Lazer Epilasyon Bakırköy / İstanbul

Klinikler Klinikler Teknoloji Telefon Şehir Cihaz
Yasemin Estetik ve Güzellik Merkezi
Tel: 0530 957 96 44
Tel: 0212 543 83 23
Şehir: İstanbul / Bakırköy
Teknoloji: Soprano Platinum
Whatsapp ile fiyat al
Yasemin Estetik ve Güzellik Merkezi Soprano Platinum 0530 957 96 44 - 0212 543 83 23 İstanbul / Bakırköy
Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi
Tel: 444 86 23
Tel: 0507 070 41 95
Şehir: İstanbul / Bakırköy
Teknoloji: Soprano ICE
Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi Soprano ICE 444 86 23 - 0507 070 41 95 İstanbul / Bakırköy

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok edilmesinde en etkili yöntemdir. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilen lazer epilasyon mutlaka FDA onayına sahip cihazlarla yapılmalıdır. 

Lazer epilasyon merkezlerinin sayıları her geçen gün artıyor. Bakırköy Lazer Epilasyon merkezleri de bir hayli fazla. Bakırköy’de dolaşırken birçok lazer epilasyon merkezi tabelası görmek mümkün. Bunların arasında merdiven altı tabir edilen yerlerden uzak durmak gerektiğini belirtmekte fayda var. Lazer Epilasyon Bakırköy merkezleri arasında en fazla yoğunluğa Buz Lazer merkezlerinde rastlanıyor. Buz Lazer 80’den fazla ülkede kullanılan FDA onayına sahip güvenli bir sistem.

Bakırköy’de Ağrısız Lazer Epilasyon

Buz Lazer patentli teknolojileri ile lazer epilasyonda üst seviyede konfor sunuyor. ICE teknolojisi denilen patentli bir soğutma sistemine sahip. Bu gelişmiş soğutma sistemi cildi uygulama esansında -3 dereceye kadar soğutuyor. Tedavi başlığının buz gibi soğuk safir ucu, tüm uygulama boyunca cildi serinletiyor ve bu sayede ağrısız lazer epilasyon mümkün oluyor.

Buz Lazer patentli uygulama tekniği ile de cilt yüzeyini yanık gibi yan etkilerden koruyor. Ütüleme lazer epilasyonun mucidi firma tarafından geliştirilen Buz Lazer, kılları kademeli olarak ısıtıyor. Böylece hem yan etki riski minimuma iniyor hem de ağrı hissedilmiyor. 

Etkili ve kalıcı sonuçları bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış Buz Lazer, günümüzün en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi. Bunda etkili ve kalıcı sonuçlarının yanı sıra ağrısız, yan etkisiz olmasının da payı büyük. Ayrıca yaz ayları dahil tüm mevsimlerde güvenle uygulanabiliyor. Bronz tenlerde de uygulanabilmesi Buz Lazer sisteminin bir diğer avantajı.

Tüm bu avantajları ile Buz Lazer, kusursuz bir lazer epilasyon için tüm detayların düşünüldüğü bir sistem.

Son Cevaplanan Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım