Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Adet Döneminde Lazer Epilasyon Yaptırılır Mı?

K***
Merhaba,ben öğretmenim. Tatil döneminde lazer epilasyon randevusu almıştım yarın için. Bugün adet gördüm,yarın randevuma gitsem bir sakıncası olur mu? Kliniği aradım adet bitsin öyle gelin, randevunuzu değiştirelim dediler. Haftaya okul başlayacağı için gitmem zor. Bir de sizin görüşünüzü almak istedim. Adetliyken koltuk altı ve genital bölgeye lazer epilasyon yaptırmamın sakıncası var mı?
Buz Lazer
Merhabalar, adet döneminde acıya hassasiyet artacağından özellikle acı eşiği düşük kişilerin lazer epilasyon yaptırmaması daha uygundur. Adet döneminde genital bölgeye lazer epilasyon hem uygulayıcı hem de hasta açısından rahatsızlık verici olacaktır. Bu nedenle özellikle adet dönemi bitene kadar genital bölgeye lazer epilasyon yaptırılmaması gerekir.
Ş***
Selam, adet döneminde lazer epilasyon yaptırmanın sakıncası varmı acaba?
Buz Lazer
Merhabalar, adet dönemlerinde ağrıya karşı hassasiyet artacağından lazer epilasyon yapılmaması daha uygundur.
K***
Merhaba, benim yarın lazer epilasyon randevum var. Bugün adet gördüm, lazer epilasyon yaptırdığım yeri aradım bir sakıncası varmı diye sordum. Bitince gelin dediler, bu doğrumu diye size danışmak istiyorum.Adet zamanı lazer epilasyon yapılmazmı?
Buz Lazer
Merhabalar, adet döneminde ağrıya hassasiyet artacağından lazer epilasyon yapılmaması daha doğrudur.
Ç***
Merhaba, adet görürken lazer epilasyon yaptırılır mı? Benim iki gün sonra epilasyon seansım var ve bugün adet gördüm. Sizce seansı iptal mi ettirmeliyim? Cevabınızı bekliyorum.
Buz Lazer
Merhabalar, adet döneminde lazer epilasyon yaptırmanın tıbbi olarak bir sakıncası bulunmamaktadır. Ancak adet döneminde kişi daha hassas olacağından ve ağrıya duyarlılık artacağından lazer epilasyonun adet döneminde yaptırılmaması önerilir. Bu nedenle uygulama yaptıracağınız merkezi arayıp randevu tarihinizi değiştirebilirsiniz.
B***
Merhaba, adet döneminde lazer epilasyon yaptırmanın sakıncası var mı?
Buz Lazer
Merhabalar, adet döneminde ağrıya karşı duyarlılık daha fazladır ve kişi daha hassastır. Bu nedenle adet döneminde lazer epilasyon yaptırılması önerilmez.
S***
Benim 3. lazer epilasyon seansım adet dönemime denk gelecek. Adet görürken lazer epilasyon yaptırsam bir zararı olur mu?
Buz Lazer
Merhabalar, adet döneminde lazer epilasyon yaptırmanın bir zararı yoktur. Ancak adet döneminde hassasiyet artacağından ağrıya duyarlılık artabilir. Bu nedenle adet döneminde lazer epilasyon yaptırılması önerilmemektedir.
E***
dün sabah lazer epilasyon oldum bu gün adet gördüm seansım boşamı gitti
Buz Lazer
Merhabalar, endişe etmenize gerek yok. Adet döneminde ağrı hassasiyeti artacağı için lazer epilasyon önerilmez. Öncesinde yaptırdığınız seansın etkisinde azalma olmaz.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım