Burun Üstündeki Kıllar Nasıl Yok Edilir?

C***
merhaba, benim burnumun üstünde kıllar var. lisedeyken bir arkadaşımla kavga ettiğimde, burnu kıllı diye benimle dalga geçmişti. bu olayı hiç unutamıyorum. şimdi üniversitedeyim, o günden beri burnumun üstünde tek bir kıl bile çıksa hemen cımbızla çekiyorum. cımbız kılları sertleştirdi. yüzüme jilet vuracak da değilim. acaba lazer epilasyon mı yaptırsam diye düşünüyorum. ama lazer epilasyon hakkında hiç bilgim yok. lazer epilasyon burun üstüne yapılır mı? eğer yapılırsa yazın başlasam olurmu? çok teşekkür ederim...
Buz Lazer
Merhabalar, burun üstündeki kıllardan kalıcı olarak kurtulmak için Buz Lazer etkili bir yöntemdir. Buz Lazer, özel bir uca sahiptir. Yüz bölgesindeki küçük alanlarda kullanılan bu yüz ucu, burun üstünde oldukça hassas bir uygulama yapılmasını sağlar. Aynı zamanda burun ve kulak içi gibi zor ulaşılabilen alanlarda da bu uç kullanılır. Buz Lazer, yaz ayları dahil tüm mevsimlerde güvenle uygulanır. Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinin epilasyonunda FDA onayına sahiptir. Burun üstü kılları için Buz Lazer ortalama 8 seans önerilir.
Ö***
Merhaba ben 16 yaşındayım, sporlarla ilgili oldugum için vücudum yapılı ama gerek kolum, gerek bacağım, gerek göğsüm, sırtımda ki kıllar beni rahatsız ediyor. 17 yaşında yaptırmayı düşünüyorum. Tüm vücud seçeneği 850 Tl fakat sadece göğüs 500 TL gösteriyor. Fiyatlandırma tam olarak nasıl oluyor? Ayrıca tüm vücud seçeneği burun üstünde ki kıllar içinde geçerli midir? İyi günler dilerim..
Buz Lazer
Merhabalar, sayfamızın Klinikler bölümünden size en yakın Buz Lazer merkezine ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.
C***
Burnumun üstünde ve yanlarında kıl gibi şeyler çıkıyor burun üstüne de lazer epilasyon oluyor mu acaba ?
Buz Lazer
Merhabalar, Burun üstüne ve çevresine Buz Lazer yapılır. Buz Lazer özel bir yüz ucuna sahiptir. Bu uç ile burun üstüne, burun çevresine ve hatta burun içine hassas bir şekilde lazer epilasyon yapılır.
M***
burnumun üstünde siyah bir kaç tel kıl vardı, uzadıklarında çok kötü göründükleri için cımbızla çekmeye başladım. sonra kıllar yayıldı, şimdi burnumun üstü bayağı bayağı kıllı oldu. burun üstündeki kılları lazer epilasyonla bitirebilirmiyim?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer burun üstündeki kıllar için etkili bir çözümdür. 80'den fazla ülkede uygulanan Buz Lazer kalıcı sonuçlara sahiptir. Buz Lazer ile burun üstü epilasyonunda özel bir uç kullanılır. Bu uç burun üstünde ve istendiğinde burun ve kulak içinde hassas bir uygulama yapılmasını sağlar. Tüm kıl tiplerinde etkili olan Buz Lazer, yaz aylarında da güvenle uygulnaır.
S***
Burnumun üstünde ve içindeki kıllar için buz lazer yaptırmak istiyorum. Ama buruna lazer yapılırmı bilmiyorum açıkçası. Bu konuda bilgi almam mümkünmü acaba? (Açık tenliyim, kıllarım siyah). Cevaplarsanız sevinirim.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer özel bir yüz ucuna sahiptir. Bu uç, burun içi gibi ulaşılması zor alanlarda güvenle uygulama yapılmasını sağlar. Burun üzeri gibi küçük alanlarda da ''yüz ucu'' uygulama kolaylığı sunar. Buz Lazer, burun üstündeki ve içindeki kıllarda etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir.
A***
Merhaba benim burun üstünde bile küçük kıllar çıkıyor cımbızla alıyorum buz lazerle kalıcı bi çözüm yapabilirmiyiz?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer burun üstü gibi küçük alanlar için özel bir yüz ucuna sahiptir. Bu uç yardımı ile kulak içi ve burun içi gibi zor ulaşılabilen alanlarda da güvenli bir lazer epilasyonu mümkün kılar. Buz Lazer burun üstü lazer epilasyonu için ideal bir yöntemdir, sonuçları etkili ve kalıcıdır.
B***
merhabalar, ben burnumun üstündeki kıllardan tamamen kurtulmak istiyorum. uzun süredir beni rahatsız ediyor ve özgüvenimi azaltıyor. tamamen kurtulma şansım var mı buz lazer ile burun üstü kıllarımdan. bir de sakal üstünde yanak bölgesinde çıkan kıllardan da tamamen kurtulma şansım var mı ?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer hakkındaki klinik çalışmalarla etkili olduğunu kanıtlamıştır. Buz Lazer sonuçları kalıcıdır. Burun üzerindeki istenmeyen tüylerden Buz Lazer ile kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Sakal üzeri, yanak bölgelerinde de Buz Lazer'den yararlanabilirsiniz. Bu bölgelerde de Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir.
A***
Merhabalar, Buz lazer yöntemi kulak içi ve burun üstü tüyleri için uygun mudur? Bilgilendirebilir misiniz?
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer kulak içi ve burun üstündeki tüylerde etkilidir. Kulak içi ve burun üzeri gibi ulaşılması güç alanlar için özel bir yüz ucuna sahiptir. Bu yüz ucu tedavi başlığına takılır ve bu bölgelerin lazer epilasyonunun güvenli ve pratik bir şekilde yapılabilmesini sağlar.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım