Ağda Mı? Lazer Epilasyon Mu?

Ç***
İyi günler, ben yıllardır ağda ile kıl temizliği yapıyorum. Önceleri evde ağda yapıyordum, son iki senedir kuaförde sir ağda yaptırıyorum. Ağdadan memnunum,bütün kılları alıyor ağda, cildim pürüzsüz oluyor. Ama devamlı gitmek de her zaman kolay olmuyor. Lazer epilasyon yaptırıp kıllardan ömür boyu kurtulmak cazip geliyor ama lazer epilasyondan memnun olmayanlar da var. İki senedir gidiyorum kıllarım olduğu gibi duruyor, ince kılları lazer görmüyor diyen de var. Bazıları da çok memnun, 1 sene içinde bitti bütün kıllarım diyorlar. Açıkçası kısıtlı bir bütçeye sahibim, lazer epilasyonla sonuç alamazsam param boşa gitmiş olur. Bu nedenle ağda yaptırmaya devam mı edeyim, yoksa lazer epilasyon mu yaptırayım diye çok kararsız kaldım. Bana bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum. teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) onayına sahip güvenli cihazlarla yapıldığında etkili ve kalıcı bir yöntemdir. Merdiven altı tabir edilen yerlerde lazer epilasyon adı altında yapılan uygulamaların bir çoğu lazer değildir. Teknolojileri ve etki mekanizmaları bilinmeyen bu cihazlarla yapılan uygulamalardan sonuç alınamamakta ve lazer epilasyon etkili olmadı diye düşünülmektedir. Oysa bu cihazlar lazer bile değildir. Lazer epilasyon, kişide hormonal bir sorun yoksa istenmeyen tüylerde %80-90 oranında kalıcı azalma sağlar. Bu oran bazı kişilerde %95'e kadar çıkmaktadır. Ağda ise ömür boyu devam etmesi gereken bir işlemdir. Ağda kıl batığı, kıl dönmesi gibi durumlara da neden olabilmektedir. Lazer epilasyonda en çok şikayet edilen ağrı ise Buz Lazer ile son bulmuştur. Buz Lazer, gelişmiş soğutma sistemi ve patentli uygulama tekniği ile neredeyse tamamen ağrısız bir uygulamadır. FDA onayına sahip Buz Lazer, etkili ve kalıcı sonuçları ile son yıllarda en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemidir.
N***
iyi günler hocam, ben 22 yaşındayım.şimdiye kadar hep ağda ile kıl temizliği yaptım.lazer epilasyona başlayıp rahat etmek istiyorum ama etkili olmazsa diye korkuyorum.15 seans gittim hiç fayda görmedim diyenler var benim kafam karıştı bu yüzden.lazer epilasyonla kıllar tamamen bitmeyecekse ağdaya devam etmek daha doğru olmazmı?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon istenmeyen kıllarla mücadelede en etkili ve en kalıcı yöntemdir. Dünyada kabul edilen kriter, lazer epilasyonla istenmeyen kıllarda %80-90 oranında azalmadır. Kılın yapısına bağlı olarka bu oran %95 oranına da çıkmaktadır. Kalan %10 gibi düşük orandaki kıllar ise ince tüy şeklinde çıkar. Ağda ise ömür boyu devam edilmesi gereken bir yöntemdir. Ağdadan sonra batık kıllar, sivilce gibi istenmeyen komplikasyonlar gelişebilir. Lazer epilasyon ise Buz Lazer gibi FDA onayına sahip güvenli cihazlarla uygulandığında yan etki riski yok denecek kadar azdır. Batık kılların tedavisi için de lazer epilasyon önerilmektedir.
A***
Kızım 23 yaşında, hep ağda yaptırıyor. Ben lazer epilasyona başlasın rahat etsin istiyorum ama kızım lazerin ağrısından çok korkuyor. Bir de lazer epilasyondan sonuç alamayan kişiler duyuyoruz, bu nedenle ağdaya devam ediyor. Sürekli ağda yaptırmak yerine lazer epilasyon yaptırıp kıllardan tamamen kurtulması en mantıklısı gibi geliyor bana. Bu nedenle size danışmak istedim, gençler için ağda mı lazer epilasyon mu önerirsiniz.
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon istenmeyen tüylerle mücadelede en etkili ve en sağlıklı yöntemdir. Ergenlik döneminin bitimiyle birlikte uygulanabilir. Buz Lazer, gelişmiş soğutma sistemi ve patentli uygulama tekniği sayesinde ağrısız bir yöntemdir. Neredeyse tamamen ağrısız Buz Lazer, özellikle gençler arasında oldukça popüler bir uygulamadır. Uygulama esansında cildi -3 dereceye kadar soğutur ve son derece konforlu bir uygulama sunar. Ortalama 8 seansta kıllarda %80-90 oranında kalıcı azalma sağlar. Ağda ise bir ömür boyu uygulanması gereken bir işlemdir. Bu nedenle istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için ağda yerine Buz Lazer epilasyon yaptırmanızı öneririz.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım