Batık Kıllar Nasıl Temizlenir?

K***
benim bacaklarımdaki kıllar devamlı batık çıkıyor. ağdayla temizliyorum kılları.ağdanın kıl batıklarına neden olabileceği söyleniyor. jiletle alsam belki batıkları geçirir ama jilet de kıl köklerini kuvvetlendiriyor. batıkları temizlemek için cımbız kullanmayı denedim. kılları çıkarayım derken yara bere oldu bacaklarım. gerçekten zor durumdayım. batık kılları nasıl temizlemek gerekir, nasıl kurtulabilirim batık kıllardan?şimdiden teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, batık kıl sorunundan kurtulmak için en ideal yöntem lazer epilasyondur. Batık kıl, kılın derinin dışına çıkamayıp derinin içerisinde uzaması durumudur. Lazer epilasyonda hedef kıl köküdür. Kıl kökü her seansta bir miktar hasara uğrar ve ilerleyen seanslarla beraber bir daha kıl üretemeyecek şekilde tahrip olur. Kalıcı sonuçlara sahip lazer epilasyon ile batık kıllardan kurtulabilirsiniz. Buz Lazer ağrısız olması ve kalıcı sonuçları ile günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemidir. Batık kıllardan kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer yaptırmanızı öneririz.
L***
benim batık kıl sorunum var. kollarımda, bacaklarımda batık kıllar kırmızı noktalar gibi görünüyor ve çok çirkin duruyor. Kese yapınca biraz çıkıyor gibi ama artık kese yapmaktan cildim tahriş oldu. batık kılların temizlenmesi için ne yapmak gerekir, kesin çaresi varmı?
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon batık kıllardan kurtulmak için en ideal çözümdür. Batık kıllardan kurtulmak için etkili ve kalıcı sonuçlara sahip Buz Lazer yaptırmanızı öneririz. Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir. İnce kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkili olan Buz Lazer ağrısız, yan etkisiz bir lazer epilasyon sunar.
B***
Merhaba ben 2015den beri ara ara lazer yaptırıyordum. Tek sorun kollarımda yaşadım dökülme yerine tam tersi sert kıllanma meydana geldi. Dirsek bölgesinde erkek sakalı gibi çıkmaya başladı kimi buz lazer kimi ise farklı şeyler söylüyor ben bu can acıtan batan kıllardan kurtulmak istiyorum lütfen bilgilendirirmisiniz?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlara sahip olduğunu klinik çalışmalarla kanıtlamış bir sistemdir. Cildi -3 dereceye kadar soğutan gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir. Cildi sürekli serinleten ve ciltte buz gibi soğuk bir his bırakan bu soğutma sistemi ağrısız bir lazer epilasyon sunar. Buz Lazer tüm cilt tiplerinde güvenlidir ve ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkilidir. Batık kıl probleminden kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer etkili bir çözümdür. Gerçek Buz Lazer merkezleri için sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini ziyaret edebilirsiniz.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım