Bacaktaki Kıl Batıkları Nasıl Geçer?

Ş***
Merhaba, ben kıl temizliğimi evde epilasyon aletiyle yapmaya başladım. Daha önce ağdaya gidiyordum. Evde rahat ederim diye ev aleti aldım. Ama epilasyon aleti kullanmaya başladıktan sonra bacaklarımda kıl batıkları oldu. İlk zamanlar tek tük batık vardı, şimdi nerdeyse bacaklarımdaki tüm kıllar batmaya başladı. Epilasyon aleti kullananlarda batık kıl olabiliyormuş. Bazılarını sıkarak çıkarıyorum ama sıkarken bu sefer de leke kalıyor bacaklarımda. Bacaktaki kıl batıkları nasıl geçer, nasıl kurtulabilirim bu kıl batıklarından? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Teşekkürler şimdiden.
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon ile tüy sorunundan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Lazer epilasyonda kıl kökü kalıcı olarak hasara uğratılır ve kıl kökü bir daha kıl üretemez. Her seansta kıl kökü bir miktar tahrip olur ve ortalama 8 seans sonra kıl kökü tamamen hasara uğrar. Kıl kökü bir daha kıl üretemeyeceği için kıl sorunu kalıcı olarak bitmiş olur. Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlara sahip ağrısız bir uygulamadır. Cildi -3 dereceye kadar soğutan gelişmiş bir soğutma sistemi ile ağrısız, masaj konforunda bir lazer epilasyon sunar. Bacaklarının tüysüz, pürüzsüz olmasını isteyen kişiler için Buz Lazer ideal bir çözümdür. Bacaktaki kıl batıklarından kurtulmak için Buz Lazer epilasyondan yararlanabilirsiniz.
K***
bacak kıllarım batık çıkıyor. ağdadan dolayı kıllar batıyor diye jiletle almaya başladım ama bir şey değişmedi.bacak kıllarım yine batık çıkıyor. lazer epilasyon yaptırsam düzelir mi batan kıllar? teşekkürler...
Buz Lazer
Merhabalar, bacaklardaki kıl batıkları için en etkili çözüm lazer epilasyondur. Lazer epilasyonda hedef kıl folikülüdür. Kıl folikülü bir daha kıl üretemeyecek şekilde tahrip edilir. Dolayısıyla kıl bir daha uzamaz ve batık kıl sorunu kalıcı olarak çözülmüş olur. Buz Lazer cildi - 3 dereceye kadar soğutan gelişmiş sistemi ile ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Bacaklardaki batık kıl sorunundan kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer yaptırmanızı öneririz.
Ç***
ben ne denediysem bacağımdaki kıl batıklarına çare bulamadım. ağda yapıyorum geçmiyor, jiletle alıyorum yine batıyor. nasıl kurtulabilirim kıl batıklarından? teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer kıl batıkları için ideal bir çözümdür. Lazer epilasyonda kıl folikülleri kalıcı olarak hasar görür ve kıl folikülleri bir daha kıl üretemez. Dolayısıyla batık kıl sorunu lazer epilasyonla ortadan kalkar. Buz Lazer günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi kabul edilmektedir. Ağrısız ve konforlu bir lazer epilasyon sunan Buz Lazer ile batık kıl sorunundan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.
E***
merhaba,ben uzun zamandır ağdayla alıyorum kıllarımı. ağda bacaklarımda kıl batıklarına neden oldu. bu kıl batıkları leke gibi duruyor, çıkarmak için uğraşırken bütün bacaklarım yara bere içinde kalıyor. bunlardan kurtulmak içim çare arıyorum. ne yapmak gerekir bu kı batıklarından kurtulmak için?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon kıl batmaları için en etkili çözümdür. Lazer epilasyonla kıl kökleri tahrip edilir ve tahrip olan kıl kökü bir daha kıl üretemez. Böylece kıl uzamayacağı için batma gibi bir estetik soruna da neden olmaz. Buz Lazer ağrısız, yan etkisiz etkili bir sistemdir. Bacakalardaki batık kıl sorunundan kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer yaptırmanızı öneririz.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım