Bronz Tene Lazer Epilasyon Yapılır Mı?

N***
Merhaba, lazer epilasyona başlayacağım. Ancak şimdi başlarsam yaz aylarına denk gelecek seanslarda sorun yaşar mıyım diye tereddüt ediyorum. Bütün yaz bronz tende oluyorum ve bu durum lazer epilasyona engel diye duydum. Yazın lazer epilasyonla rahat ederim diye düşünmüştüm, yazın bitmesini beklersem de bütün yaz yine ağdayla uğraşmak zorunda kalıcam. Buz Lazer her mevsim uygulanıyormuş galiba, bronz tene yaz aylarında da uygulanıyor mu? Teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, bronz tene bazı lazer epilasyon yöntemlerinin uygulanamadığı bilgisi doğrudur. Cildin renginin açılması beklenen bu geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde, güneş temasından sonra minimum 1 ay beklemek gerekiyor. Buz Lazer ile bronz tenlere de lazer epilasyon yapılabilmektedir, güneş temasından sadece 1 hafta sonra uygulanabilir. Uygulamadan 1 hafta sonra da güneşe çıkılabilir, mutlaka SPF 30 veya üzeri bir güneş koruyucu krem kullanılmalıdır. Buz Lazer diode dalga boyuna sahiptir. Diode dalga boyu, cilde rengini veren melanin tarafından düşük oranda emilir. Bu da bronz tende ve koyu cilt renklerinde epilasyonu daha güvenli kılar. Buz Lazer patentli ütüleme tekniği ile kılları kademeli olarak ısıtır ve kademeli ısıtma tekniği de olası yan etkileri minimuma indirir. İlaveten cildi buz gibi soğutan gelişmiş soğutma sistemi ağrıyı azaltır, konforlu ve güvenli bir uygulamaya olanak tanır. Bu özellikleri ile Buz Lazer, bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde yaz kış uygulanır.
K***
Merhaba, bayramdan hemen sonra lazer epilasyon için randevu almıştım. Bayramda tatile gideceğim, bronz tenime lazer epilasyon yaptırmamın mahsuru olur mu? Teşekkürler.
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyonu hangi cihazla yaptıracağınızı belirtmediğiniz için sorunuza kesin bir cevap vermemiz mümkün değil maalesef. Çünkü bazı lazer epilasyon yöntemleri bronz tene uygulanamazken bazıları uygulanabilir. Örneğin; Alexandrite lazer cihazları ile epilasyon bronz tene uygulanmaz, cilt renginin açılmasını beklemek gerekir. Bu süre minimum 1 aydır. Buz Lazer ile epilasyon ise bronz tene uygulanabilir. Güneş temasından 1 hafta sonra Buz Lazer uygulanabilir, cilt renginin açılmasını beklemeye gerek yoktur.
K***
Merhaba, tatilden yeni geldim ve bronzum şuan. Lazer epilasyon yaptırmam için ne kadar beklemeliyim?
Buz Lazer
Merhabalar, güneşlendikten sonra Buz Lazer epilasyon için sadece 1 hafta beklemek yeterlidir. 1 hafta sonra Buz Lazer ile epilasyon yaptırabilirsiniz.
E***
İyi günler, tatilden yeni geldim, cildim bayağı bronz. Bronz tene lazer epilasyon yapılmaz deniyor, yaptırsam sakıncası olur mu? Teşekkür ederim.
Buz Lazer
Merhabalar, Alexandrite lazer epilasyon bronz tene yapılmaz. Cilt renginin açılması için minimum 1 ay beklemek gerekir. Buz Lazer epilasyonda ise bu süre sadece 1 haftadır. Aktif güneşe çıktıktan 1 hafta sonra bronz ten dahil tüm cilt tiplerine Buz Lazer epilasyon yapılabilir.
R***
Merhaba ben tatil dolayısıyla bronz bir tene sahibim normalde daha açık tenim 10 güne lazere başlıcm ilk seansım olucak buz lazer olucak ama lazer rengim nasıl olmalı bronz ten rengimdemi normal ten rengimdemi ilk koyu renk yapıp sonra tenim açılınca siyh leke kalır diyr korkuyorum bilgilendirirmisiniz hangi ton olmalı
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenle uygulanabilmektedir. Güneşte bronzlaştıktan 1 hafta sonra Buz Lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Size en yakın orijinal Buz Lazer merkezi için web sitemizin Nerede Yaptırabilirim linkini tıklayabilirsiniz.
E***
Merhaba geçen ay ilk seansıma girdim ama kollarım bronzlu olduğu için lazer yapılmadı bir daha ki seans a yapılıcakmış ama kese vb şeyler yapmam gerekiyomuş yapıyorum ama geçmiyo ne yapmam gerekiyor bu arada Alexandrite lazer epilasyon a gidiyorum
Buz Lazer
Merhaba, Alexandrite lazer epilasyon bronz tene yapılmaz. Minimum 1 ay cilt renginin açılması beklenmelidir. Buz Lazer epilasyon ise direkt güneşe çıktıktan 1 hafta sonra bronz tene de yapılabilir. Buz Lazer ile epialsyon seanslarınıza devam edebilirsiniz.
B***
Merhaba bronzlaşmış tene lazer epilasyon yapıldıktan sonra ne gibi sorunlar çıkar ve ten koyuluğu kalıcımı olur cevaplarsanız şimdiden teşekkürler
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer bronz tene yapılabilir. Ancak Alexandrite lazerler bronz tene yapıldığında ciltte leke oluşabilir, cilt renginde koyulaşma veya cilt renginde açılma meydana gelebilir. Ayrıca Alexandrite lazer, bronz tene uygulandığında ciltte yanık oluşma riski de yüksektir. Buz Lazer ise güneşlendikten 1 hafta sonra bronz tene de güvenle uygulanabilir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım