Cihaz Satişi İçin : 0216 428 30 67

Buz Lazer Epilasyon Tüm Vücut Kaç Seans Sürer?

A***
Merhaba, arkadaşımla beraber Buz lazer epilasyon yaptırmaya karar verdik acaba önümüzde ki yaza kadar bütün vücut biter mi? Toplam kaç seans gelmemiz gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.
Buz Lazer
Merhabalar , Buz Lazer Epilasyon uygulamasında kişiden kişiye ve kıl yapısına göre değişeceğinden dolayı ortalama 6-8 seans gerekmektedir. Yüz bölgesi 4 hafta , vücut ise 6 hafta ara ile uygulanmaktadır. Bu süre zarfında sonuçlar yüz güldüreceği için ve bölgede kıl olmayacağı için seans sürelerinize dikkat ederek ve koruyarak tatilinizi geçirebilirsiniz.
P***
25 yaşındayım, daha önce hiç lazer epilasyon yaptırmadım.Bacak ve koltuk altı buz lazer yaptırmayı düşünüyorum,acısı azmış bir arkadaşım yaptırdı.Kıllarım orta kalınlıkta.Yaklaşık kaç seans gerekir?
Buz Lazer
Merhabalar,eğer hormonal bir probleminiz yoksa vücut bölgesi için ortalama 6-8 seans yeterlidir. Kılların rengi, kalınlığı, cilt renginiz gibi faktörlere bağlı olarak daha az veya daha çok seans gerekebilir.
A***
İyi günler,buz lazer epilasyon seans sayısı bölgeden bölgeye değişirmi? Bacaklarım 5.seansta çok azaldı ama genital bölgemde bacaklarımdaki kadar azalma olmadı.Normal mi bu durum?
Buz Lazer
Merhabalar,buz lazer epilasyon seans sayısı vücut bölgelerine göre değişiklik göstermektedir. Genital bölgedeki kıllar daha yoğun olduğundan bacaklara kıyasla birkaç fazla seans gerektirebilir.
N***
Merhaba, 41 yaşında nihayet lazer epilasyona başlayacağım. Buz lazerin methini bayağı duydum ben de buz lazer yaptıracağım. Öncesinde bir fikrim olsun diye sormak istedim, buz lazer epilasyon tüm vücut için yaklaşık kaç seans sürüyor?
Buz Lazer
Merhabalar, kıl yapısı,rengi,yoğunluğu ve cilt rengi gibi faktörler lazer epilasyon seans sayısını belirleyen faktörlerdir. Ortalama olarak Buz Lazer epilasyon vücut için 6-8 seans gerektirmektedir.
G***
Merhaba, 36 yaşındayım. Lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Buz lazer epilasyon yaptıranlar çok memnun,acısızmış ve hızlıymış diye çok duydum. Ben tüm vücut için düşünüyorum. Kollar,bacaklar, özel bölge, koltuk altı ve bıyık için buz lazer yaptırsam aşağı yukarı kaç seans sürer?
Buz Lazer
Merhabalar,buz lazer epilasyon seans sayısı kişiden kişiye, uygulanan bölgeden bölgeye değişse de ortalama seans sayısı 6-8 'dir. Uygulama bölgesindeki kılların rengi, kalınlığı, yoğunluğu ve cilt rengi seans sayısını belirleyen faktörlerdir. Kişide hormonal bir rahatsızlık yoksa buz lazer epilasyon 6-8 seans gerektirir. Yüz bölgesinde ek birkaç seans daha gerekebilir.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım