ülkemizin önde gelen ticaret ve kültür merkezlerinden biridir. Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehri olan Adana’da da bir da birçok lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır. Adana lazer epilasyon merkezleri arasında en çok Buz Lazer kliniklerinin tercih edildiğini görüyoruz. Buz Lazer dünyada 80’den fazla ülkede kullanılan bir dünya markası. Ülkemizde de neredeyse tüm illerde Buz Lazer klinikleri mevcut. Buz Lazer FDA onayına sahip son derece güvenli bir sistem. Hakkındaki klinik çalışmalarla etkinliği kanıtlanmış kalıcı sonuçlara sahip. Buz Lazer cildi -3 dereceye kadar soğutan patentli ICE teknolojisi ile neredeyse tamamen ağrısız bir epilasyona olanak tanıyor. Adeta buz gibi soğuk olan Buz Başlık cildi tüm uygulama boyunca serinletiyor, ferahlatıyor. Buz Lazer epilasyonda patentli in-Motion tekniği ile kıllar kademeli olarak ısıtılıyor. Bu da ağrıyı azaltan bir diğer unsur ve aynı zamanda ciltte yanık oluşması gibi yan etki risklerini de ortadan kaldırıyor. Adana epilasyon merkezleri arasında Buz Lazer kliniklerinin çok tercih ediliyor olmasının bir diğer nedeni de yaz aylarında da uygulama yapılabilmesi. Adana gibi neredeyse yılın 4 mevsimi güneşli bir ilde bu büyük bir avantaj. Buz Lazer ve yeni modeli Buz Lazer Platinum bronz ten dahil tüm ciltlere yılın her mevsiminde güvenle uygulanabiliyor.

Ağrısız, yan etkisiz, etkili ve konforlu lazer epilasyon arayanların tercihi Buz Lazer olduğundan, Adana’da da Buz Lazer Kliniklerinin sayısı hızla artmakta.

Son Cevaplanan Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabilirim