Buz Lazer Göze Zarar Verir Mi?

D***
Merhaba, ben yüzüme lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Buz lazer hem acısız, hem de sonuçları çok iyi. İş yerimden birkaç kişi yaptırdı, sonuçlar gerçekten çok başarılı. Bu nedenle ben de buz lazer yaptıracağım. Benim yüzümde çene, bıyık dışında kaş arasında da kıllanma var. Birkaç buz lazer uygulaması izledim instagramda,başlık büyük gibi. Acaba bu başlıkla kaş arası yapılırken lazer göze gelir mi? Lazer göze gelirse göze zarar verir mi diye merak ettim. İyi günler.
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon esnasında uygulama odasında bulunan herkes lazer koruyucu gözlükleri takmak zorundadır. Lazer koruyucu gözlükleri, gözleri hatalı bir atış sonucu göze gelebilecek lazer ışınından korur. Buz lazer cihazının da kendi özel koruyucu gözlükleri hem uygulayıcılar hem de hastalar için mevcuttur. Ayrıca Buz Lazer cihazının kaş arası gibi küçük alanla ve burun içi, kulak içi gibi ulaşılması güç alanlar için özel başlık ucu mevcuttur. Bu uç ile gözlere fazla yaklaşmadan kaş arasında uygulama yapılabilmektedir. Buz Lazer, gözleri lazer ışınına karşı koruyan güvenlik tedbirlerine uyulduğu müddetçe son derece güvenli bir uygulamadır.
M***
Merhaba,yüzüm için Buz Lazer yaptırmak istiyorum. Buz lazer göze zarar verir mi diye merak ediyorum. Teşekkürler.
Buz Lazer
Merhabalar, Buz Lazer epilasyon esnasında odada bulunan herkes lazer koruma gözlüğü takmak zorundadır. Gözlük takmak hata sonucu göze gelebilecek lazer ışınına karşı gözleri korur. Lazer koruyucu gözlük takıldığı müddetçe Buz Lazer göze zarar vermez.
M***
Merhaba, lazer epilasyon yüzde uygulanırken göz için tehlikeli mi diye sormak istiyorum. buz lazer yaptırmayı düşünüyorum yüzüm için ama göze zarar verir diye de korkuyorum.
Buz Lazer
Merhabalar, tüm lazer uygulamalarında hem kullanıcı hem hasta hem de odada bulunan diğer tüm kişiler lazer koruyucu gözlük takmak zorundadırlar. Hata sonucu göze gelebilecek lazer ışınına karşı koruma sağlayan koruyucu gözlük takılması zorunludur. Buz Lazer kaş arası gibi küçük alanlar için tedavi başlığına takılan özel uca sahiptir. Bu uç ile kaş üzeri, kaş arası gibi alanlara çok daha güvenle uygulama yapılmaktadır.
E***
Benim lazer epilasyon hakkında en çok merak ettiğim şey göze zarar verip vermediği. Buz lazere gideceğim, buz lazer göze zarar verir mi?
Buz Lazer
Merhabalar, tüm lazer uygulamaları gibi Buz Lazer epilasyon esnasında da hasta, kullanıcı ve odada bulunan herkes lazer koruyucu gözlükleri takmak zorundadır. Buz Lazer cihazının özel koruyucu gözlükleri, lazer ışınına karşı gözleri korur. Buz Lazer kaş üzeri gibi göze yakın alanlar için başlığa takılan özel yüz ucuna sahiptir. Bu uç ile göz ve çevresinde son derece güvenli bir şekilde uygulama yapılır.
B***
Buz lazer yaptırdım ilk seansta estetisyen gözlük takmadı ben koltukaltim bittikten sonra operasyonun başladığını anladım uyardımgözlük takmasiiçin gozluge gerek olmadığını söyledi ben ısrar edince verdi acaba koltuk altı yapılırken gözlerim zarar gormus mudur
Buz Lazer
Merhabalar, lazer epilasyon esnasında kullanıcı, hasta ve odada bulunan herkes lazer koruyucu gözlükleri takmak zorundadır. Bunun nedeni gözleri direkt lazer ışınından korumaktır. Hata sonucu veya yansıyan bir yüzeyden direkt göze lazer ışını gelmesine karşı gözleri korumak için bu tedbir alınır. Göze direkt lazer ışını gelmediği müddetçe gözler zarar görmez, bu nedenle endişelenmenize gerek yok. Ancak bir sonraki seansta mutlaka lazer koruyucu gözlük takılması gerektiğini hatırlatınız.

Sorunuzu Sorun

Diğer Sorular

Cihaz Satışı Nerelerde Yaptırabılırım