Alına Lazer Epilasyon Yapılır mı?

B***
Alnımda saç diplerimden itibaren koyu renkli kıllar var. Devamlı ağda yaptırıyorum alnıma. Ama galiba ağda daha da kalınlaştırdı kılları, bayağı saç gibi oldu. Çok rahatsızım alnımdaki bu kıllardan,alnımı da daraltıyor ve yüzüm çok orantısız oldu. Bir arkadaşım lazer epilasyon yaptır kurtul, rahat edersin dedi. Ben daha önce hiç lazer epilasyon yaptırmadığım için nasıl yapılıyor hiç bir fikrim yok. Alına da lazer epilasyon yapılırmı, göze çok yakın olduğu için sakıncası olur mu göze?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon alına uygulanır. Lazer epilasyon seanslarında mutlaka koruyucu gözlük takılmalıdır. Vücut, yüz tüm bölgelerde de uygulama yapılırken lazer koruyucu gözlük takılması zorunludur. Bu nedenle göze bir zarar vermez. Buz lazer yüz bölgesinde kullanılmak üzere özel bir uca sahiptir. Kaş üzeri ve alın uygulamalarında bu uç kullanılır. Alın gibi hassas ve küçük alanların lazer epilasyonu bu uç yardımıyla hızlı ve pratik bir şekilde yapılır. Saç diplerinden itibaren alın şekillendirme amacıyla da Buz Lazer uygulanmaktadır. Alın bölgesinde Buz Lazer ortalama 8 seans uygulanır. Kişinin kıl yapısı ve cilt rengine bağlı olarak ek birkaç seans daha gerekebilir.
L***
Ben alın lazer epilasyonu için bilgi almak istiyorum. Alnımda saç gibi kıllar var. Bu kıllar hem çirkin gözüküyor hem de alnımı daraltıyor. Kuaförde ağda yaptırdım bir kere, sivilce falan çıktı memnun kalmadım. Bu nedenle lazer epilasyonla kurtulmaya karar verdim.Alına lazer epilasyon yapılabilir sanırım. Göze yakın diye acaba tehlikeli olurmu?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon alın bölgesinde de uygulanır. Tüm vücut ve yüz bölgelerinin lazer epilasyonun da olduğu gibi alın bölgesinin lazer epilasyonunda da lazer koruyucu gözlükler mutlaka takılmalıdır. Alın bölgesi gibi hassas bölgeler için Buz Lazer özel bir uca sahiptir. Tedavi başlığına takılan bu uç yardımıyla alın bölgesindeki istenmeyen tüylerden de güvenli bir şekilde kurtulabilirsiniz.
Z***
Merhaba, benim alnımda bir hayli kıl var. Bu kıllar hem çirkin bir görüntü oluşturuyor hem de alnımı dar gösteriyor. Alın bölgesi için lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Alın bölgesine lazer epilasyon yaptıran hiç kimse yok çevremde. Alına lazer epilasyon yapılır mı, bir zararı olur mu?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epişlasyon alın bölgesine de uygulanır. Buz Lazer, alın gibi hassas ve dar alanlar için özel bir uca sahiptir. Bu uç yardımı ile alında hızlı ve pratik bir şekilde lazer epilasyon yapılmaktadır. Lazer koruyucu gözlük takıldığı sürece alın bölgesine lazer epilasyonun bir zararı yoktur.
A***
Alına lazer yapacamgidecegim yer dediku alina yapmiyoruz cunku sac iniz dokulebilirdiye ama cok istiyorsaniz imza atarsiniz dedi
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer alına uygulanmaktadır. Orijinal Buz Lazer merkezleri için www.buzlazer.com web sitemizin Nerede Yaptırabilirim linkini ziyaret edip, size en yakın Buz Lazer merkezine ulaşabilirsiniz.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım