Alındaki Tüyler Nasıl Yok Edilir?

Ş***
Ben 29 yaşında erkeğim. Alnımda tüylenme başladı, önceden yoktu hiç. Şimdi bayağı bayağı tüyler çıkmaya başladı. Ağda değdirmek istemiyorum, jiletle almayı hiç düşünmüyorum. Tüy dökücü kremlerle uğraşmak istemiyorum. Valla ne yapmak gerek bilemedim. Ne önerirsiniz, lazerle kurtulabilirmiyim alnımdaki tüylerden? Cevap verirseniz çok iyi olur, şimdiden cevap için çok teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, alındaki tüylerden kalıcı olarak kurtulmak içni en etkili yöntem lazer epilasyondur. Buz Lazer, yenilikçi bir lazer epilasyon yöntemidir. Gelişmiş soğutma sistemi ile tüm ciltlerde ağrısız ve güvenli bir lazer epilasyon sunar. Alındaki tüyler için Buz Lazer etkili bir yöntemdir. Yaz aylarında da güvenle uygulanan Buz Lazer kalıcı sonuçlara sahiptir. Özel bir yüz ucuna sahip olan Buz Lazer ile alın bölgesinde hassas ve güvenli bir uygulama yapılır. Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir. Buz Lazer merkezleri için sayfamızın Klinikler bölümünü ziyaret edebilirsiniz.
A***
Alnımdaki tüylerden çok rahatsız oluyorum. Benim size iki tane sorum olacak. Birincisi alındaki tüylere lazer epilasyon yapılırmı? İkinci sorum eğer alına lazer epilasyon yapılıyorsa tehlikesi varmı? Teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, alın bölgesine lazer epilasyon yapılır. Buz Lazer ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Uygulama sırasında Buz Lazer sisteminin lazer koruyucu gözlükleri takılır. Buz Lazer, FDA onaylı güvenli bir sistemdir. Lazer koruyucu gözlükler takılarak alın bölgesindeki tüylere güvenle uygulama yapılır.
L***
Alnımdaki tüyler çok yaygın sanki saç devam ediyor gibi gözüküyor. Bu tüylerden kurtulmak için lazer epilasyon yaptırsam sonuç alabilirmiyim?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer alındaki tüyler için ideal bir çözüm sunar. Tüm cilt ve kıl tiplerinde güvenle uygulanan Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Ağrısız, yan etki riski yok denecek kadar az olan Buz Lazer yaz aylarında da uygulanır.
B***
Merhaba, alnımda tüyler var. Bu tüylere lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum. Buz Lazer alında uygulanıyormu, sonuç alabilirmiyim? Teşekkür ederim...
Buz Lazer
Merhabalar, Buz lazer alın bölgesinde de güvenle uygulanır. Buz Lazer, ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkilidir. Ortalama 8 seans önerilen Buz Lazer, FDA onayına sahip güvenli ve etkili bir uygulamadır. Ağrısız olması ile lazer epilasyonun konforlu bir şekilde yapılmasını sağlar.
B***
ben 20 yaşındayım alnımda kaşlarıma doğru çok fazla tüylenme var. kuaförde iple aldırıyorum bu tüyleri ama artmaya başladılar siyah siyah çıkıyorlar ve kalınlaştılar. bu yüzden tamamen kurtulmak için lazer epilasyon düşünüyorum. lazer epilasyonla kurtulabilirmiyim alnımdaki tüylerden?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer tüm kıl tipleri için etkili bir yöntemdir. Etkili ve kalıcı sonuçları olduğunu klinik olarak kanıtlamış Buz Lazer, FDA onaylı bir sistemdir. Ağrısız ve konforlu bir lazer epilasyon sunan Buz Lazer, alındaki tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için etkili bir çözümdür
K***
Alnımdaki tüylere lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Tatilden geleli 2 hafta oldu. Hemen yaptırsam sorun olurmu yoksa sonbaharı beklemem mi gerekir? Teşekkürler....
Buz Lazer
Merhabalar, aktif güneşe çıktıktan 1 hafta sonra Buz Lazer yapılabilir. Alındaki tüylerinize Buz Lazer yaptırabilirsiniz, bunun için sonbaharı beklemenize gerek yoktur. Buz Lazer bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde yaz/kış tüm mevsimlerde güvenle uygulanır.
A***
Merhaba ben 19 yaşındayım alnımda tüyler cıkıyo ne kadar kuafore gidip aldırsamda hiçbir şekilde azalmıyo buz lazer yöntemi etkili olur mu acaba
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ile alındaki istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Ağrısız bir lazer epilasyon sunan Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir.
L***
Alın bölgesindeki tüylere lazer epilasyon yaptırmanın herhangi bir zararı var mı diye sormak istiyorum. Bir de kaç seans gerekiyor acaba, bilgi alabilir miyim?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer alın bölgesinde güvenle uygulanır. Alındaki istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer yaptırabilirsiniz. Buz Lazer ortalama 8 seans önerilirmektedir. Ancak kıl kalınlığı, kıl rengi ve cilt rengi gibi faktörlere bağlı olarak ek bir veya iki seansa daha gerekebilir.
D***
Ben 22 yaşındayım ,çocukluğumdan beri alnıma çok tüylenme var. Saçım devam ediyor gibi çok çirkin bir görüntü oluyor. Alnımdaki tüylerden nasıl kurtulabilirim, buz lazer etkili olurmu?
Buz Lazer
Merhabalar, alın bölgesindeki tüylerden Buz Lazer ile kalıcı olarak kurtulmak mümkün. Buz Lazer, tüm cilt tiplerinde ve tüm kıl yoğunluklarında etkilidir ve sonuçları kalıcıdır. Ağrısız olması ile konforlu bir lazer epilasyon sunan Buz Lazer, ortalama 8 seans önerilir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım