Ağrısız Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Y***
Ben bir ay evvel lazer epilasyon yaptırdım, daha doğrusu yaptıramadım canım çok yandığı için seansı bitiremeden çıktım. Esmer tenliyim ve kıllarım çok yoğun. Bu nedenle canımın çok acıdığını söyledi estetisyen. Açıkçası çok üzüldüm, çünkü lazerle kıllarımdan kurtulmak uzun zamandır hayalini kurduğum bir şeydi. Daha ilk seansta bu kadar acı duyunca devam edemedim. Seansları paket olarak almamıştım bu nedenle param yanmadı ama devam edemediğim için üzülüyorum. Ağrısız lazer epilasyon nasıl yaptırabilirim diye araştırdığımda uyuşturucu krem falan öneriliyor daha çok.Ben çok ağrı duyunca bana da krem sürdüler, bekleyip bir daha denedik ama fayda etmedi. Bir de buz lazer için ağrısız diyorlar. Ağrısız lazer epilasyon için başka öneriniz var mı, çok teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ağrısız ve daha konforlu lazer epilasyon sunmak için geliştirilmiştir. Günümüzde 80'nin üzerinde ülkede uygulanan Buz Lazer, FDA onayına sahip güvenli bir sistemdir. Patentli uygulama tekniği ile kıllar kademeli olarak ısıtıldığı için neredeyse tamamen ağrısızdır. Bu uygulama tekniğinde, tekli yoğun lazer darbeleri yerine tedavi başlığı cilt üzerinde ütü yapar gibi hareket ettirilir. Kıl kökünü tahrip edecek düzeyde lazer enerjisi cilt altına iletilirken, cilt yüzeyi korunmuş olur ve ağrı hissedilmez. Özellikle esmer tenli kişilerde ve hatta bronz tende ağrısız, yanık gibi komplikasyonlar olmadan uygulama yapılır. Buz Lazer epilasyonun ağrısız olmasını sağlayan bir diğer etken de, yine patentli olan gelişmiş soğutma sistemidir. ICE Teknolojisi denilen bu soğutma sistemi, cildi tüm uygulama boyunca -3 dereceye kadar soğutur, serinletir. Masaj konforunda, ağrısız bir lazer epilasyon sunan Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlarıyla da günümüzün en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemidir.
K***
İki sene evvel lazer epilasyona başlamıştım. Sadece iki seans yaptırabildim. Devam edemedim, ağrısından dolayı yarım bırakmak zorunda kaldım. Şimdi yine başlamak istiyorum, ağrısız lazer epilasyon araştırıyorum. Buz Lazer yaptıranlar çok memnun,ağrısız olduğunu söylüyorlar. Ağrısız lazer epilasyon hakkında bilgi almam mümkün müdür, teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir. ICE teknoloji olarak bilinen bu soğutma sistemi patentlidir ve uygulama sırasında cildi -3 dereceye kadar soğutur. Tedavi başlığının safir ucu cilde değdiğinde buz gibi soğuktur ve bu soğuk his tüm seans boyunca devam eder. Cilt tüm uygulama süresince serin tutulur ve lazer epilasyon neredeyse tamamen ağrısız bir şekilde gerçekleşir.Buz Lazer, ütüleme uygulama tekniği kullanır ve bu yöntemle kıllar kademeli olarak ısıtılır. Bu sayede cilt yüzeyi korunmuş olur. Ağrıyı azaltan bir diğer patentli teknoloji de bu uygulama tekniğidir. Buz Lazer ağrısız ve son derece konforlu bir lazer epilasyon yöntemidir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım