Alındaki Tüyler Nasıl Yok Edilir?

Ş***
Ben 29 yaşında erkeğim. Alnımda tüylenme başladı, önceden yoktu hiç. Şimdi bayağı bayağı tüyler çıkmaya başladı. Ağda değdirmek istemiyorum, jiletle almayı hiç düşünmüyorum. Tüy dökücü kremlerle uğraşmak istemiyorum. Valla ne yapmak gerek bilemedim. Ne önerirsiniz, lazerle kurtulabilirmiyim alnımdaki tüylerden? Cevap verirseniz çok iyi olur, şimdiden cevap için çok teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, alındaki tüylerden kalıcı olarak kurtulmak içni en etkili yöntem lazer epilasyondur. Buz Lazer, yenilikçi bir lazer epilasyon yöntemidir. Gelişmiş soğutma sistemi ile tüm ciltlerde ağrısız ve güvenli bir lazer epilasyon sunar. Alındaki tüyler için Buz Lazer etkili bir yöntemdir. Yaz aylarında da güvenle uygulanan Buz Lazer kalıcı sonuçlara sahiptir. Özel bir yüz ucuna sahip olan Buz Lazer ile alın bölgesinde hassas ve güvenli bir uygulama yapılır. Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir. Buz Lazer merkezleri için sayfamızın Klinikler bölümünü ziyaret edebilirsiniz.
A***
Alnımdaki tüylerden çok rahatsız oluyorum. Benim size iki tane sorum olacak. Birincisi alındaki tüylere lazer epilasyon yapılırmı? İkinci sorum eğer alına lazer epilasyon yapılıyorsa tehlikesi varmı? Teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, alın bölgesine lazer epilasyon yapılır. Buz Lazer ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Uygulama sırasında Buz Lazer sisteminin lazer koruyucu gözlükleri takılır. Buz Lazer, FDA onaylı güvenli bir sistemdir. Lazer koruyucu gözlükler takılarak alın bölgesindeki tüylere güvenle uygulama yapılır.
L***
Alnımdaki tüyler çok yaygın sanki saç devam ediyor gibi gözüküyor. Bu tüylerden kurtulmak için lazer epilasyon yaptırsam sonuç alabilirmiyim?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer alındaki tüyler için ideal bir çözüm sunar. Tüm cilt ve kıl tiplerinde güvenle uygulanan Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Ağrısız, yan etki riski yok denecek kadar az olan Buz Lazer yaz aylarında da uygulanır.
B***
Merhaba, alnımda tüyler var. Bu tüylere lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum. Buz Lazer alında uygulanıyormu, sonuç alabilirmiyim? Teşekkür ederim...
Buz Lazer
Merhabalar, Buz lazer alın bölgesinde de güvenle uygulanır. Buz Lazer, ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkilidir. Ortalama 8 seans önerilen Buz Lazer, FDA onayına sahip güvenli ve etkili bir uygulamadır. Ağrısız olması ile lazer epilasyonun konforlu bir şekilde yapılmasını sağlar.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım