Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Lazer epilasyonun ömrü ne kadar ?

G***
Merhaba,sitenizde belirtildiği 8-10 seans yaptırdıktan bir süre sonra eskisi gibi kıl çıkar mı? Kalıcımı yani bu buz lazer işlemi işlemi? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Buz Lazer
Merhabalar , Buz Lazer Epilasyon işlemi doğru uygulandığında ve seans sürelerine uyum sağlanıldığı takdirde kalıcıdır. 8-10 seans yaptırdıktan sonra dökülmeler kişiden kişiye değişsede ortalama %90 sonuç alınmaktadır. Tabi yaşam boyu herhangi bi sağlık problemi ile beraber hormonel yapınızda değişiklik yok ise sonuçlar kalıcı olarak görülmektedir.
Z***
Merhaba, lazer epilasyona başlamadan önce biraz araştırma yaptım. Bazı yerler yüzde yüz bitme garantisi veriyor, bazı yerlerse kılların yüzde sekseni biter diyor. Hangisi doğru cevap verin lütfen. Paramın boşa gitmesini istemiyorum çünkü.
Buz Lazer
Merhabalar, öncelikle % 100 bitme garantisi veren yerlerden uzak durmanızı öneririz. Çünkü; lazer epilasyon üzerinde yapılan bilimsel çalışmalar kişinin herhangi bir hormonal hastalığı yoksa lazer epilasyondan %80-90 oranında yanıt alınabileceği şeklinde. Bu nedenle lazer epilasyon ile kılların tamamının bitmesini beklemek doğru değildir. Lazer epilasyon seansları tamamlandıktan sonra kalan çok az sayıdaki kıl, çok incelmiş olacağından birçok kişiyi rahatsız etmez. Rahatsız olunursa yılda 1 kez kalan kıllar için lazer epilasyona gitmek yeterlidir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım