Burun Kıllarına Lazer Epilasyon Yapılır Mı?

N***
Ben burnumun içindeki kıllardan çok rahatsızım, dıştan görünüyor bu kıllar. Hep cımbızla çekiyorum ama galiba cımbız kılları artırdı.Lazer yaptırıp kurtulmak en iyisi diye düşündüğümden bir yere gittim görüşmek için.Biz burun içine lazer epilasyon yapmıyoruz, lazerin başlığı burun içine girmez dediler. Burun içi kılları için makineler varmış, o makineyle alın dediler. Makineyle alana kadar zaten cımbızla çekiyorum.Ben kökten kurtulmak için lazer epilasyon yaptırmak iyi olur diye düşünmüştüm. Acaba benim görüştüğüm yer mi yapmıyor,yoksa gerçekten burun içine lazer epilasyon yapılmıyor mu?
Buz Lazer
Merhabalar, birçok lazer epilasyon yöntemi burun içinde uygulanamamaktadır. Özellikle geniş tedavi başlıkları ile burun içine uygulama yapmak çok zordur. Buz Lazer, bu sorunu ortadan kaldırmak için özel bir uç kullanmaktadır. Tedavi başlığına takılan bu uç yardımı ile burun içi, kulak içi gibi zor ulaşılan bölgelerde pratik bir lazer epilasyon yapılabilmektedir. Kusursuz bir lazer epilasyon için tüm detayların düşünüldüğü Buz Lazer, bu özel uç ile burun içi kıllarının epilasyonunu mümkün kılmaktadır. Sadece orijinal Buz Lazer cihazları bu uca sahiptir.
A***
iyi günler, evime yakın bir yerde lazer epilasyon yaptırmaya başladım.vücut ve yüz için paket aldım.benim burun kıllarım fazla uzun ve dışardan görünüyor gibi geliyor bana. lazer epilasyonun burun kıllarına da yapılmasını istedim.ama burun kıllarına lazer epilasyon yapılmaz dediler. bu doğrumu, burun kıllarına lazer epilasyon yapılmazmı?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer burun içi gibi ulaşılması zor alanlarda da kolayca uygulanan bir yöntemdir. Tedavi başlığına takılan özel bir uç yardımıyla burun içi, kulak içi gibi alanlarda Buz Lazer güvenli bir şekilde uygulanmaktadır. Bu uç, kaş ve favori şekillendirmede de kolaylık sağlamaktadır.
L***
Burnumun içindeki kıllar dışarıya fırlamış durumdalar. Çok çirkin görünüyor. Bazen çekip koparıyorum bazen makasla kesiyorum ama artık tamamen kurtulmak istiyorum. Burun içindeki bu kıllara lazer epilasyon yapılırmı?
Buz Lazer
Merhabalar, burun içi kıllarına lazer epilasyon yapılabilir. Burun içi lazer epilasyon açısından zor ulaşılan bir bölgedir. Buz Lazer, burun içi gibi zor ulaşılabilen bölgeler için özel bir uca sahiptir. Bu uç ile burun içi kıllarının lazer epilasyonu son derece kolay ve hızlı bir şekilde mümkün olmaktadır.
M***
Burun icine buz lazer yapildigini soyluyorsunuz,fakat buz lazer yapan yerlere sordugumdan yapilmadigini soyluyorlar acaba yapiliyormu yoksa yapilmiyormu
Buz Lazer
Merhabalar, burun içine Buz Lazer yapılır. Buz Lazer cihazının tedavi başlığına takılan özel bir uç vardır. Bu uç yardımı ile burun içi ve kulak içi kıllarının epilasyonu pratik bir şekilde yapılır.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım