Beldeki Tüyler Nasıl Yok Edilir?

L***
Ben üç sene önce tüm vücuduma lazer epilasyon yaptırmıştım. Yaklaşık 1 sene önce doğum yaptım. Hamileliğim sırasında hiç kıl çıkmayan bel bölgemde tüylenme oldu. Doğumdan sonra dökülür diye çok umursamadım ama doğum yapalı 1 sene oldu nerdeyse dökülme olmadı. Tüyler kalınlaşmaya başladı ve çok çirkin görünüyor. Yaz gelmeden lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum. Buz Lazerin çok rahat olduğunu duydum arkadaşlarımdan. Hem çabuk bitirmiş kılları hem de ağrısızmış. Ben üç sene önce lazer yaptırdığımda alex diye bir cihaza girmiştim, çok ağrılıydı. Bu nedenle buz lazer yaptıracağım. Artık emzirmiyorum bu nedenle lazer yaptırabilirim diye düşünüyorum. Beldeki tüyleri buz lazerle bitirebilir miyim?
Buz Lazer
Merhabalar, göz kapağı dışında kalan tüm vücut bölgelerindeki istenmeyen tüylere lazer epilasyon yapılabilir. Buz Lazer de bel bölgesi dahil tüm vücut bölgesindeki tüylerin/kılların epilasyonunda etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Açık yara, enfeksiyon gibi cilt sorunlarının bulunmadığı tüm sağlıklı vücut bölgelerinde uygulanabilir. Buz Lazer, ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkilidir. Bel bölgesindeki tüylerin lazer epilasyonu için de Buz Lazer iyi bir çözümdür. Kullandığı gelişmiş soğutma sistemi ile cildi -3 dereceye kadar soğutur ve bu sayede ağrısız, acısız bir lazer epilasyona olanak tanır.
F***
Ben 23 yaşındayım. Vücudumda fazla tüylenme var. Bacakalr, koltuk altı ve özel bölge lazer epilasyonuna başladım. Bunun için 8 seanslık bir paket aldım. Belimdeki tüylere de lazer yaptırmak istedim ama lazerin bu tüyleri görmeyeceği söylendi. Belimdeki tüyler için ne önerirsiniz?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer ince kıllar dahil tüm istenmeyen kıllarda etkili sonuçlara sahiptir. Tüyde az da olsa renk pigmenti olması şartıyla ayva tüylerinde de etkilidir. Gerçek Buz Lazer ile bel çevresindeki istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz. Gerçek Buz Lazer merkezleri için sayfamızın Nerede Yaptırabilirim linkini ziyaret edebilirsiniz.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım