Lazer Epilasyon Muratpaşa / Antalya

Klinikler Klinikler Teknoloji Telefon Şehir Cihaz
Dr. Figen Sayın
Tel: 0242 316 21 41
Tel: 0544 316 21 41
Şehir: Antalya / Muratpaşa
Teknoloji: Soprano Titanium
Whatsapp ile fiyat al
Dr. Figen Sayın Soprano Titanium 0242 316 21 41 - 0544 316 21 41 Antalya / Muratpaşa
Dr. Bircan Karabağır
Tel: 0242 316 15 51
Şehir: Antalya / Muratpaşa
Teknoloji: Soprano ICE
Dr. Bircan Karabağır Soprano ICE 0242 316 15 51 Antalya / Muratpaşa
Almina Polikliniği
Tel: 0533 966 68 11
Şehir: Antalya / Muratpaşa
Teknoloji: Soprano ICE
Almina Polikliniği Soprano ICE 0533 966 68 11 Antalya / Muratpaşa

Günümüzde lazer epilasyondan hem kadınlar hem de erkekler yoğun olarak yararlanmakta. Lazer epilasyon bu denli yoğun ilgi görünce haliyle lazer epilasyon merkezleri de aynı hızla çoğalmakta. Antalya’nın en kalabalık ilçelerinden olan Muratpaşa’da da birçok lazer epilasyon merkezi bulunmakta. Muratpaşa Lazer Epilasyon merkezlerini araştırdığımızda, Buz Lazer merkezlerinin öne çıktığını gördük.

Muratpaşa’da Ağrısız Lazer Epilasyonun Adresi: Buz Lazer

Lazer Epilasyon Muratpaşa ilçesinde oldukça yoğun uygulanan bir işlem. Bunda ilçenin nüfusunun kalabalık olması ve birçok lazer epilasyon merkezinin bulunmasının payı büyük. Bu merkezler arasında ağrısız Buz Lazere ilgi oldukça fazla. Buz Lazer 80’den fazla ülkede uygulanan FDA onayına sahip bir sistem. Etkili ve kalıcı sonuçları, ağrısız ve konforlu bir uygulamayla birleştire Buz Lazer günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi olarak kabul ediliyor. 

Buz Lazer, ICE Teknolojisi olarak adlandırılan gelişmiş bir soğutma sistemine sahip. Patentli bu soğutma sistemi cildi uygulama esnasında -3 dereceye kadar soğutuyor. Isı yerine buz gibi serin bir his, lazer epilasyonun ağrısız bir şekilde yapılabilmesini sağlıyor. Cilt yüzeyinde sürekli hareket ettirilen tedavi başlığı ile kıllar kademeli olarak ısıtılıyor. Bu uygulama tekniği ve gelişmiş soğutma sistemi sayesinde Buz Lazer, bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde yanık riski olmadan güvenle uygulanabiliyor. Yılın büyük bölümünün güneşli olduğu Antalya’da yaz ayları dahil tüm mevsimlerde uygulanabilmesi önemli bir avantaj sağlıyor. Erkekler de tüm bu avantalarından ötürü Buz Lazer epilasyonu tercih ediyor.

Son Cevaplanan Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım