Lazer Epilasyon Kadıköy / İstanbul

Klinikler Klinikler Teknoloji Telefon Şehir Cihaz
Aris Kadıköy Vip
Tel: 0216 347 27 00
Şehir: İstanbul / Kadıköy
Teknoloji: Soprano Ice
Aris Kadıköy Vip Soprano Ice 0216 347 27 00 İstanbul / Kadıköy

Lazer epilasyon günümüzün en çok uygulanan estetik prosedürlerinin başında geliyor. Durum böyle olunca epilasyon merkezleri de ardı ardına açılıyor. Lazer epilasyon merkezleri arasında seçim yaparken en önemli faktör, elbette uygulamada kullanılan cihaz. Uzmanlar, mutlaka FDA (Amerikan Gıda ve İlaç dairesi) onayına sahip cihazlarla uygulama yaptırılması konusunda uyarılar yapıyorlar. Bu nedenle özellikle merdiven altı tabir edilen merkezlerden kesinlikle uzak durmak gerekiyor. 

Kadıköy gibi kalabalık ilçelerde ufak bir gezintiye çıktığınızda birçok lazer epilasyon merkezi tabelasına rastlıyorsunuz. Yaptığımız araştırmalar, Kadıköy Lazer Epilasyon merkezleri arasında en çok Buz Lazer merkezlerine talep olduğunu gösteriyor. Buz Lazer, son yılların en revaçta lazer epilasyon yöntemi. Bunda en büyük pay, kuşkusuz ağrısız ve son derece konforlu olması. 80’nin üzerinde ülkede kullanılan Buz Lazer, FDA onayına sahip bir sistem. Hakkında klinik çalışmalarla etkili ve kalıcı sonuçlara sahip olduğunu kanıtlamış durumda. 

Buz Lazer Serinliği

Buz Lazer, ICE Teknolojisi denilen gelişmiş bir soğutma sistemine sahip. Bu soğutma sistemi tüm lazer epilasyon seansı boyunca cildi -3 dereceye kadar soğutuyor. Buz Lazer adı da bu patentli soğutma sisteminden geliyor. Tedavi başlığının safir ucundan sürekli soğutma yapıldığı için cilt serinliyor, ferahlıyor. Safir uç, cilde değdiğinde buz gibi soğuk bir his bırakıyor ve neredeyse tamamen ağrısız bir lazer epilasyon sunuyor. Lazer epilasyonda sıcaklık hissetmek yerine bu soğuk his hastaya üst seviyede konfor sunuyor.

Buz Lazer aynı zamanda patentli bir uygulama tekniği kullanıyor. Ütüleme lazer epilasyonun mimari firma tarafından geliştirilen Buz Lazer, bu uygulama tekniği ile cilt yüzeyini koruyor. Kıllar kademeli olarak ısıtıldığı için hem yan etki riski azalıyor hem de ısı kaynaklı ağrı hissedilmiyor.

Buz Lazer ile 4 Mevsim Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon Kadıköy merkezleri arasında bu denli popüler olan Buz Lazer, her mevsimde güvenle uygulanabiliyor. Yukarıda kısaca bahsettiğimiz patentli teknolojileri ve kullandığı dalga boyu sayesinde yaz aylarında da lazer epilasyon imkanı sunuyor. Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde kullanım imkanı sunan Buz Lazer, ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde de etkili sonuçlara sahip.

Eksiksiz bir lazer epilasyon sunmak amacıyla geliştirilen Buz Lazer, etkinlik ve konforu birleştirmesi ile lazer epilasyonu adeta yeniden tanımlamış durumda.

Son Cevaplanan Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım